Новини | без цензури!

1/3

В який би бік не дули політичні вітри, добрі справи залишаться з людьми

Липовець, Погребище, Оратів, Немирів - ці райони здавна вважались головними житницями подільського краю. На їх землях живуть і працюють знані хлібороби і аграрії. 

На політичній карті України ці райони входять до складу 18 округу. Довгий час селяни на окрузі довгий час обирали лише одного народного депутата, знаного в країні аграрія Григорія Калетніка. Політична ситуація змінилась і не в кращий бік. Тепер тут керують інші чиновники. Та справи Григорія Миколайовича у 18-му окрузі пам’ятають донині. Кілька років тому у бюджет невеличкого селища Дзюньків Погребищенського району багатотисячні закордонні інвестиції надійшли саме завдяки Калетніку.

У свята і у будні Григорій Калетнік ні на мить не залишав свій 18й округ. Допомагав він своїм виборцям в нагальних проблемах і повсякденних справах

Відомі фермери області теж з теплом та вдячністю згадують Григорія Миколайовича, який завжди підтримував своїх земляків як політик і як аграрій. До порад людини, яка з діда-прадіда є відданою батьківській землі і її людям прислуховуються і тепер. За рекомендації Калетніка виробники об’єднуються в сільські кооперативи, що дає можливість бути конкурентним на ринку сільськогосподарської продукції.

Чимало Григорій Миколайович допоміг сільській медицині,освітнім закладам.

Аграрний сектор, який є основним локомотивом економіки держави через управління ним дилетантами невдовзі вичерпає свої ресурси. Селяни, які останнім часом потерпають від руйнівних реформ, потребують захисту і підтримки справжніх господарників. 

В який би бік не дули політичні вітри, добрі справи залишаться з людьми.

Поділитись новиною:

01 Червня, 2016

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Аліна |

22:29 02 Червня, 2016

 

 

(0)

На те вони і є добрими справами, що робляться від щирого серця! Людям є за що бути вдячними...

Віктор |

13:34 03 Червня, 2016

 

 

(0)

От скільки зробив Калетнік на 18 окрузі,стільки селяни і мають Вибрали іншого депутата-все заглохло. Навіть гірше стало,садки,школи,лікарні закривають. Навіть підтримати нема кому словом,не те що конкретною справою

Антон |

11:38 05 Червня, 2016

 

 

(0)

Тому й обирали довгий час лише одного народного депутата , бо справи його цінили , слово його поважали , і навіть думки не допускали , що нардеп може бути іншим ...

Катя |

11:42 05 Червня, 2016

 

 

(0)

Все пізнається в порінянні , шкода лише втраченого часу , бо тільки тепер виборці зрозуміли , що людина в якої маєток в Лондоні , ніколи не дбатиме про Дзюньків .

Василь |

11:48 05 Червня, 2016

 

 

(0)

Людина повагу заслуговує протягом усьоого свого життя тими справами , які робить . І дуже важливо , що Калетніку в слід виборці 18 округу говорять лише слова вдячності за добрі справи , що залишаються з людьми .

Микола |

11:51 05 Червня, 2016

 

 

(0)

Та й розбудований аграрний університет це не Межигір я , це теж добра справа , що залишається для майбутніх поколінь .

Оля |

11:53 05 Червня, 2016

 

 

(0)

А скільки доріг, водогонів , газопроводів збудовано за сприяння Калетника - це теж не пустий популізм , а робота на віки .

Валентина |

21:56 05 Червня, 2016

 

 

(0)

Справді, доводиться тільки згадувати про часи, коли з народним депутатом. зокрема з Григорієм Миколайовичем, можна було порадитися. допомоги в нього попросити. А що тепер? Скоро народних депутатів в обличчя знати не будемо. Вони ж тепер по Києву з охороною в броньованих машинах їздять. Мабуть, розуміють, що рано чи пізно, а відповідати за свою брухню і підлість таки доведеться.

Ярослав |

23:55 05 Червня, 2016

 

 

(0)

Люди усі при посадах,але правду говорити не бояться. А що їм втрачати,якщо села поступово зникають з карти країни? При Калетніку в школах тепло стало,в садках затишно,в лікарнях швидка допомога працювала...а тепер що?? аферисти прийшли,все з землею зрівняли. подолянам потрібно памятати-якщо людина виросла на землі, є аграрієм-то вона про таких самих і дбатиме. А мажори навряд чи бабцям-дідусям в селі буде допомагати

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте