Новини | без цензури!

1/3

Нульова декларація, або зашморг на шию

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Тоталітарний режим,який ввела «нова і чесна» влада щодня «тішить» своїми рабовласницькими законами.  З таким успіхом громадяни України перед владними царьками незабаром про спожите повітря звітуватимуть. 

Нардепи Юрій Луценко(Блок Петра Порошенка) та Олександі Кірш(Народний фронт) подали у Верховну Раду законопроект, згідно  якого кожен українець повинен буде звітуватиподатковій про свої доходи і витрати. Іншими словами, якщо закон  «Про нульову декларацію» вступить у дію, він зобов'яже кожного повнолітнього українця пред'явити фіскальної службі звіт не тільки про кожну зароблену копійку а й про те, як і з якою метою її було  витрачено. У разі якщо людина витратить більше ніж заробляє, її змусять платити податок - 21% від суми перевищення, плюс 22% - єдиний страховий внесок.  Якщо документ ухвалять у Раді, то кожному українцеві потрібно буде вказувати в декларації, чим він володіє (бізнес, нерухомість, земля, транспорт, коштовності, банківські депозити, гроші і т.д.)Дану ініціативу вже підтримав президент Порошенко. На думку експертів, таке нововведення може вдарити по офіційно безробітним українцям, які виживають завдяки тимчасовим підробіткам. Також під податковий прес потраплять родичі тих, хто заробляє на життя  за кордоном.

У той же час депутати поки ніяк не зважаться ввести податок на розкіш. В Кабмін вже надходила пропозиція прийняти закон про оподаткування квадратних метрів олігархічних маєтків, приватних літаків, дорогих авто і мотоциклів. Однак чиновники відмовляються йти на такий крок, бо є що приховати.Багато наших можновладців фіксують доходи у розмірі менше ста тисяч гривень, а дехто — взагалі кілька тисяч гривень на місяць, в той час як їхні витрати значно більші.Наглядний приклад-народний депутат Ірина Суслова. Колись жіночка, допоки її не вигнали з усіх партій, позиціонувала себе як головний люстратор нового парламенту. Чужі гроші вона хвацько рахувала,а сама ніяк не могла звести  декларацію про доходи. У  нардепки множилися автомобілі бізнес-класу,квартири, інші статки, які аж ніяк не в'язалися зі скромною зарплатою нардепа-а в декларації одні прочерки. ЇЇ колега, теж «люстратор і борець з корупцією» депутат Єгор Соболєв заявив про отриманий в 2014 році дохід у розмірі 38 тис грн. Це при тому,що у сім'ї є квартира, два житлових будинки, автомобіль Mazda 3. Далеко від цих сумнозвісних персонажів не утік і кандидат в президенти України Зорян Шкіряк .В 2013 році, згідно з декларацією, не отримав ні копійки. Зате має дві  недешевих автівки і квартиру. При цьому Шкіряк зазначив, що в 2013 році витратив 16,2 тис. грн. на погашення кредиту і більше 5 тис. на відсотки по кредиту, а також вніс 75,7 тис. грн статутного капіталу в організацію. Хтось рахує різницю між заробітками і витратами  цих аферистів, хтось їх запитує «Про нульову декларацію»? Чи коли мова йде про кишені простих українців, влада знаходить способи витягнути звідти останні копійки.Коли ж під удар потрапляє особистий інтерес депутатів-олігархів, всевидюче президентське око сліпне, правосуддя німіє? 

 

Поділитись новиною:

02 Квітня, 2016

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022