Новини | без цензури!

1/3

Мода на кондитерів у політиці пройшла

Останнім часом у 16 окрузі робить заявку на участь у виборах близький друг Петра Бровка, який зараз перебуває під слідством (і, як кажуть, самі жителі округу, – подільник) – депутат обласної ради, гламурний мешканець Могилів-Подільського, член команди Порошенка, яка прийшла до влади «на крові» – Геннадій Вацак, власник однойменної мережі кондитерських магазинів. 

Останнім часом у 16 окрузі робить заявку на участь у виборах близький друг Петра Бровка, який зараз перебуває під слідством (і, як кажуть, самі жителі округу, – подільник) – депутат обласної ради, гламурний мешканець Могилів-Подільського, член команди Порошенка, яка прийшла до влади «на крові» – Геннадій Вацак, власник однойменної мережі кондитерських магазинів. 

Геннадій Вацак пройшов до облради 7-го скликання від "БПП "Солідарність", в раду минулого скликання його "завела" "Батьківщина".  Власник "солодкої імперії", як і його партійний бос Петро Порошенко, значився в ТОП-10 депутатів-прогульників, пропустив 94% засідань, це при тому, що він ще й секретар постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності. Це прямо його…, знали, що дати.

 На поодинокі пленарні засідання Геннадій Вацак полюбляє приїздити на "Maserati" Quattroporte Q4. 

В 2012 році обласна податкова звинуватила Вацака у недоплаті 5,4 мільйона гривень податків. Це велика сума, особливо для Могилева-Подільського, де зареєстрований депутат-підприємець. І вони аж ніяк не були зайвими, враховуючи те, що це прикордонне місто хронічно не справляється із запланованими бюджетними надходженнями, та вже майже десяток років живе «на підсосі» з обласної казни.

Тоді Вацак доказував, що "Maserati" не його. Але вже  у квітні 2014 року він зареєстрував елітний "Jaguar", який на вторинному ринку коштує приблизно 2,5 млн. грн.

Зі слів місцевих, у депутата Вацака ще є BMW X6 та "Hamer".

Згідно данних декларації за 2016 рік його сім’я володіла 10 автомобілями. 

За 2016 рік родина депутата Вацака заробила 2.4 мільйона гривень, але на кінець року заощаджень не залишилось. Графа декларації грошові активи залишилась з прочерками.

У 2017-2018 до автопарку родини Вацака  додалось ще 5 авто. Якщо підрахувати ринкову ціну п’яти придбаних авто, то за 2017 рік сім’я Геннадія Вацака мала б заробити мінімум 3, 5 мільйона гривень.

При цьому обласна влада, навіть не намагається вплинути на свого депутата у питанні несплати податків. Хоча, періодично, скандали на ґрунті недостовірного декларування виникають.

За матеріалами сайту ord-ua.com у Могилів-Подільському ходять чутки, що через кондитерський дім Геннадія Вацака  проходить не лише цукрова пудра, але і більш дорогий білий порошок. І долю із кримінальної оборудки має Бровко та дехто із обласної влади від БПП.

Під час президентських виборів Геннадій Вацак проводив активну роботу за Петра Порошенка, під список контролюючи голосування в окрузі. За інформацією, що надходить від місцевих жителів, Вацак продовжує себе вести зухвало, збираючи керівників місцевих райдержадміністрацій і пропонуючи їм серйозну матеріальну винагороду (солодкий транш) за проведену роботу на його користь (нікого не нагадує?). Ті, в свою чергу, офіційними телефонограмами збирають сільських голів і передають завдання далі, правда вже без грошей, однак із конкретними вимогами. Тобто Генннадій Вацак повністю перейняв методи Порошенка. Міста просто заполонили білборди із його автопортретами. 

Зухвалості Вацака немає меж. Чиновник-корупціонер із провінційним бізнесом із виробництва тортиків переплюнув столичних бізнесменів за своїми прибутками. Гектари землі, елітні будинки із басейнами, 11 автомобілів, які ми, прості громадяни, бачили хіба що по телевізору. У 2018 році Генадій Вацак придбав дві нові земельні ділянки, начебто під ведення індивідуального селянського господарства у Немії та Озаринцях. Насправді ж там повним ходом процвітає новий бізнес магната. У Немії розгорнув свою роботу будівельний завод, який, як і земельна ділянка, виявились незадекларованими. Тобто гроші знову поза касу, а у власну кишеню.

На іншій ділянці у Озаринцях уже почав свою роботу піщаний кар’єр, який справно возить пісок до будівельного заводу Вацака у Немії, і про який теж ні слова у декларації. За висновками експертів збитки завдані надрам цим заводом складають понад 10 мільйонів гривень, а додати ще несплачені податки і виходять дуже кругленькі суми. Та для Вацака це не проблема. За інсайдерською інформацією весь бізнес його родини побудований саме на шахрайстві, члени його сім’ї реєстрували ФОПи, які потім безслідно зникали, таким чином держава не доотримувала десятки мільйонів податків. Звичайно, що із таких заощаджень за рахунок нас із вами, можна і пишне весілля синочку на мільйон зробити та ще й і зірок шоу-бізнесу покликати, сама Оля Полякова розважала гостей могилів-подільського корупціонера. 

ДУМАЙТЕЕЕЕЕ: невже це той депутат, якого Ви заслуговуєте?!

 

Джерело: ВИННИЦА.info, http://info-expert.net/politika/item/13309-deputat-oblradi-vatsak-prikhovav-5-avto, Політарена, Вінниця.Топ, Стоп корупція.

 

 

Поділитись новиною:

20 Червня, 2019

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
12 Лютого, 2020