Новини | без цензури!

1/3

У МОН виявили випадки неспівпадіння результатів ЗНО

Міністерство освіти і науки заявляє про виявлення випадків неспівпадіння та недостовірності результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що було проведено у 2014-2015 роках. Про це йдеться у повідомленні, поширеному прес-службою відомства 22 березня.

У Міносвіти повідомляють, що проведення технічної перевірки достовірності результатів ЗНО в Українському центрі оцінювання якості освіти було здійснено робочою групою відомства згідно з відповідним запитом Генеральної прокуратури.

За вказаними ГПУ номерами сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, членами робочої групи було проаналізовано 859 робіт абітурієнтів 2014-2015 років, шляхом зіставлення результатів автоматизованої обробки сертифікаційних робіт на відповідність оригіналам бланків відповідей, наданих регіональними центрами оцінювання якості освіти.

"За підсумками робочої групи, були виявлені ознаки недостовірності результатів зовнішнього незалежного оцінювання, які знаходяться у базі даних Українського центру оцінювання якості освіти. Так, за 2015 рік виявлено неспівпадіння результатів оцінювання 102 осіб, за 2014 – 90", - повідомили у Міносвіти.

Також у відомстві зазначили, що ознаки невідповідності було виявлено у 185 роботах учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року та 234 - 2015 року.

Разом з тим, у МОН повідомляють, що з метою мінімізації ризиків будь-якого втручання до системи у майбутньому в УЦОЯО вжито низку заходів, зокрема, оновлено кадровий склад ІТ- підрозділів, чітко розмежовано функції розробників програмного забезпечення, її експлуатантів та адміністратора системи безпеки, впроваджуються нові технології забезпечення цілісності та достовірності інформації тощо.

Як відомо, напередодні у Генеральній прокуратурі заявили, що з 2008 року в Українському центрі оцінювання якості освіти діяла злочинна організація, метою якої було завищення результатів ЗНО окремих осіб.\

osvita.ua

Поділитись новиною:

26 Березня, 2016

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте