Новини | без цензури!

1/3

Президент університету Григорій Калетнік перебуває з робочим візитом в м.Батон Руж, США

Сьогодні на базі Луїзіанського університету (США) розпочав роботу ІІ Симпозіум ректорів Вишеградської Асоціаціі університетів

Сьогодні на базі Луїзіанського університету (США) розпочав роботу ІІ Симпозіум ректорів Вишеградської Асоціаціі університетів, до складу якої входять понад 50 університетів Європи, США, України, Росії на тему: «Диверсифікація доходів і підтримка приватного сектору: успішні приклади впровадження».

usa1

На симпозіумі присутні, крім членів Асоціації, представники бізнесу та виробники сільськогосподарської продукції штату Луїзіана. У програмі форуму передбачено цілий ряд заходів і зустрічей, присвячених обміну досвідом у сфері державно-приватного партнерства, обговорення питань джерел фінансування дослідницьких проектів та академічної співпраці. Україну на форумі представляють ректор НУБіП професор Станіслав Ніколаєнко та президент Вінницького Національного аграрного університету професор Григорій Калетнік.

usa2

Перший день розпочався з відвідування американської партнерської ліги виробників цукру, де учасників конференції ознайомили з цілями та завданнями Ліги, загальною історією цукровиробництва в Луїзіані, організацією виробництва та переробки цукру. На власному прикладі представники Ліги розповіли про стратегії успішного розвитку, можливості фінансової підтримки та перспективи функціонування підприємства.

usa3
Родзинкою заходу стала поїздка до дослідницької станції цукру, Санкт-Гавриїл, де наші колеги ознайомились із особливостями роботи та проведення наукових досліджень на базі станції.

usa4
Насичена програма першого дня конференції сприяла обміну дослідницькими та інноваційними ідеями наших американських партнерів, досвід яких може бути використаний у двосторонній співпраці між ВНАУ та державним університетом Луїзіани.

Поділитись новиною:

16 Квітня, 2018

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Олена |

09:07 17 Квітня, 2018

 

 

(0)

Як студентку ВНАУ, мене дуже радує той факт, що ВНАУ активно співпрацює з іноземними колегами. Сьогодні ми маємо можливість регулярно зустрічати іноземні делегації в нашому навчальному закладі, а наше керівництво та викладачі постійно проходять стажування за кордоном і на парах висвітлюють нові методики закордонного освітнього процесу.

Марія |

22:32 17 Квітня, 2018

 

 

(0)

Мої дві дочки закінчували ВНАУ. Мають улюблені професії, які дають заробити і на хліб. і до хліба. Пишаюся тим, що в рейтингу вишів Вінницький аграрний навіть педагогічний обігнав. Це вкотре доводить, що у ВНАУ і працюють, і вчаться люди, які справді люблять свою сільськогосподарську державу.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте