Коментарі

ЛЮДМИЛА |
10:04 21 Жовтня, 2017
Грошей у Гребенюка вистачає!Просто він вже десять років наживається за рахунок студентів Вінницького аграрного!А правоохоронні органі фіскальна служба закривають очі на його злочини.Студенти - так тримати!За вашими діями стоїть правда, яку необхідно відстоювати!!!
Відповісти

Ирина |
10:05 21 Жовтня, 2017
Таке враження, що поліція взагалі цього не помічає чи не хоче помічати! Купувати трактори, знаючи що це гроші студентів - як таке можливо, як совість не мучить???? Віддайте борг студентству!
Відповісти

Соня |
10:52 21 Жовтня, 2017
Гребенюк і Руда, поверніть гроші ВНАУ, які вкрали у студентів. Молодці студенти!!! Досить терпіти свавілля чиновників.
Відповісти

Люся |
11:41 21 Жовтня, 2017
Гребенюк як тобі не соромно обманювати і обкрадати студентів. Поверни гроші. Скільки ти можеш збагачуватись за рахунок дітей. Ганьба.
Відповісти

Руслан Івченко |
17:47 21 Жовтня, 2017
Студенти ВНАУ на власному прикладі доведуть, що українське суспільство не дозволить і надалі окремим особам втілювати в життя "свої рецепти" по збагаченню за рахунок простих українців.
Відповісти

Світлана Коваленко |
18:00 21 Жовтня, 2017
Досить уже годувати обіцянками студентів! Адже це їх майбутнє і вони цього просто так цього не залишать!
Відповісти

Маша |
18:04 21 Жовтня, 2017
Вже Гребенюк та його компашка не відвертется, настав час борги віддавати, а не жити за чужий рахунок. І так ця справа вже затягнулась, але більше чекати ніхто не збирається і дії студентів ВНАУ - тому яскравий доказ!
Відповісти

Тетяна |
22:53 21 Жовтня, 2017
Беззаконня доводить до відчаю і до рішучих дій зі сторони молоді. Студенти знають, що їм не можна покластися на суд чи поліцію, тому діють рішуче. Я захоплююсь нашою молоддю. З такими як Гребенюк тільки так і потрібно діяти.
Відповісти

Ніка |
21:20 25 Жовтня, 2017
Можна подумати, що тільки на студентах заробляють мільйони. Провладні чиновники, які займають посади ще з часів Януковича, звикли, що народ боїться і мовчить, от оббирають усіх, кого вдасться. А студенти молодці, що не упускають свого.
Відповісти
Ігор |
09:36 21 Жовтня, 2017
(+1)
Дууже бідний Гребенюк! Навіщо казки розказувати, що грошей нема, а Джондіри і Кейси за які гроші ти купив?! Фіскали куди дивились, коли казали, що вони не отримують прибутку?! Та вони без жодних податків все з поля продають. От аферисти! Поліція, коли ви будете вже відстоювати інтереси не приватних осіб, а державної установи і студентства?!
Відповісти