Новини | без цензури!

1/3

Як заробити на війні та депутатстві – майстер клас від липовецького мультимільярдера

Позачергові вибори стартували, а ймовірні кандидати тим часом розпочали сипати пил в очі виборцям. Що ж зробили люди, які прийшли до влади на хвилі боротьби із цінностями Януковича? По суті розділили ці цінності між собою. Хоча якщо придивитися прискіпливо до тих, хто йшов під прапорами БПП, то нічого дивного. Взяти, наприклад, вірного товариша і земляка Петра Порошенка нардепа із кримінальним минулим Руслана Демчака. 

Позачергові вибори стартували, а ймовірні кандидати тим часом розпочали сипати пил в очі виборцям. Що ж зробили люди, які прийшли до влади на хвилі боротьби із цінностями Януковича? По суті розділили ці цінності між собою. Хоча якщо придивитися прискіпливо до тих, хто йшов під прапорами БПП, то нічого дивного. Взяти, наприклад, вірного товариша і земляка Петра Порошенка нардепа із кримінальним минулим Руслана Демчака. 

Нещодавно Руслан Демчак активно прозвітував про свою роботу виборцям.

Щоправда незрозуміло для чого змінив результати аналізу роботи депутатів аналітичним виданням «Слово і діло», як собі так і своїм колегам по партії, поставивши себе на перше місце, хоча це не відповідає дійсності. 

Прикра помилка чи зумисне перекручування фактів? Ну для нардепа Демчака це не проблема. В принципі вся його діяльність – це махінації та перекручування фактів.  А себе він просто вважає месією. Цитуємо із сайту Руслана Демчака: «Я той, хто може змінити те, що нас оточує. Це моя особиста місія». Ой, аж Черновецький пригадався. Він полюбляв вважати себе Богом. 

Ну від слова до діла. Руслан Демчак у 2014 році несподівано став правою рукою Петра Порошенка на його вотчині – у Вінницькій області. Хоча до цього у 2011 році Микола Джига представив його вінницькому бомонду як кандидата від Партії Регіонів. А у 2012 році  Ар’єв і Новіков, депутати від того ж БПП, звинуватили Демчака у незаконних махінаціях із землею, а також у відмиванні коштів через свої фіктивні компанії. Тоді ж він і був арештований. А за домовленостями із Порошенком вийшов на свободу і продовжив роботу своїх конвертаційних центрів, ставши одразу правою рукою тодішнього президента.  

В ідеалі така дружба мала б принести користь округу, хоча б матеріальну, бо присутності нардепа по селах і годі чекати – не царська це робота. 

Проаналізувати виборчу програму Демчака та якість її виконання важкувато з огляду на те, що вона ні про що. Крім загальних фраз, що всім буде добре, пройдуть довгоочікувані зміни, і він побудує моральне суспільство та подолає корупцію, яку натомість його однопартійці очолили, ми нічого конкретного не знайшли. Пригадалася лише одна фраза, озвучена ним, як кандидатом під час зустрічі із виборцями у місті Липовець, де він пообіцяв всім зарплату мінімум у 1000 євро, яку ніби то вже давно отримують у його приватному медичному центрі «Добробут». Ну тут уже судіть самі, заглядаючи у власні гаманці, чи виконав він цю обіцянку, коментувати не будемо. А ще пообіцяв усім щорічні профілактичні огляди, ну звісно, ніхто тих оглядів не бачив, а АТОвці ще й зустрілися із суцільними відмовами у наданні медичних послуг у центрі Демчака «Добробут», бо ж хто це їх має обслуговувати безкоштовно, так у Руслана не прийнято.

Озвучені у звітах по районах мільйонні суми на проекти надходили виключно із бюджету, і надходили б навіть тоді, якби Руслан Демчак не був депутатом.  

За період свого депутатства, за інформацією сайту «Скелет-інфо» Руслан Демчак встиг ухилитися від виконання військового обов’язку, проігнорувавши мобілізаційне розпорядження, яке прийшло на його домашню адресу та не захотівши на своєму прикладі показувати як потрібно захищати Батьківщину. Так вчиняє багато людей, які не страждають від патріотичних почуттів до держави. Проте піаритися на АТОвцях нардеп ніколи не переставав.

 121

Що здобули виборці від роботи Демчака на окрузі – визначити конкретно нам не вдалося. А от, що здобув сам Руслан Демчак, тут чимало конкретних фактів:

Руслан Демчак увійшов до десятки найбагатших депутатів Верховної Ради України 8 скликання (4 місце). 

Однак це не зупинило його у бажанні подальшого збагачення. Тут, як кажуть, чим більше є, тим більше хочеться. У ЗМІ просто не вщухав скандал навколо бажання отримати халявне житло від держави найбагатшим обранцем із Вінниччини. Так-так, саме Руслан Демчак звернувся із клопотанням до держави про компенсацію витрат на його проживання у Києві. Важкувато уявити мільйонера  депутатом-безхатченком тоді, коли згідно декларації 2013 року він за рік заробляв 2 млн. 342 тис. грн., мав у власності два будинки та квартиру. А ще Руслан Демчак отримав 170 тисяч гривень для забезпечення своєї депутатської діяльності.

Ну а нещодавно стало відомо, що у національній пам’ятці садово-паркового мистецтва «Фефанія» Демчак вирубує ліс, аби звести там свій новий маєток. Окрім чисельної нерухомості в Україні, Руслан Демчак має непоганий маєток у Лондоні, де живе його дружина і навчаються діти. А тепер запитайте себе: Навіщо такій людині дбати про покращення в Україні? Це не його держава, він тут транзитний пасажир, який по дорозі до Лондона хапає у свій мішок все, що під рукою. 

Що стосується бізнес-проектів Руслана Демчака, то тут можна писати окрему книгу. Від афериста до головного фінансиста-афериста країни – такі здобутки нардепа лише за одну каденцію у Верховній Раді. Його активи зростають щосекунди. Чолов’яга, то банк новий збанкрутує, то земельними ділянками підторгує, то столичний готель «Либідь» відіжме серед білого дня. Ну можна ж – це ж під патронатом БПП.

Декларація Демчака за 2015 рік взагалі приголомшує  - 133 млн. гривень готівкою, при єдиному виді прибутку – зарплата депутата (за декларацією). Будучи офіційним мультимільйонером Руслан Демчак постійно намагається довести, що взагалі не займається ніяким бізнесом. А гроші йому просто падають із неба. Тепер розуміємо допис на особистому сайті про месію. 

За період депутатства наш нардеп встиг поповнити свій начебто неіснуючий бізнес ще одним банком RwS. Це при тому, що він втратив «бездоганну ділову репутацію» після махінацій із ЕРДЕ банком, а її наявність є обов’язковою відповідно до ст. 14 закону про банки та банківську діяльність для власників суттєвої долі в банку.

Проте «досвідчений» банкір знайшов вихід. Бенефіціаром «Української бізнес групи»  був названий сусід Демчака (обидва були прописані у м. Липовець, в будинку № 18 по вул. Шевченка) і його колишній помічник Олександр Стецюк. НБУ за командою зверху закриває на це очі і погоджує угоду,  називаючи структуру прозорою. Однак ця «прозора структура» уже встигла себе показати. В квітні 2019 року НБУ повідомив, що оштрафував банк на 3 млн. грн. за відмивання грязних грошей. За останніми інсайдерськими даними банк готується до введення тимчасової адміністрації перед ліквідацією, а перед тим зайнявся дробленням депозитів фізосіб з метою отримання максимальної суми відшкодування від держави. 

Крім того корпорація Демчака UBG  веде свої фінансові справи через Ощадбанк Росії. Цікаво, що в той час, коли весь світ вводив санкції проти Росії, права рука Петра Порошенка, заступник Голови Комітету із фінансової політики і банківської діяльності спокійно проводив фінансові розрахунки через найбільший банк країни-агресора.

 321

На сайті «Чесно», що проводить незалежний моніторинг діяльності політків, Руслан Демчак має м’яко кажучи негативну репутацію та фігурує у 7 антикорупційних розслідуваннях: махінації із земельними ресурсами, участь у конвертаційних центрах, дерибан «Феофанії», незадекларований бізнес, скуповування збанкрутілих банків, використання службового становища,  порушення вимог фінансового контролю.

Отож, хто отримав вигоду від того, що Руслан Демчак став нардепом: округ чи сам Руслан, судіть самі… 

Поділитись новиною:

20 Червня, 2019

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020