Новини | без цензури!

1/3

Представники ЗМІ продовжують фіксувати порушення виборчого законодавства

Журналісти газети «Мій університет» продовжують моніторинг за прозорістю виборчого процесу у Вінницькій області.

Журналісти газети «Мій університет» продовжують моніторинг за прозорістю виборчого процесу у Вінницькій області.

Станом на 16 годину надійшла інформація про порушення виборчого законодавства, а саме порушення таємниці голосування, на виборчій дільниці № 051490 (м. Вінниця, ТПК) – виборець сфотографував заповнений бюлетень. За даним фактом поліція склала відповідний протокол.

На виборчій дільниці № 051545 (м. Вінниця, ВНАУ) представники комісії проводили голосування на дому двічі, мотивуючи це тим, що у них немає транспорту, вони втомилися і зробили перерву. Також на цій дільниці у стані алкогольного сп’яніння знаходиться член комісії, за словами голови ДВК, від кандидата П.Порошенка. Повідомлено поліцію, члена комісії повезли на експертизу, хоча він особисто підтвердив працівникам поліції факт вживання алкоголю.

На дільниці № 051520 (м. Вінниця, вул. Л.Ратушної, 130) – виборець у стані алкогольного сп’яніння впав у виборчій кабінці, а потім порвав бюлетень, про що комісією складено відповідний акт.

На дільниці № 051522 (м. Вінниця, вул. Дачна, 7) невідомий чоловік представився спостерігачем від народного депутата Кудлаєнка, ніяких документів не надав, після зауваження залишив дільницю.

Аналогічний випадок трапився на дільниці № 050324 (м. Іллінці, школа № 1) – народний депутат України від БПП Руслан Демчак прибув на дільницю із трьома невідомими особами, які представились представниками ЗМІ, але посвідчень на прохання журналістів не надали, пошептались із головою комісії і залишили дільницю.

На дільниці № 051674 (м. Вінниця вул. Янгеля, 59) виборець намагався з’їсти бюлетень і зняти це на відео. Поліція склала акт.

Також нашими представниками фіксуються факти відсутності виборців у списках, неточні персональні дані у списках виборців.

На дільниці № 051529 (м. Вінниця, ВЕМ) недопущена спроба проголосувати за водійським посвідченням.

Продовжують фіксуватися спроби зафотографувати або оприлюднити своє волевиявлення, що є порушенням таємниці голосування.

Представники газети «Мій університет», які працюють на дільницях м. Вінниці та області відзначають високопрофесійну роботу працівників поліції, які вчасно і відповідно до чинного законодавства реагують і усувають порушення під час виборчого процесу. 

Прес-служба ВНАУ 

Поділитись новиною:

21 Квітня, 2019

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба ВНАУ

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте