Новини | без цензури!

1/3

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

Та щоб з метою економії в школах олімпіади відмінити-це потрібно дуже не любити молоде покоління громадян власної країни. Так чи інакше наказ МОН №72 видано. Відповідно до паперу всеукраїнський етап олімпіади у 2016 році проводитиметься лише серед учнів 10-11 класів з предметів, з яких передбачено міжнародний етап.

Це означає, що участь учнів 8—9 класів у всеукраїнських олімпіадах з решти дисциплін (біологія, екологія, географія, іноземні мови)  скасована, хоча претендентів на участь визначено,і діти почали підготовку до предметних випробувань. Причина скасування, яку називають у Міносвіти, — брак коштів через збільшення цін на харчування і проживання для учасників таких змагань. У результаті ухваленого рішення вдасться зекономити аж 1,5 млн. гривень. Цікаво,а на які потреби підуть ці зекономлені кошти? Взагалі, дуже прикро що така економія відбувається не за рахунок зменшення зарплат нардепів, до прикладу, а за рахунок освіти дітей.

Ні для кого не секрет,що для багатьох школярів, зокрема із сіл,маленьких містечок, всеукраїнський етап олімпіади — єдина можливість заявити про себе і в подальшому отримати гарну освіту. Тепер таку можливість міністри у дітейзабрали. Чиновникам це не цікаво, їх  діти в олімпіадах участь не беруть,у них іграшки коштують більше ніж бюджети усіх разом узятих олімпіад. Тому рішення про скасування олімпіад — ніж у спину учням, їх батькам, а також викладачам, тренерам, які роками плекали інтелект розумної і талановитої молоді. Якщо далі так піде, молодь втратить будь-яку мотивацію до навчання,саморозвитку, і віру у майбутнє власної держави.

 

Поділитись новиною:

02 Квітня, 2016

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022