Новини | без цензури!

1/3

Верховна Рада України зустріла студентів Вінницького національного аграрного університету

19 травня 2017 року студенти Вінницького національного аграрного університету завітали до Верховної Ради України. Побачити, як виглядає будівля Верховної Ради України, для будь-якого громадянина – не проблема, проте далеко не всім випало побувати усередині унікальної, вражаючої та величної будівлі.

19 травня 2017 року студенти Вінницького національного аграрного університету завітали до Верховної Ради України. Побачити, як виглядає будівля Верховної Ради України, для будь-якого громадянина – не проблема, проте далеко не всім випало побувати усередині унікальної, вражаючої та величної будівлі.

Під час екскурсії Верховною Радою майбутні аграрії детальніше ознайомилися із єдиним законодавчим органом державної влади України та на власні очі побачили дивовижні особливості інтер’єру. Особливо вразила їх своїми розмірами і досконалістю неперевершена картина Олексія Кулакова «Державотворення», намальована на стіні другого поверху, на якій зображено визначну подію історії 24.08.1991р., коли 350 депутатів проголосували за незалежність нашої країни. До речі, сам синьо-жовтий прапор, який був внесений депутатами до сесійної зали Верховної Ради 24 серпня дев’яносто першого, урочисто зберігається під склом в музеї ВРУ як реліквія. Студенти мали можливість пройтись знаменитими кулуарами Верховної Ради, та найголовніше – побувати на балконі, звідки видно усі робочі місця нардепів та перших осіб країни.

Це була дуже цікава та водночас пізнавальна подорож, адже будинок Верховної Ради є не тільки важливим осередком політичного життя країни, але й величною архітектурною пам’яткою нашої столиці.
За цей незабутній день, за можливість торкнутися історичного Києва та побачити роботу народних обранців студенти безмежно вдячні президенту університету – Григорію Миколайовичу Калетніку та Народним депутатам України – Андрію Васильовичу Шиньковичу та Петру Васильовичу Юрчишину. Адже далеко не всім відчиняються двері будинку уряду, ще й у такому юному віці. Ми вітаємо нашу молодь і щиро бажаємо їй успіхів. Майбутнє України – у надійних руках!

 Джерело: 20 хвилин

Поділитись новиною:

26 Травня, 2017

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Анатолій |

12:10 26 Травня, 2017

 

 

(+1)

Щиро дякую усім організатам, за таку чудову можливість побачити все на власні очі і отримати чудові враження і спогади))

Антон |

14:31 26 Травня, 2017

 

 

(+1)

Дуже дякую всім хто посприяв тому, що ми змогли потрапити у Верховну Раду України побачити все зсередини, як відбуваються засідання та інші заходи. А також дякую за чудові враження які ми отримали.

Дмитро |

17:06 26 Травня, 2017

 

 

(+1)

Це було незабутньо! Безмежно вдячний за чудову нагоду відвідати Верховну Раду. Мріяв про це ще з дитинства !!! Дякую вмім хто організував нам цю чудову поїздку !

Дмитро |

17:54 26 Травня, 2017

 

 

(-1)

Було просто супер ! Враження незабутні ! Щиро дякую за поїздку кирівництву нашого вузу, депутатам та всім хто долучивя до організації !

Ім |

22:45 26 Травня, 2017

 

 

(0)

Дякую за ту казку яку нам влаштували!!!Безможно дякую керівництву за таку чудову можливість побувати у ВРУ та насолодитися чудовою поїздкою

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте