Новини | без цензури!

1/3

Хто вони: «корінні» жителі с. Агрономічне

  Як гриби після дощу множаться з кожним днем «корінні» жителі с. Агрономічне. Причому у кожній новій статті на замовних сайтах їх список зростає у геометричній прогресії.

          Як гриби після дощу множаться з кожним днем «корінні» жителі с. Агрономічне. Причому у кожній новій статті на замовних сайтах їх список зростає у геометричній прогресії.

 

Жителька №1 – Вікторія Мазур, власниця елітного котеджу та двох земельних ділянок у с. Агрономічне та Літині, не проживає у селі.

Нововиявлений житель Петро Канонік, власник квартир у м. Київ та Вінниця, постійно проживає у Києві. Враховуючи його любов посвітитися у медалях, вінницькі активісти час від часу наймають його для виступу на різноманітних акціях. До речі, сестра його теж не проживає у Агрономічному. Не дуже личить колишньому генералу ВПС займатись суцільною брехнею. Та й форму і медалі одягають у двох випадках: на війну, або на парад, але аж ніяк не до студентів.

Житель № 3 – Яремчук Олександр Олександрович, житель м. Вінниця, представник «Національного корпусу», такий собі хлопець із доволі сумнівною репутацією. За свідченнями ЗМІ, фігурант кількох кримінальних справ, одна з яких стосувалася жорстокого побиття дівчини ногами.

Житель № 4 - Голишевський Альберт, житель м. Вінниця, заробляє на відправці студентів на нелегальну  роботу до Польщі, на даний момент громадянин Польщі.

Жителі № 5 і 6 – Кравцеви Олександр і Володимир – це ті бізнесмени, які на чорному джипі на замовлення сільського голови підвозять «АТОвців» для різноманітних провокацій, власники чималої кількості земельних ділянок у с. Агрономічне та фермерського господарства на Іллінеччині. За останніми даними саме Олександр Кравцев був заступником пана Красніцкого, коли той очолював «Агрономічне». Після них залишилася лише пустка. А ще сільські люди подейкують, що брати займаються скуповуванням земель сільськогосподарського призначення з подальшим переоформленням під забудову та продаж. Схоже пазл складається у цілу відпрацьовану схему.

 

Кого далі запише сільський голова Олег Шулікін у корінні жителі села, кого виставить проти студентів? Слідуючи його логіці, наступними будуть вже люди з автоматами, серійні вбивці, наркомани? Воно й не дивно, адже згідно оголошень, розклеєних по всьому селу депутатами сільської ради, отримати земельну ділянку може будь-хто. Як на базарі – приходь плати «бабки» і товар твій! А чи не ці «корінні» жителі, найняті Шулікіним, уже почали «чистити» будиночки жителів с. Агрономічне (за даними поліції протягом останнього місяця почастішали випадки пограбування із проникненням у житло у с. Агрономічне)? Що ж буде далі?

Поділитись новиною:

04 Травня, 2017

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Максим |

18:47 04 Травня, 2017

 

 

(0)

От воно життя по новому! Понабудовували собі коттеджів, понабирали ділянок на халяву і ще хочуть залишити студентів без дослідних ділянок! Ганьба Шулікіну і його шайці

Аня |

19:21 04 Травня, 2017

 

 

(0)

Ще одного "корінного" забули - Домбровського. Ще той аферист, який теж нагріти б біля земельку хоче. Вже силіконову долину без силікону побудував з Гиренком. Скільки на котел жах відмили під прикриттям науки

Станіслав |

22:27 04 Травня, 2017

 

 

(0)

Все за ради власного збагачення! Скільки вже можна! Всіх і все переступлять, лише б для себе користі було б побільше! Але не так то було, "корінні жителі"! Закон на стороні університету!

Тетяна |

22:29 04 Травня, 2017

 

 

(0)

Звикли мажори все купувати, от і "корінних жителів" собі Шулікін купив. Але не тут то було, молодь вірить в краще майбутнє і в справедливість. Закон на стороні студентів!!!

Максим |

10:01 05 Травня, 2017

 

 

(+1)

Як Бога не боятися, забрати у дітей їх майбутнє. Справедливість переможе, бо закон і правда на стороні університету.

Валентина |

22:47 05 Травня, 2017

 

 

(0)

Пригадалася героїня фільму "Собаче серце", яка закликала допомогти дітям В'єтнама. Такі несуть за собою руйнацію.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте