Новини | без цензури!

1/3

Прокуратура закрила справу про "сепаратизм" і державну зраду Шевцова. Чи відповідатиме за наклеп активістка Таїсія Гайда?

Ще зовсім недавно центр Вінниці був схожий на блокадний Ленінград-тут палили шини, влаштовували пікети. Так вуличні активісти намагались викурити новопризначеного очільника ГУ Нацполіції у Вінницькій області Антона Шевцова.

 І це у них вийшло. Першою клеймо "сепаратиста" Шевцову прикріпила активістка Таїсія Гайда. Нагадаємо, саме ця жіночка  знайшла й оприлюднила сторінки Шевцова в соцмережі, а також  його рідних, де, начебто, фігурували проросійські настрої. Головний герой скандалу екс-поліціянт Шевцов пояснив журналістам нездоровий інтерес Гайди до його персони. Справа в тім, що одразу після призначення, він  взявся за розслідування кримінальних проваджень, в яких фігурують родичі активістки Таїсії Гайди, та про це згодом.

Так чи інакше, Антону Шевцову інкримінували державну зраду. Шевцов  себе сепаратистом не вважав. Більше того, закликав Генпрокуратуру, громадськість та нардепів перевірити його біографію, щоб раз і назавжди закрити це питання. Так і сталось: прокуратура Вінницької області все перевірила і закрила справу щодо колишнього голови обласної поліції  Антона Шевцова. У його діях не знайшли складу злочину. Упродовж 2 місяців управління СБУ Вінницької області проводило слідчі дії. Підозрюваного допитали 70 разів, прослухали його телефоні розмови за останні 3 роки, відстежили – коли і куди він їздив за кордон останнім часом. Допитали також усіх свідків. Зрештою справу закрили. Тепер Шевцов може працювати у правоохоронних чи в інших державних органах на будь-якій посаді.

 

Повернемось до самої активістки. За свідченнями поліціянта Шевцова, родичі Гайди, які у  свій час працювали у підрозділі поліції Вінниччини, безпідставно  видавали у великій кількості дозволи на зброю людям з не зовсім зрозумілою репутацією. То ось, виявляється, за що поплатився очільник поліції Вінниччини. Аби прикрити свої кримінальні грішки активісти, типу Гайди, виводять людей на майдани, паплюжать  імена і репутації. Конфлікт між активісткою і правоохоронцем не став місцевою подією.Справа набула розголосу за межами Вінницької області і держави загалом. Чи потрібні країні такі необгрунтовані потрясіння тепер? Не слід забувати, чимало коштів платників податків пішло на ревізорів,численні перевірки. Хтось за це притягне Таїсію Гайду до відповідальності, чи активістам сьогодні можна все, і навіть незаконно знімати з посад держслужбовців та нелегально видавати дозволи на зброю?


Поділитись новиною:

28 Травня, 2016

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Валентина |

13:45 29 Травня, 2016

 

 

(0)

Життя показує, що навіть, якщо прокуратура закрила справу, це не означає, що відстуній склад злочину. Для прокуратури головне, проти кого шукати докази.

Орест |

23:37 30 Травня, 2016

 

 

(0)

Шевцов був зразу впевнений в своїй правоті , якщо закликав Генпрокуратуру , громадськість та нардепів перевірити його біографію , щоб раз і назавжди закрити це питання !

Михайло |

23:42 30 Травня, 2016

 

 

(0)

Активістка шукала вдалий спосіб затянути час і слідство , але нетак сталося , як гадалося ...

Світлана |

11:30 01 Червня, 2016

 

 

(0)

Люди,потрібно розібратися хто така Гайда? Активність цієї жіночки явно хтось кришує. Її родичі в міліції неконтрольовано дозволи на зброю видавали, Хитрунів прикрили-то вона главу главполіції з посади турнула.І все людськими руками. Недарма кажуть,що в кожній революції гинуть романтики,а її плодами користуються аферисти...

Тарас |

13:25 01 Червня, 2016

 

 

(0)

Прокуратура багато чого закриває за відсутністю доказів . Питання в іншому не може чи не хоче ?

Людмила |

13:29 01 Червня, 2016

 

 

(0)

Переслідування Шевцова - це чергове гоніння на відьом . Середньовічний прийом , що передбачає багато галасу .

Маша |

13:34 01 Червня, 2016

 

 

(0)

А ще влада навчилась піднімати багато шуму з нічого з однією метою - відволікати увагу народу від реальних проблем ( тарифи , ціни , субсидії , інфляція ) .

Дмитро |

13:39 01 Червня, 2016

 

 

(0)

На вотчині президента і прем єра особливо важливо не допустити протестні настрої , тому інформаційний простір треба заповнити чимось іншим , наприклад - Шевцовим .

Олег |

13:47 01 Червня, 2016

 

 

(0)

Всі знають на Вінниччині , що Гайда відома авантюристка , не зрозуміло чому їй повірили компетентні органи .

Макс |

13:50 01 Червня, 2016

 

 

(0)

Дивно , що Шевцову в цій державі вдалось довести свою правоту , адже в нас на першому місці не закон , а революційна доцільність .

Антон |

13:53 01 Червня, 2016

 

 

(0)

Було б добре , щоб Шевцов , якому тепер дозволено займати державні посади , таки повернувся на Вінниччину , щоб справедливість взяла гору .

Василь |

13:57 01 Червня, 2016

 

 

(0)

Доки активісти в балаклавах будуть керувати державою , палити шини , кричати лозунги , то ми ще довго будемо котитись в прірву експерементів .

Олександр |

14:01 01 Червня, 2016

 

 

(0)

Тепер клеймо " авантюристки " треба прикріпити Гайді і зобов язати відшкодовувати кошти , що пішли на ревізорів і численні перевірки . Досить піар - кампаній !

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте