Новини | без цензури!

1/3

Сакварелідзе підтвердив причетність Пашинського до розкрадання нафти

Нардеп Дмитро Добродомов заявив, що ГПУ підтверджує причетність Пашинського та Тищенка до розкрадання "нафти Курченка".

У своєму коментарі каналу 24, народний депутат Дмитро Добродомов заявив, що ГПУ встановлено факт участі нардепа Сергія Пашинського та його бізнес-партнера Сергія Тищенка у незаконній оборудці із заарештованими нафтопродуктами.

За словами нардепа, щоб приховати цей злочин, зараз у Верховній Раді посилено намагаються проштовхнути законопроект про спецконфіскацію. Варто зазначити, що його автором є саме Сергій Пашинський.

У неофіційних розмовах депутати ВР стверджують, що згаданий документ стосується "не мільярдів Януковича, а мільйонів Курченка". За допомогою цього закону Пашинський та Тищенко зможуть замаскувати розкрадання нафтопродуктів, що призначались для потреб армії.

Добродомов не розуміє, чому правоохоронні органи за 2 роки не змогли розслідувати справи проти Януковича і через суд повернути вкрадені ним кошти.

"Цей закон є намаганням прикрити сліди дуже брудної оборудки з нафтопродуктами Курченка. Я маю на увазі Сергія Пашинського та його бізнес-партнера Сергія Тищенка, через компанію якого "Фактор" все це відбувалося", – наголошує Добродомов.

За його словами, заступник генерального прокурора Давід Сакварелідзе підтвердив факти розкрадання нафтопродуктів, а також причетність до цього правопорушення Пашинського й Тищенка.

ua1.com.ua

Поділитись новиною:

20 Березня, 2016

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте