Новини | без цензури!

1/3

У МОН відбулось засідання щодо питання Брацлавського коледжу

Як стало відомо, 9 липня відбулася нарада у Міністерстві освіти і науки України щодо питання Брацлавського коледжу за участі Міністра Лілії Гриневич.

Як стало відомо, 9 липня відбулася нарада у Міністерстві освіти і науки України щодо питання Брацлавського коледжу за участі Міністра Лілії Гриневич. Учасники засідання з боку МОН вкотре підтвердили правильність і законність дій та рішень Вінницького національного аграрного університету. Відкритим залишається лише одне питання, чому керівництво навчального закладу і досі абсолютно не займається створенням нової самостійної юридичної особи до якої вони, начебто, так прагнули? Така бездіяльність призводить до ситуації, коли від бездумності страждають заручники ситуації – студенти. Проте в університеті нас запевнили, що всі бажаючі студенти матимуть можливість продовжити навчання у інших коледжах за напрямом підготовки.

Поділитись новиною:

10 Липня, 2018

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Олександра Ковальчук

Коментарі

Женя |

17:37 10 Липня, 2018

 

 

(0)

Нічого не поспішають робити, бо й не збиралися гратися із студентами та працівниками, головне тут було - відібрати і роздерибанити майновий комплекс.

Назар |

18:55 10 Липня, 2018

 

 

(0)

І правильно, що в МОН підтвердили рішення ВНАУ. Інакше і бути не могло, адже це єдине юридично можливе вирішення питання. На жаль, студентам з Брацлавського коледжу буде непереливки, опинились в кінці року без диплому. Зараз батькам та дітям треба приймати кардинальні рішення і вступати або в ВНАУ або в Немирівський коледж, він там географічно близенько

Арсеній |

19:12 10 Липня, 2018

 

 

(0)

ВНАУ - патріот законності та правочинності!!! Це взагалі вищий навчальний заклад європейського рівня. Взагалі не розумію, як можна було виходити із структури такого потужного університету!?

Макс |

22:30 10 Липня, 2018

 

 

(0)

Я не розумію що їм ще потрібно, хотіли вийти з структури національного університету - вийшли, тепер нехай пройдуть ліцензування і набирають студентів. А то спочатку Рижмань дурив викладачів, тепер абітурієнтів і їх батьків.

Макс |

22:33 10 Липня, 2018

 

 

(0)

Хотіли вийти з структури національног університету - вийшли. Тепер нехай пройдуть ліцензування і тоді аж набирають студентів. Рижмань спочатку дурив колектив коледжу, тепер дурить абітурієнтів та їх батьків

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте