Новини | без цензури!

1/3

Дякуємо журналістам, які дали урок найбагатшому нардепу-мажоритарнику Вінниччини й довели, що їх навіть за великі гроші не можна купити, аби друкували замовний чорний піар. Винятком стала лише одна газета - «RІА». Напевно, для колег гроші не пахнуть?

Не секрет, що незалежна газета «33-й канал» та її засновники Анатолій Жучинський і Тетяна Редько вже багато років ненависні олігархічним кланам та їхнім прибічникам, що обдирають свій народ до нитки, складуючи кошти центнерами у підвалах та в офшорах.

 Бо пишуть правду про їхнє незаконне збагачення. Про їхню байдужість до долі країни, аморальність та «жлобство». Не маючи аргументів, ці провладні «народні обранці», рейтинг яких опустився нижче плінтуса, як і самої ВР, не вступають у дискусію, щоб цивілізовано донести народу свою точку зору (бо ж не мають що сказати), а наймають за гроші всім відомих Лайнометів Вінниччини, щоб ті підленько, під чужими прізвищами, обливали нас брудом.

 

Отримавши достойну відсіч в інформаційному Інтернет-просторі Вінниці, де читачі газети та небайдужі люди назвали їх іменами, яких ті заслуговують, вони вдались до спроби замовних публікацій за гроші у районних та обласних газетах Вінниччини. Коли моральні люди святкують Воскресіння Господнє, відвідують могили рідних, йдуть до монументів слави, очищаючи свою душу та тіло, чорнопіарщики, куплені замовниками, почали розсилати принижуючі честь і гідність публікації щодо засновників та колективу газети.

 

Нам стало відомо, що в обласні та районні газети Вінниччини було відправлено на електронку від особи, яка назвала себе Юлією Бенцлер, замовну публікацію під вигаданим прізвищем автора Негодун із однаковим текстом із чорним піаром проти нашої газети та її засновників, який вона просила розмістити у кожній із газет за щедру оплату. В деякі їх приносили особисто.

 

Цікаво, що особа з таким прізвищем працює у команді найбагатшого нардепа із Вінниччини прес-секретарем. Якщо ці всі факти збігаються і людина, що розіслала проти нас цей чорний піар за гроші, і прес-секретар Руслана Демчака Юлія Бенцлер – одна особа, то ми хочемо запитати нардепа від колективу та сотень тисяч небайдужих українців: чому він замість того, щоб ці кошти тратити на допомогу нужденним людям, яких чимало на його окрузі, витрачає їх на оплату Лайнометам? Чим так стали поперек горла йому колектив газети та його засновники? Тим, що критикували його та інших нардепів за голосування драконівських і розбалансованих тарифів для народу, попри те що газ та інші надра, за Конституцією, досі належать народу; тим, що запитали його від імені читачів, чому він задекларовані 133 мільйони готівки (3 центнери вагою) не заніс у банк, хоча входить у комітет по нагляду за банками, й агітує на це інших? Чому не дослухається до думки виборців по округу, а голосує так, як вигідно йому?

 

Дуже прикро, що від народних депутатів, які мають чесно і благородно проявляти себе, йдуть такі нечисті методи боротьби, несумісні зі званням депутата.

 

Просимо вважати цю публікацію зверненням до Комітету з питань свободи слова й демократії Верховної Ради, Президента, Кабміну, Міністерства інформаційної політики, Спілки журналістів України (матеріали замовних надісланих публікацій додамо у офіційному зверненні), СБУ, інші правоохоронні органи.

 

Просимо розслідувати справу замовних публікацій. Додамо й прізвища тих, хто за проплачені нелегально кошти пише цей брехливий бруд у Вінниці. Знаємо й цих осіб, які вже й по прізвищах ніхто не називає, бо продавались усім, кому могли. А іменують так – Філончик, Макарончик… А уособлюють одним словом – Лайномети. Схоже, їх вкотре підібрали з аморальної об’їзної…

 

Дякуємо журналістам, редакторам газет, яких не зуміли купити, й вони відмовились публікувати чорний піар проти колег. Хоча знаємо, яка в час роздержавлення у них матеріальна скрута через непродумані дії з боку держави. Спасибі вам, кожному зокрема й усім разом, що вчергове довели нечистоплотним командам нардепів, олігархів та чиновників, що існують ЧЕСТЬ І ПРАВДА, які не купуються й не продаються ні за які гроші.

 

Запевняємо, що так само готові підтримати вас, шановні колеги, в боротьбі за демократію та свободу слова. Цим жили, цим живемо, цим будемо жити, незважаючи на чорні плани ворогів цих істин.

 

Нам стало відомо, що проти нас замовлена і вже проплачена ціла кампанія, щоб дискредитувати найтиражнішу газету Вінниччини, її засновників, бо нардепам, іншим представникам влади, що втратили довіру народу, народна газета «33-й канал», що пише правду, стоїть кісткою у горлі. А ці замовлення – лише початок.

 

Тому просимо не піддаватись на провокації: ми були, є і будемо завжди з народом. Газета, крім нас, нікому не належала і не належить. Її засновники ніколи не працювали на когось і працювати не будуть. Наша партія – народ. Ми йдемо до вас з Богом в серці й Україною в душі!

Колектив газети

Джерело: 33 канал

Поділитись новиною:

10 Травня, 2017

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте