Новини | без цензури!

1/3

Як заробляти мільйони на студентах? Рецепт від Гребенюка

Сьогодні  рішійною силою суспільства є студентство.  Адже хто як не молодь має боротись за справедливість і законність, які так необхідні нам сьогодні. Саме тому 19.10.2017 студенти ВНАУ у складі 150 чоловік за власною ініціативою відправились у село Іллінецьке відстоювати своє законне право на життя в демократичній державі.

Сьогодні  рішійною силою суспільства є студентство.  Адже хто як не молодь має боротись за справедливість і законність, які так необхідні нам сьогодні. Саме тому 19.10.2017 студенти ВНАУ у складі 150 чоловік за власною ініціативою відправились у село Іллінецьке відстоювати своє законне право на життя в демократичній державі. Вже понад 10 років КСП «Іллінецьке» не повертає борг університету, а це понад 2 мільйони гривень! Кошти, які мали б піти на на оновлення матеріально-технічної бази університету, на покращення умов навчання, на міжнародні стажування студентів, на розвиток молодих науковців.

 Студенти втомились від обіцянок, якими годує Гребенюк Олексій Володимирович, директор КСП «Іллінецьке». На сьогоднішній час у володінні підприємства близько 3 тис га землі, підприємство оновлює техніку, купляє нові трактори, сівалки, комбайни, побудувало вагову майже за півмільйона гривень, в той час як борг  перед університетом не погашено. Ні численні рішення, ні ухвали суду не можуть вплинути на вирішення конфлікту в правовому полі.

Молодь вирішила діяти рішуче - перейшли від слів до дій. Агресія, ненормативна лексика та вигуки на адресу студенства - це єдине що чути від керівників підприємства.

3 Іллінці

В перший день блокували техніку з вимогою, щоб директор вийшов та пояснив студентам свою позицію.Але цього так і не відбулось.Олексій Володимирович втік через чорний вхід і поїхав «вирішувати» проблему. Пізніше, ввечері, охоронець КСП «Іллінецьке» в стані алкогольного сп’яніння вчинив наїзд на нашого студента, після чого втік з місця події.

20.10.17 до акції  приєдналось ще більше студентів разом з викладачами Вінницького національного аграрного університету.

4 Іллінці

Цього ж дня заблокували дорогу районного значення з тією самою вимогою, щоб вийшов Гребенюк і пояснив, як і коли підприємство збирається повернути кошти університету.  Директор вийшов разом зі своїм юристом , за його словами «з дев’яностих» (певно толк у махінаціях знає).

Вкотре Олексій Володимирович не захотів йти на діалог, розвернувшись до студентів спиною, побіг в "кантору", ховаючись за наближеними працівниками.

 Ми продовжимо стояти на своєму!  Адже бачити несправедливість і мовчати – це значить самому брати у ній участь.

 

Правда за нами і ми - переможемо!


Поділитись новиною:

21 Жовтня, 2017

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Ігор |

09:36 21 Жовтня, 2017

 

 

(+2)

Дууже бідний Гребенюк! Навіщо казки розказувати, що грошей нема, а Джондіри і Кейси за які гроші ти купив?! Фіскали куди дивились, коли казали, що вони не отримують прибутку?! Та вони без жодних податків все з поля продають. От аферисти! Поліція, коли ви будете вже відстоювати інтереси не приватних осіб, а державної установи і студентства?!

ЛЮДМИЛА |

10:04 21 Жовтня, 2017

 

 

(0)

Грошей у Гребенюка вистачає!Просто він вже десять років наживається за рахунок студентів Вінницького аграрного!А правоохоронні органі фіскальна служба закривають очі на його злочини.Студенти - так тримати!За вашими діями стоїть правда, яку необхідно відстоювати!!!

Ирина |

10:05 21 Жовтня, 2017

 

 

(0)

Таке враження, що поліція взагалі цього не помічає чи не хоче помічати! Купувати трактори, знаючи що це гроші студентів - як таке можливо, як совість не мучить???? Віддайте борг студентству!

Соня |

10:52 21 Жовтня, 2017

 

 

(0)

Гребенюк і Руда, поверніть гроші ВНАУ, які вкрали у студентів. Молодці студенти!!! Досить терпіти свавілля чиновників.

Люся |

11:41 21 Жовтня, 2017

 

 

(0)

Гребенюк як тобі не соромно обманювати і обкрадати студентів. Поверни гроші. Скільки ти можеш збагачуватись за рахунок дітей. Ганьба.

Руслан Івченко |

17:47 21 Жовтня, 2017

 

 

(0)

Студенти ВНАУ на власному прикладі доведуть, що українське суспільство не дозволить і надалі окремим особам втілювати в життя "свої рецепти" по збагаченню за рахунок простих українців.

Світлана Коваленко |

18:00 21 Жовтня, 2017

 

 

(0)

Досить уже годувати обіцянками студентів! Адже це їх майбутнє і вони цього просто так цього не залишать!

Маша |

18:04 21 Жовтня, 2017

 

 

(0)

Вже Гребенюк та його компашка не відвертется, настав час борги віддавати, а не жити за чужий рахунок. І так ця справа вже затягнулась, але більше чекати ніхто не збирається і дії студентів ВНАУ - тому яскравий доказ!

Тетяна |

22:53 21 Жовтня, 2017

 

 

(0)

Беззаконня доводить до відчаю і до рішучих дій зі сторони молоді. Студенти знають, що їм не можна покластися на суд чи поліцію, тому діють рішуче. Я захоплююсь нашою молоддю. З такими як Гребенюк тільки так і потрібно діяти.

Ніка |

21:20 25 Жовтня, 2017

 

 

(0)

Можна подумати, що тільки на студентах заробляють мільйони. Провладні чиновники, які займають посади ще з часів Януковича, звикли, що народ боїться і мовчить, от оббирають усіх, кого вдасться. А студенти молодці, що не упускають свого.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте