Новини | без цензури!

1/3

Поліцейський конфлікт, що підставив Коровія

Чому вже майже місяць дозволили Вінниччині  та конфлікту навколо  начальника поліції бути в центрі подій на всіх українських телеканалах?

Чому  тільки активісти  знайшли  компромат на  Шевцова, чому і хто прикривав його? Чому депутати від «Солідарності» захищали  начальника- сепаратиста ?

Ці питання виникають не тільки у журналістів  чи  політиків …

Обласна  влада нині неспроможна вирішувати ані конфлікти, ані проблеми.  Цей конфлікт яскраве тому підтвердження. Вона спроможна тільки збагачуватися та гребти в свій бік. Хто не в курсі, то ще наприкінці лютого Таїсія Гайда,  на позачерговій сесії оголосила про підозру до Шевцова та про  те, що до нього є чимало запитань. Того ж дня на спільному засіданні  комісій облради,  поставили питання про відсутність  головного поліцейського Вінниці. І його представник не зміг відповісти чітко, де його шеф і чому не прийшов до депутатів!

Навіть, коли розпочався протест, про який  добре знали, а якщо ні то, мали б знати у кабінетах влади, ніхто до людей із  Соборної не вийшов.  В. Коровій був страшенно зайнятий - перебував закордоном із дружнім візитом (йому навіть на думку не спало залишити компанію свого земляка М.Кучера та повернутися у Вінницю). А. Гижко не хотів   чи навмисно не вийшов  заспокоїти людей, та й чого він має  виконувати функції Коровія, коли той   на нього наїжджає та  вже запровадив  схему  його переміщення подалі?

Анатолій Олійник, взагалі був на інших заходах та демонстративно ці кілька днів проводив робочі зустрічі та наради  ніби  демонструючи, що нічого не трапилося.

Помічений «розрулити» ситуацію був   Іван  Мельничук, який навіть отримав добрих штурханів, але то, був той самий випадок, коли  краще б не влазив….Так партія «Солідарність» відкрито показала свою причетність і до фришування Шевцова, і до готовності  його захищати. (Ну не за власної ж волі нардеп буде у Вінниці  із активістами воювати)

  Для чого він їм? На це існує дві версії. Перша, це для того, аби навести порядок в області із усіма хто, ще  піднімається та  заважає перетворювати державу в авторитарну, та слухняну. (Звик наш президент, аби його без заперечень та будь-яких питань  слухалися, як у корпорації). Другий варіант – це подяка Шевцову за підтримку виборів у Чернігові. І тут є ще один  момент, що  ніхто не пов’язав  із подіями. Приїзд у  Вінницю народного депутата Анатолія Матвієнка, котрий  порушив правила паркування та був   пійманий поліцією (( виправдовувався  ніби  зупинився, бо  розмовляв  із Президентом!)  А хіба  це дає йому право порушувати інші правила чи Закони?)

 Саме небіж Анатолія Матвієнка  Сергій Березенко балотувався на тих славнозвісних виборах у  Чернігові разом із Корбаном.

 Отже, якщо візит Анатолія Сергійовича був  діловим, то питання блокування міліції та палаючі шини могли бути предметом  перемовин…

 Це вже потім ми мали заяву  від трьох «богатирів» області  (Моргунов, Коровій, Олійник) про недопущення  різних там  незаконних дій… Хтось із журналістів намагався  навіть провести аналогію із 6-м грудням, але   Джокер - потом цих  подій стало відео про  участь Шевцова у параді із георгіївською стрічкою.

Найцікавіше, що  передувала цьому заяву від СБУ про те, що Шевцов чистий, як немовля…. Що теж було прогнозовано. Навіть ніякі детектори брехні не є, у країні корупції, аргументом.  

Особливістю цієї акціє є саме те, що  вперше її організатори не виклали всі карти одразу, а  витримали час та дали можливість політикам  проявити себе. І цей іспит не витримав у першу чергу В. Коровій, як ставленик П.  Порошенка та  член команди  (за його ж словами).

Як політик, він мав би піди у відставку, але це  навіть смішно … Занадто  довго  чекав призначення, занадто довго служив, аби тепер ось так спалитися. Хоча привід задуматися  є, хто ж його підставив   і, чи ненавмисно це було зроблено?

Такі дії в області остаточно підірвали  авторитет «Солідарності»  та відкривають дорогу іншим  політичним проектам, отже тепер хід за  Гройсманом. Саме він  потихеньку готує грунт для політичного майбутнього своєї партії. 

Джерело: Опозиційна сила

Поділитись новиною:

22 Березня, 2016

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022