Новини | без цензури!

1/3

Біжи, Дьомо, біжи!

«Біжи, Дьомо, біжи!» - так і хочеться вигукнути вслід нардепу Руслану Демчаку, який тікає від людей та їх проблем.

Ці відеокадри зроблені 12 квітня під стінами Верховної ради України. На них народний обранець Руслан Демчак, цинічно ігнорує питання людей, із вдаваною посмішкою намагається якнайшвидше позбутися мітингуючих. У той день Рада "провалила" два закони щодо реструктуризації валютних кредитів. Громадяни прийшли запитати своїх обранців - як жити далі, житло відбирають, як платити за іпотек, якщо долар зріс врази?

Ще Два парламентських роки не пройшло, а депутати нової влади почали тікати від своїх обранців як чорт від ладану. А все так гарно починалось: обіцянки лились рікою. Та обіцяти не значить зробити.

Сталось як в тому анекдоті - тато обіцяв купити, тато собі і купив. Демчак теж собі накупив і маєтків в україні та європі, і на віджимав усякого добра чимало – заводи, готелі, банки, землі. Було людське - стало депутатське. Відтак - чоловікові на чужі кредити відверто начхати. Начхати хотів Руслан Демчак і на власних земляків - виборців. Забутий депутатом 18 округ на Вінниччині потихенько розвалюється. Зачиняються садочки, школи і лікарні, дороги розчинюються у сільському багні. Зате липівчанин Руслан Демчак ще у 2014 році вважався  найзаможнішим з вінницьких депутатів ВРУ, задекларувавши понад 2 млн.грн. Важко уявити якими сумами вираховуються статки депутатау 2016-му.

«Біжи, Дьомо, біжи!» - так і хочеться вигукнути вслід нардепу Руслану Демчаку і йому подібним аферистам, яких породила нова брехлива влада.

ep-ua.tv

Поділитись новиною:

18 Квітня, 2016

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Жання |

16:24 12 Травня, 2016

 

 

(0)

Як тікає від людей,аферист! Це той що обіцяв з народом бути. Брехливі собаки,як людей розвели!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте