Новини | без цензури!

1/3

Провокації під судом – визнання брехні компанії Шулікіна

 

СинійVOLKSWAGEN жваво підвозить провокаторів Шулікіна під стіни Вінницького районного суду, а депутат сільської ради Василь Тарнашинський під підпис робить перекличку, роздаючи присутнім заготовлені плакати.

Сільський голова із поплічниками розуміючи, що законних аргументів немає, і в суді всі їх міфи будуть розвіяні, пробує тиском, криками та погрозами схилити суд до неправомірного рішення. Такі протиправні дії, які розцінюються Асоціацією суддів як інформаційний тиск на суддю, відбуваються у присутності правоохоронних органів та з їх мовчазної згоди.

мазур

Сьогодні ми всі чітко розуміємо, що вихід під суд означає лише одне – розуміння сільського голови про відсутність у нього будь-яких правовстановлюючих документів  на злочинне рейдерське викрадення землі.

Для судді не підійде байочка про знайдену міфічну нічийну землю. Тут треба надавати докази, яких у гопкомпанії Шулікіна просто немає!

От і вирішили тиском впливати на прийняття рішення.

Проте суд – це не змагання у красномовстві, а місце, де виключно у правовому полі  надаються докази правоти тієї чи іншої сторони.

Але чи відомо поняття «правове поле» пану Шулікіну? Розуміємо, що ні!

Джерело : 20 хвилин

 

Поділитись новиною:

16 Травня, 2017

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Людмила |

16:49 16 Травня, 2017

 

 

(0)

Прийшов час, коли Шулікіну потрібно надавати законні аргументи судді, а у нього разом з його поплічниками немає. От він і зібрав проплочених провокаторів, які думають, що криками і погрозами можуть вплинути на рішення суду, але він помиляється. Краще б готовився відповідати за свої протизаконні дії. Закон на стороні Вінницького національного аграрного університету!!!

Ростислав |

22:18 16 Травня, 2017

 

 

(0)

Знову теж саме, знову все купують, проплачують ці можновладці! Але як ви не розумієте, що цими "кричалками" з плакатами нічого не доб’єтесь! Позитивне рішення суду буде на стороні університету!!! Земля - аграрному вузу!!! Студентам - місця для практики, аспірантам - ділянки для дослідів!

Татьяна |

23:01 16 Травня, 2017

 

 

(0)

Дуже надіюсь, що ввесь цей цирк зі сторони Шулікіна закінчиться. Адже у нього, окрім проплачених селян, більше нічого і немає. Всі документи на землю у Аграрного і суд з цим розбереться!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте