Новини | без цензури!

1/3

Президент Аграрного університету прокоментував пікет студентами облради та землю для АТОвців в Агрономічному

Екс-народний депутат України, а нині Президент Вінницького Національного Аграрного університету, Григорій Калетнік після резонансного пікету сесії обласної ради 18 квітня студентами його вузу та селянами з Агрономічного оприлюднив свою позицію.

 

- Чого вимагали студенти і що це дало?

 

- Студенти від обласної ради нічого не вимагали... Вони вийшли показати свою єдність та заявити, що Закон в Україні один для всіх! І якщо в сільраді Агрономічного відбувається беззаконня та юридичний нігілізм, то це треба припинити. Так само як і спекуляції на тему земля для АТОвців, по якій всі питання між університетом, Міністерством освіти та міськрадою Вінниці вже вирішене по 1000 ділянок для ветеранів війни. 

 

- І все ж, проти студентів виступали селяни, які вимагають віддати їм зароблену землю?

 

- Ще раз повторю — це земля не студентів і не Калетніка, а державна! І не може просто так сільська рада взяти і почати розпоряджатись державною землею. Бо по-перше, 4 роки тому університет отримав від Кабміну право власності на ці дослідні гектари і тут насправді відбуваються унікальні дослідження, фермерські роботи, вивчення рівню врожайності та необхідних для обробітку землі людських ресурсів. Але коли почались ці наїзди “тітушок” та людей “на чорних джипах”, нам довелось забрати із дослідного поля трактор і в той день пропали 10 тон “прокропленого” сортового ячменю на 100 тисяч гривень... Хто відшкодує ці збитки?

А із людською думкою в Агрономічному відбувається відверта маніпуляція, якій пора покласти край... Адже ні для кого не секрет, що за так званим розподілом університетської землі стоять всім відомі “парикмахери”, які пообіцяли своїм підручним по 2-3 ділянки на “своїх” приведених людей. Тому через цю акцію протесту студентів під обласною радою колектив університету звернувся до обласної та центральної влади із вимогою звернути увагу на беззаконня з боку голови та депутатів сільради Агрономічного. Бо вони посилаються на Закон про “Місцеве самоврядування”... Але я стільки років працював над законотворенням і стількома юридичними нормами, що можу як фаховий юрист стверджувати : “Сільрада може розпоряджатись згідно Закону землями запасу... Але не державною землею, яка по Закону знаходиться в користуванні університету для наукових і дослідних цілей. Крапка.” 

 

- Що буде із ділянками для АТОвців? 

 

- Я вже сказав, це питання вирішене в 2 етапи. Спершу університет відмовився від 1 га землі на користь ветеранів війни. А в лютому цього року із керівництвом Вінниці ми погодили виділення ще 1000 ділянок для учасників АТО із обласного центру і все офіційно та юридично оформлено. Тому насправді ситуація є такою, як я вам її прокоментував. І хоче чи не хоче голова сільради Агрономічного із депутатами перекроїти ці гектари, але Закон і право на стороні університету, студентів та Міністерства освіти.


Джерело: 33 kanal.com

Поділитись новиною:

20 Квітня, 2017

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

john baton |

10:13 20 Квітня, 2017

 

 

(0)

Наши ссуды хорошо застрахованы, поскольку максимальная безопасность - наш приоритет. Наша главная цель - помочь вам получить заслуженные вами услуги. Наша программа - это самый быстрый способ получить то, что вам нужно, одним щелчком. Сократите платежи, чтобы уменьшить нагрузку на ваши ежемесячные расходы. Получите гибкость, с которой вы можете использовать в любых целях от каникул, до образования, до уникальных покупки. Заинтересованные кандидаты должны связаться с нами по электронной почте: hostloanfirm@gmail.com

Соня |

23:21 21 Квітня, 2017

 

 

(0)

Чому ВНАУ має пояснювати рейдерам, що вони чинять незаконні дії?!

Аня |

23:25 21 Квітня, 2017

 

 

(0)

Ви подивіться хто під стіни облради поприходив - ви де селян там бачили?! Там тітушки Шулікіна на джипах і перукарі, які вже мають по 3-4 ділянки і ще собі хочуть у студентів забрати. Зовсім сором втратили!!!

Игорь |

23:29 21 Квітня, 2017

 

 

(0)

Шулікін із своєю бандою зацікавлених перукарів і тітушок, які мають по 3-4 ділянки все ніяк не уймуться, у студентів землі вирішили захопити. Рейдери!!! У вас совість є?! Це ж наша молодь, наше майбутнє!!!

Микола |

21:19 23 Квітня, 2017

 

 

(0)

Студенти ВНАУ ніяких протиправних дій не здійснювали! Вони мітингують за правду, за законність дій!!! І ще вони справжній зразок єдності та патріотичності! Молодці, вони гарні сини та доньки своєї Батьківщини!!! І також похвальним є те, що ВНАУ не тільки думає за свою науково-дослідну діяльність, здійснювану на виділених їм землях, а й також за учасників АТО, яким, в свою чергу, виділяє частину земель !!!

Виолетта |

20:23 24 Квітня, 2017

 

 

(0)

Скільки вже можна лити бруд на мешканців села і на сільського голову. "Тітушки", "перукарі" - звідки така інформація. Раз ви "цвіт нації" - то будьте ласкаві залишатись людьми. Тут також живуть працюють і мають абсолютно таке ж право на свою власність. Позаочі багато розповідають про владу в університеті,і кому, і навіщо все це потрібно. Справедливість

Ім |

20:24 24 Квітня, 2017

 

 

(0)

Это все вранье

Олександр |

20:59 24 Квітня, 2017

 

 

(0)

Да уже...калєтнікоботи працюють на повну. Та й стаття злизана з 33 каналу. Цікаво те, що ці так звані захисники ВНАУ ні хвилини на цій землі не працюватимуть, так як вона увесь час була у субаренді, та й техніки в аграрного немає. Зате користь, якщо купить рішення суду, матиме почесний ректор, який голосував за Диктаторські закони 16 січня. А студентів з однієї сторони шкода, бо вони лишень пішаки в руках феодала - раби

Олексій |

22:59 24 Квітня, 2017

 

 

(0)

Діти, схаменіться! Адже в приватних розмовах ви розказуєте, якими карами небесними вас лякає Калетник. І які гроші він і його педколектив бере за сесії і дипломи. Невже ви не розумієте, що якщо ви й надалі будете йти у нього на поводу, нічого не зміниться в цій країні. НедолюНедолюстрований регіонал! Він розказав вам, де переховується його синок? А скільки він вже віджав у держави земель на свою користь? А грошенят скільки замутив, будучи при власті? Ех ви... а ще називаєте себе патріотами. .. Просто смішно дивитись на весь ваш цирк!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте