Новини | без цензури!

1/3

Масло без молока і кандидат без минулого – або що підсовує виборцям 18 округу Вінницька обласна організація БЮТ?

Поки вся країна стежить за політичними баталіями після президентських виборів і прискіпливо реагує на кожне слово і крок нового Президента Зеленського у 18 виборчому окрузі активно проводить роботу, роздаючи «окорочка» дохлих курей та масло місцевому електорату такий собі Олег Мейдич, який нещодавно очолив фракцію «Батьківщини» у Вінницькій обласні раді.

Поки вся країна стежить за політичними баталіями після президентських виборів і прискіпливо реагує на кожне слово і крок нового Президента Зеленського у 18 виборчому окрузі активно проводить роботу, роздаючи «окорочка» дохлих курей та масло місцевому електорату такий собі Олег Мейдич, який нещодавно очолив фракцію «Батьківщини» у Вінницькій обласні раді. «Продвинутий» електорат одразу ж прогуглив, але… Людина без біографії це щось нове. Та це й не дивно, бо він народження Олег не Мейдич, а Погорельський… до певного часу. І тут  вам вся біографія як на долоні. Олег Погорельський – кличка «МОНГОЛ» - добре відомий у кримінальних колах та правоохоронцям, який перебував у розшуку за тяжкі злочини. Вже після зміни прізвища із Погорельського на Мейдича (взяв прізвище дружини для очищення біографії, проте прізвище Погорельський фігурує у декларації – батько Погорельський Леонід Йосипович) і часткової легалізації у якості бізнесмена та директора Калиівського молокозаводу «Монгол» і до сьогодні вважається лідером ОПГ «борців», яка здійснила декілька рейдерських захоплень підприємств у Вінницькій області. Останнім і найгучнішим було захоплення відомого на весь світ лікеро-горілчаного заводу «Nemirof». 

Кримінальні розборки у 2005 році закінчились замахом на вбивство Мейдича, про що писало тоді видання «33 канал», і наводило факт побиття до смерті людини на ринку «Урожай» «Монголом» та його напарником «Биком», як наслідок замах, під час якого був убитий товариш Мейдича «Кабан». Тоді з автомобіля Мейдича правоохоронці вилучили зброю, а згодом оголосили його у розшук. 

Після зміни прізвища та зачистки в міліцейських базах даних інформація про «Монгола» залишилась лише в підшивці місцевих газет та на окремих сайтах. Як з’явилася така людина в обласному осередку «Батьківщини» однопартійці воліють мовчати…Ходили чутки, що його особисто ввела членом обласного бюро сама Юлія Тимошенко, але більше схоже на стару добру традицію, коли на місцевому рівні продовжують торгувати депутатськими мандатами та партійними посадами, прикриваючись дорученнями Тимошенко, про які вона і не здогадується. 

Перелік майна екс-криміналітета, вказаний у декларації теж значимий: чимало земельних ділянок у тисячі квадратних метрів, кілька будинків у 400 квадратів, рахунки у банках, коштів із яких вистачить і внукам, 12 об’єктів нерухомості, 5 автомобілів і ще три на дружині. Його статки становлять біля 2 мільйонів гривень і 180 тисяч доларів, дружина володіє 935 тисячами гривень, 25 тисячами доларів і 30 тисячами євро. 

Тепер цей «очищений» бютівець зібрався на 18 округ, тільки з якого дива сюди, а не 13, де виборці знають смак його чудового масла?.. Може тому, що у Калинівці він приймає молоко по 4,50, а не по 8 грн. як у Погребищі? Чи тому, що тут уже наїлися трансгенних жирів? 

За інформацією видання VIN TOP у власності депутата-бютівця Олега Мейдича знаходяться два молочних заводи у Калинівці та Шаргороді, продукція яких є, м’яко кажучи, сумнівної якості. Немолочні жири (рибний та тюленячий) він замотує в обгортку «Шаргородського домашнього масла, 82% жирності». Місцеві мешканці, довіряючи етикетці «смакують» по-суті отрутою за 25 грн. Тоді, коли собівартість такого продукту разом із упаковкою і доставкою до магазину – 5 грн. Ці дані підтвердила перевірка Держпроднагляду, яка жахнула експертів своїми результатами. За словами експертів масла в маслі Калинівського маслозаводу немає! Лише трансжири тваринного походження, хімічні барвники, емульгатори, консерванти та ароматизатори. Одним словом все, крім молока. Тим часом Мейдич заробляє на тонах реалізованого «масла» по області, які тратить потім на такі ж отруйні просрочені окорочка для лохторату 18 округу. 

Другий завод Мейдича – Шаргородський маслозавод виробляє казеїн, від якого відмовились в Україні через величезну шкоду екології. Однак горе-бізнесмена не цікавить, що в місцевих водоймах систематично спливає дохла риба. Головне вчасно  відправити нову партію казеїну до Росії…а масла на 18 округ.  Наївшись гречаної каші з присмаком масла тюленя і м’яса дохлих курей народ піде голосувати…Сподіваюсь на розум ця суміш не вплине!

Поділитись новиною:

20 Червня, 2019

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Катя |

05:43 03 Липня, 2019

 

 

(0)

Люди, не ведіться на подачки. Майте гідність. Я голодна буду, але бандиту не вклонюся і не продам Україну за якийсь шматок м'яса сумнівної якості.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020