Новини | без цензури!

1/3

11 березня свої двері гостинно відчинив Вінницький національний аграрний університет

11 березня свої двері гостинно відчинив Вінницький національний аграрний університет. Осередок аграрної освіти і науки Поділля радо зустрічав своїх майбутніх абітурієнтів з усіх куточків країни. 

До університету приїхало близько тисячі юнаків та дівчат не лише із Вінницької області. Тут можна було зустріти абітурієнтів та їх батьків із Київської, Харківської , Хмельницької областей. Уже на порозі представники великої аграрної  родини пригощали дорогих гостей солодощами. В холі центрального корпусу викладачі та студенти знайомили молодь з перевагами навчання в одному з кращих університетів України. Розповідали про напрями підготовки, факультети,  умови та правила прийому на наступний навчальний рік.

У ВНАУ здобувають освіту майже 14 тисяч студентів. Тут готують фахівців за спеціальностями, яких потребує аграрний сектор економіки. Оскільки сільськогосподарська галузь України є провідною, студенти вступивши до аграрного університету  отримують перспективну і затребувану професію. На сьогодні до структури університету входить 5 факультетів: економічний, агрономічний, факультет менеджменту та права, технології виробництва та переробки продукції тваринництва, факультет механізації сільського господарства. Випускники семи підпорядкованих коледжів ВНАУ мають можливість продовжити фахове навчання, вступивши на 3 курс вишу.

Останнім часом у Вінницькому аграрному  набули популярності нові спеціальності : туризм, готельно -ресторанна справа,  військова справа. Кращі студенти мають можливість пройти практику на провідних підприємствах України та Європи.  У ВНАУ керівництво та професорсько-викладацький склад прагнуть надати сучасні практичні та теоретичні знання, допомогти кожному студенту стати професіоналом своєї справи. У день відкритих дверей гості вінницького аграрного мали нагоду ознайомитись із матеріально-технічною базою університету, затишними аудиторіями, лабораторіями, сучасною бібліотекою та студентським містечком .Кожен учень випускних класів мав нагоду прийняти участь в олімпіаді із математики, біології, історії України та фізики. Призери олімпіад матимуть право на першочергове зарахування до університету за умови вступу на напрям, де даний предмет є профільним.

Оскільки день відкритих дверей в аграрному припав на Масляну – гостей свята студенти пригощали млинцями. А щоб прохолодна погода та дощ не псував настрій – пропонували зігрітись гарячим чаєм. Президент Вінницького національного аграрного університету Григорій Калетнік, який завжди тримає руку на пульсі життя рідної аграрної родини, у День відкритих дверей разом із ректором Віктором Мазуром зустрічався з абітурієнтами та їх батьками, разом із ними ласував запашними млинцями та ділився секретом успіху навчального закладу. Під час святкового концерту настанови абітурієнтам давав і ректор ВНАУ, колишній його випускник Віктор Мазур

 14

Не лише в навчанні та науці студенти агарного показують кращі результати. У спорті і творчості ікреативі вони теж перші. Ось і під час концерту на сцені можна було побачити виступи яскравих зірок університету, а також учасників талант- шоу X-Factor, Голос Країни- Валентина Столярчука та Олександра Онуфрійчука які колись теж були студентами ВНАУ, а нині своїми талантами славлять рідний навчальний заклад далеко за межами країни.

Поділитись новиною:

15 Березня, 2016

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Арсен |

21:59 15 Березня, 2016

 

 

(0)

Дуже класний і потужний навчальний заклад. Взагалі у вінничан не має виникати питання куди йти вчитись. Це однозначно ВНАУ.

Аліна |

22:00 15 Березня, 2016

 

 

(0)

Чудовий навчальний заклад, де все проходить на високому рівні! Завжди перший в усьому - ВНАУ! Абітурієнти маюь можливість зробити правильний вибір, про який їм не доведеться шкодувати!

Олександр |

22:03 15 Березня, 2016

 

 

(0)

У Вінницькому аграрному навчалась моя донька,тепер буде вступати син. Вважаю,це один з кращих університетів України. В порівнянні з іншими агарний сучасний.з гарними викладчами,чудовими умовами навчання та практики. Калетнік гарний господарник, Мазур грамотний керівник. На дні відкритих дверей було по-домашньому гостинно і затишно.

Оксана |

22:17 15 Березня, 2016

 

 

(0)

Мій Вінницький аграрний з роками стає все кращим і кращим! Я люблю тебе ВНАУ!

Валентина |

22:28 15 Березня, 2016

 

 

(0)

Сусідська дівчинка приїхала. то каже, що там таке містечко студенське гарне. І студенти всі привітні, щасливі. А настрій студентів то показник престижності навального закладу.

Валентина |

19:22 16 Березня, 2016

 

 

(0)

Сусідська дівчинка приїхала, то каже, що там таке містечко студенське гарне. І студенти всі щасливі. Знаю, що настрій студентів - то показник хорошого навчального закладу.

Марина |

17:37 17 Березня, 2016

 

 

(0)

У Вінницькому аграрному завжи кипить життя. Молодь тут не просто навчається,аби отримати диплом.Усі студенти активно проявляють себе в науці,творчості, спорті. Грамотні керівники тримають руку на пульсі життя. Від того університет живе динамічним життям,тому усі вони разом-велика дружня аграрна родина!

Дмитро |

17:42 17 Березня, 2016

 

 

(0)

Заходиш у вінницькі вузи-а там холодно,ремонти ще радянського періоду,навчання і практика за застарілими програмами.А ВНАУ від сільгоспакадемії на полі,перетворився в Гарвард!Матеріальна база на найвищому рівні. Практика за кордоном.Тут навчатись цікаво,тут талант можна свій розкрити,тут керівники розумні. Прагнуть найкращого для молоді!

Ліля |

18:42 17 Березня, 2016

 

 

(0)

Велика аграрна родина запрошує у своє коло! Розумники і розумниці, креативні,красиві, талановиті навчаються в ВНАУ . Батьки,а потім їх діти йдуть сюди аби отримати затребувану професію. Розумне керівництво робить усе,аби молоді тут було цікаво.

Василь |

20:48 17 Березня, 2016

 

 

(0)

Вінниця гуде! Всі обговорюють День відкритих дверей у ВНАУ , як було класно , як було круто !

Дмитро |

20:49 17 Березня, 2016

 

 

(0)

Багато абітурієнтів та їх батьків після побаченого у ВНАУ , відкрито говорили , що для них це найоптимальніший варіант

Макс |

20:52 17 Березня, 2016

 

 

(0)

Для університету звично,що приїздять абітурієнти з Хмельницька та Чернівців , а от абітурієнти з Харкова і Чернігова цього року здивували багатьох. Що ж , географія справді розширюється .

Микола |

20:55 17 Березня, 2016

 

 

(0)

Такі заходи як День відкритих дверей , де демонструються всі досягнення університету , не просто здружують колектив , а формують гордість за свій рідний навчальний заклад.

Тарас |

20:58 17 Березня, 2016

 

 

(0)

В аграрному чітко визначені пріорітети розвитку і розбудови - це їдальня , студмістечко , бібліотека , центр дозвілля і навіть будується церква . Все дуже продумано і правильно .

Петро |

21:00 17 Березня, 2016

 

 

(0)

Керівництво ВНАУ розуміє , що освіта для кожної людини це дуже важливо , але не менш важливо харчування , дозвілля , умови проживання ... Тому розвиває все в комплексі .

Ніна |

21:03 17 Березня, 2016

 

 

(0)

Можна скільки завгодно говорити про хороші умови дозвілля у ВНЗ , але в аграрному результат видно одразу - тут і учасники Голосу країни і Х - фактору ...

Степан |

21:06 17 Березня, 2016

 

 

(0)

Дуже важливо , що адміністрація закладу глибоко переконана , що кожною справою мають займатися фахівці , тому ВНЗ має хороші результати у всьому .

Михайло |

21:09 17 Березня, 2016

 

 

(0)

У нас і область аграрна , і держава аграрна , і бюджет наповнюється завдяки аграрному сектору . Тому необхідно і надалі розвивати і підтримувати в Україні саме такі ВНЗ як ВНАУ , щоб не лише ми вчилися , а й у нас вчилися .

Светлана |

22:45 18 Березня, 2016

 

 

(0)

Очень хороший университет. Собираюсь там получать второе высшее. Всем пока довольна)

Леся |

22:38 31 Березня, 2016

 

 

(+2)

В цьому університеті навчалися мої мати, брат і сестра, а на даний момент навчаюсь і я. ВНАУ для мене був частиною історії мої родини, а тепер він став частиною мого життя. Я не уявляю свого навчання в іншому вищому навчальному закладі і раджу всім сюди вступати, тому що тут найкраща освіта і випускаються чудові професіонали.

Міко |

22:46 31 Березня, 2016

 

 

(+1)

ВНАУ - найкращий університет і з кожним роком він стає все кращим і кращим, раджу всім сюди вступати, ви не пожалієте)

Олексій |

01:22 01 Квітня, 2016

 

 

(0)

Був у аграрному на Дні відкритих дверей, все було організовано. Керівництво потурбувалося про абітурієнтів. Нас пригощали смачними млинцями. Поводили по корпусах, показали затишні аудиторії. Все дуже сподобалося. Хочу навчатися саме у ВНАУ!

Богдан |

01:23 01 Квітня, 2016

 

 

(0)

Був у аграрному на Дні відкритих дверей, все було організовано. Керівництво потурбувалося про абітурієнтів. Нас пригощали смачними млинцями. Поводили по корпусах, показали затишні аудиторії. Все дуже сподобалося. Хочу навчатися саме у ВНАУ

Mila |

17:20 02 Квітня, 2016

 

 

(0)

Крім того, що у ВНАУ готують висококласних фахівці, керівництво ВУЗу ще й дбає про всесторонній розвиток особистості

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте