Новини | без цензури!

1/3

Шулікін зупинив рішення щодо об`єднання Агрономічної ОТГ

Рішення щодо об’єднання призупинено!

Історичне рішення (про яке писали у минулому номері видання) ухвалене нещодавно більшістю депутатів Агрономічненської сільської ради отримало несподіване продовження – його дію призупинив очільник громади Олег Шулікін.

Рішення щодо об’єднання призупинено!

Історичне рішення (про яке писали у минулому номері видання) ухвалене нещодавно більшістю депутатів Агрономічненської сільської ради отримало несподіване продовження – його дію призупинив очільник громади Олег Шулікін.

19578230_690220591188453_968749783_n

Нетипова історія, коли сільський голова має всі можливості створити об’єднану громаду з центром у своєму рідному селі, але він цього не тільки не робить, а навпаки всіма можливими і неможливими засобами цей процес блокує і затягує. На минулій сесії це рішення підтримали 14 депутатів сільської ради під оплески присутніх мешканців. Однак сільський голова був проти цього, напевно він прихильник ідеї, що «потрібно піти до міста Вінниці, попроситись, можливо вони нас приймуть». Тут незрозуміло, кого нас, його одного і ще двох депутатів, для яких думка їх виборців нецікава? Вже неодноразово під час сесій сільської ради або сходів села в Агрономічному люди від сільського голови чують: я думаю, я вважаю, я вас вижену, я так сказав, я вам не дам землю, закрий рота, я, я, і т.д. Здається, голова забув, що ті, кого він сьогодні зневажає і не хоче слухати, вчора повірили йому і проголосували за нього. А це означає, що в його сьогоднішній роботі немає бути «я», у нього повинно бути «ми» і як «ми» вирішимо, так і буде, все для людей, для громади.

Повернемось до подій, що відбуваються сьогодні в селі. Сільський голова Агрономічного, якому на тій самій сесії було затверджено надбавку за високі досягнення в роботі і на це передбачено у сільському бюджеті більше 100 тис. грн., наступного дня, як того вимагає закон, не оприлюднює результати голосування на сайті сільської ради. Не підписує і потім не видає згадане рішення, яке вимагає від нього ініціативна група протягом шести днів. Він знаходить в законі, що йому дано право одноособово призупинити рішення більшості, що він і робить. Своїм розпорядженням зупиняє рішення сільської ради про початок добровільного об’єднання. Таке право він має за законом, однак потрібні обґрунтування, і як же він це обґрунтував? Пише, що це питання не було включене до порядку денного сесії. Але це ж брехня, у кожного депутата в руках був перелік питань і сьомим стояло саме питання об’єд-нання (саме сьомим, першим була надбавка голові). Наступна причина чому було зупинено дію рішення, те що воно ухвалене «без будь-якого обґрунтування необхідності термінового прийняття такого рішення». Які ще потрібні обґрунтування, якщо в селі відбулося опитування, під час якого більшість мешканців висловилися «за» створення в Агрономічному центру об’єднаної громади. А недавні збори громадян ухвалили рішення на сесії розглянути саме це питання. Тут ще є термін «термінове прийняття рішення». Про яку терміновість говорить Олег Шулікін, якщо обговорення питання відбулось ще у вересні минулого року, і його вже один раз розглядала сільська рада, однак під тиском голови тоді рішення депутати так і не ухвалили.

19578380_690219681188544_848073993_n

Наступна причина зупинення рішення. Це те, що проект не був належно оприлюднено в ЗМІ. Тут, вибачте, «камінь у свій город», а хто Вам заважав з осені, а це практично рік, оприлюднити даний проект, тоді за що собі не тільки надбавку і премію дають, тоді немає за що і заробітну плату отримати.

 І остання причина, яку вказує голова, що зазначене рішення не було обговорено в депутатських комісіях. Що і сказати, не знаєш, скільки ж дане питання обговорювалось і не тільки депутатами. Мабуть, так довго не обговорювалось питання будівництва багатоквартирних будинків замість стадіону, мабуть, так довго не обговорювалось і питання зведення багатоквартирних будинків біля другого ставка. Зараз виявилось, що обговорюється питання будівництва ще трьох п’ятиповерхових будинків на масиві «Молодіжний», де сільський голова продав під це свою власну земельну ділянку. Можливо, ще щось оприлюднюється і ухвалюється тільки громада про це дізнається згодом, коли вже занадто пізно буде щось змінювати. А тут таке історичне рішення, прийнято з «бухти барахти», як вважає голова і про нього ніхто не знав. У фіналі свого, теж історичного розпорядження, той, кого поки вимушені називати сільським головою пише, що зазначене рішення ухвалено поспішно, упереджено, з грубим порушенням вимог законодавства. І начхати йому на думку громади, і що йому до того, що більшість депутатів, які все ж таки розуміють, що їх обрали люди села Агрономічного і вони проголосували за таке рішення, незважаючи на шалений тиск сільського голови. Він має власну думку і якщо з нею не згодна громада, нехай терпить, вона ж його обрала, а закон надав йому право.  

Поки все, про те, що буде далі, - у наступних номерах газети. Нам приємно, що ми пишемо історію села Агрономічне і, як і в кожній історії, є тут свої позитивні і негативні герої, і правда завжди повинна перемогти. Але коли і яких зусиль це буде коштувати і чому повинна, а не перемагає?

 Джерело: кореспондент газети "Подільська зоря" 

 

Поділитись новиною:

30 Червня, 2017

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте