Новини | без цензури!

1/3

Студентство Вінницького національного аграрного університету вирушає на пікет!

Неодноразово студенти ВНАУ доводили те, що вони не будуть миритися з бездіяльністю деяких державних структур, виконавчих служб та інших установ, наділених «владою». Вже 10 років молодь годують обіцянками. 

Неодноразово студенти ВНАУ доводили те, що вони не будуть миритися з бездіяльністю деяких державних структур, виконавчих служб та інших установ, наділених «владою». Вже 10 років молодь годують обіцянками.

 

Олексій Володимирович Гребенюк, директор ТОВ «Іллінецьке», чиє підприємство заборгувало університету 2 мільйони бюджетних коштів, роками замість того, щоб закрити борг перед студентством, шукає шляхи ухиляння та вирішує питання «по-іншому».

 

Закривати рахунки в одному банку, відкривати в іншому, приховувати прибутки і при цьому спати спокійно?! Найближчим часом міцний сон йому точно не світить – гарантія від студентів. 

Поділитись новиною:

19 Жовтня, 2017

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Ігор |

12:12 19 Жовтня, 2017

 

 

(+1)

Молодці! Так тримати! Якщо ні суд, ні поліція, ні фіскальна служба нічого не роблять, то дієва і рішуча молодь терпіти цього не буде!!! Підтримую повністю!

lena |

12:35 19 Жовтня, 2017

 

 

(+2)

Студенти є дійсно патріотами свого університету і зроблять все можливе щоб відстояти Універистет!! Якщо державі байдуже і депутати як завжди на все закривають очі, то студенти будуть захищати ВНАУ!!!

Тетяна |

14:34 19 Жовтня, 2017

 

 

(0)

Який раз впевнююсь, що молодь це наше майбутнє!!! Тільки одне бентежить немає в них підтримки! Бездіяльність судів і поліції просто вбиває. Ми у вас віримо, ви молодці!!!

Петро |

15:54 19 Жовтня, 2017

 

 

(0)

Свої права треба відстоювати. Це взагалі нечуване зухвальство, забрати кошти і збагатитися за допомогою студентів. Підтримую позицію студенства і результат обовязково буде позитивний, адже сьогодні не потрібно боятись висловлювати власну думку

Ніка |

17:54 19 Жовтня, 2017

 

 

(0)

Что-то с трудом верится, что чиновников, которые у власти более 10 лет можно изменить. Они научились всех покупать и бессердечно торговать совестью. Иначе они не были бы при власти.

Руслан |

10:32 20 Жовтня, 2017

 

 

(0)

Студентство завжди було рушійною силою суспільства. І студенти ВНАУ яскраве тому підтвердження. Вірю, що їм все вдасться!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте