Новини | без цензури!

1/3

СТЕПАН ГАВРИШ: Держава ввійшла у важкопрогнозований тренд розпаду

Корупція стала рутиною вищих політиків і формує всю систему управління державою...

"Все відбувається рівно в протилежному напрямку: держава ввійшла у важкопрогнозований тренд розпаду.

Мирна стратегія виходу із воєнного конфлікту з Росією терпить крах. Мінські переговори перетворили її з агресора у миротворця та засвідчили світу не війну проти суверенної держави, а внутрішній громадянський конфлікт, «повстання» меншості проти більшості.

Корупція стала рутиною вищих політиків і формує всю систему управління державою. Система стримувань і противаг постійно руйнується, а центр прийняття всіх рішень, без відповідальності, все більше зосереджується в одних руках – президента Порошенка. Реформи не проводяться, необхідні рішення в розвиток та оборону державності не приймаються, українці швидко бідніють, бюрократія, поліцейські підрозділи і спецслужби зростають, добровольчий рух дискредитується, таємна дипломатія, подвійні стандарти, піар і тролінг суспільства внутрішнього «пропагандистською фабрикою» стали нормою.

Уряд перекладає всю відповідальність за наповнення держбюджету на маси простих українців, вводячи нові і збільшуючи старі податки, тарифи на всі види комунальних послуг, тримаючи мінімальну зарплату менше 50 євро, а середню 145, збираючись під час війни продавати цінні активи держави за безцінь", - пише на своїй сторінці у Фейсбуці український політик Степан Гавриш.

Поділитись новиною:

19 Березня, 2016

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022