Новини | без цензури!

1/3

Нецензурний лікнеп від Шулікіна

Черговий раз студенти Вінницького національного аграрного університету відчули на собі всі переваги життя по-новому. Маючи на руках рішення суду про зупинення дії рішення Агрономічної сільської ради щодо незаконного дерибану землі, молоді науковці з чистим серцем хотіли приступити до посівної, адже дорогоцінний час спливає.

 Але на заваді стали, хто  б ви думали - доблесні поліціянти, «на вушко» радивши студентам тихенько розійтися. А коли побачили техніку, то й взагалі почали погрожувати, ганятися за трактором, обіцяючи його загнати на штрафмайданчик. Вибачте, виникає питання, то на чиєму боці поліція? На боці закону, чи дерибану? Зі слів сільських жителів начальник районної поліції уже написав заяву на земельну ділянку, якщо це так, тоді все зрозуміло! До поліціянтів приєднались і жителі села, які кричали до студентів: «Хай йдуть, де вони приписані. Ми їм тут нічого не дамо. Тут їхнього нема. Вони не можуть мати власної думки. Вони шмаркачі!» Аби владнати ситуацію та направити її в законне русло до представників поліції та жителів села підійшли викладачі, студенти, батьки студентів та керівництво університету Григорій Калетнік та Віктор Мазур.  Представники громади спочатку вимагали документів на землю – показали. У відповідь: це ви їх за ніч склепали. Далі пішло як в кошмарі. На всі аргументи жителі села кричали: «Закрийте рот»! Не скупився на образи студентів і сільський голова, в хід йшла нецензурна лексика, ніхто не зважав, що стоять діти. А коли в окремих жителів прокидався здоровий глузд і вони запитували у представників університету, які наші подальші дії, як правильно все зробити, голова кричав в істериці: «Чого ви до них звертаєтесь, не питайте в них нічого». Певно дуже боявся, що люди почують правду.   

Відверті погрози звучали у бік студентів від осіб в нетверезому стані, які представились землянами. Ці ж земляни почали провокувати бійку, правоохоронні органи відреагували лише після того, як викладачі звернули увагу поліціянтів на явні образи і фізичні напади на студентів. Не відреагували представники поліції і коли у молодих жінок, що є аспірантками та у дівчат студенток кидали грудками землі хулігани, ярі прибічники сільського голови. Дужі хлопці у формі відмахнулися, що вони не бачили того інциденту. В цей час сільський голова Шулікін із зграйкою тітушок зухвало посміхались, жителі села подейкують, що він товаришує із Моргуновим, то ж йому все можна. А ще голова села заявляв, що завтра він склепає нове рішення суду, але вже на свою користь. Та за хвилину певно щось пішло не так: сільський голова в ярості підбіг до студентів з аграрного із криками: «Це не діти. Які вони на х..р діти. Це б…ть шмаркачі,  шо вони б…ть знають. За маминою юбкою ховаються», - просто перли летіли з уст сільського голови. Це при тому, що з боку представників університету жодного поганого слова, жодної образи ні на чию адресу не прозвучало. Як розцінювати такого керівника навіть не знаю. Як мінімум це неадекватна людина. Як розцінювати дії поліції – теж питання відкрите. Ми вкотре переконалися, що ніякою Європою у нас і не пахне. І до правової держави нам дуже далеко. І якщо ми так будемо «підтримувати» власну молодь, то в України майбутнього немає!


Джерело: 
20 хвилин

Поділитись новиною:

11 Квітня, 2017

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Арсен |

08:04 12 Квітня, 2017

 

 

(+1)

Страшно, коли такі люди керують громадою. Сільський голова явно неадекватний. Так хоче землі аж до помутніння розуму.

Настя |

10:08 12 Квітня, 2017

 

 

(0)

Кошмар, вибачте, але як можна так виражатися при дітях, та і взагалі((( сплошні мати, крики. Такій людіні не те, що сільським головою робити не можна, його взагалі ізолювати від суспільства потрібно. Вірила, що в країні щось зміниться на краще, але щось стало ще гірше.

Ірина |

15:54 13 Квітня, 2017

 

 

(0)

Добре. що хоча б "земляни" прийшли сперечатися зі студентами. Що було б, якби чиновники "інопланетян" підкурили? Схоже, що рейдерство по-новому крокує Україною. Пригадайм, що Майдан починали студенти. Може, варто таки діяти законним шляхом?

Оксана |

14:07 14 Квітня, 2017

 

 

(0)

Наші високопосадовці навіть української мови не можуть засвоїти, а від них чекають толерантності. Якби ми мали при владі грамотних і порядних людей, то давно жили б, як у Європі.

Славік |

15:13 27 Червня, 2018

 

 

(0)

А студенти такі святі... погрожують стареньким, посилають їх куди подалі, ТИкають. Майбутнє держави, штовхаючи літніх людей, пробиває собі шлях, маючи "міцне" прикриття та гарні дивиденди у вигляді зданих сесій та захищених дипломних. Ось як "виховують" майбутніх рейдерів.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте