Новини | без цензури!

1/3

Подорожі до Монте-Карло й маєток біля озера. Як живе київський прокурор на 5 тисяч зарплати

Журналісти знайшли будинок столичного чиновника. 

Прокурор прокуратури Печерського району міста Києва Ігор Черновський подорожує до Монте-Карло, Ніцци та Парижа й живе у заміському будинку в елітній Кончі-Заспі. Хоча у своїй декларації він вказав, що отримує п'ять тисяч гривень на місяць та їздить на старому Lexus.

Про це пише у Facebook журналіст Денис Бігус. За його інформацією, батько дружини Черновського - колишній прокурор Києва  Анатолій Мельник. Вона до 24 років встигла відкрити за 7 мільйонів власну фірму. Подружжя проживає у нібито подарованому будиноку з озером в закритому містечку в Конча-Заспі під Києвом та має квартиру на Печерську.

Сама Дар'я Черновська, якій належить маєток, у розмові з журналістами відмовилася коментувати походження свого права власності. В останній декларації її чоловіка за 2014 р. зазначено 60 тис. грн річного доходу: жодної нерухомості і копійки на рахунках.

У Печерській прокуратурі він щонайменше з 2012 р., а до того Ігор Черновський був оформлений як ФОП, займався "забезпеченням фізичного комфорту". У його родини в Чернівцях – вже 10 років будівельний бізнес (ПП "Єврофасадбуд" належить батькові прокурора, Василю Черновському).

tsn.ua

Поділитись новиною:

26 Березня, 2016

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте