Новини | без цензури!

1/3

Прем'єр Молдови звинуватила Порошенка в підтримці сепаратистів Придністров'я

Майя Санду заявила, що Петро Порошенко співпрацював з бізнесменом Владом Плахотнюком щодо організації контрабанди і "корупційних схем" з Придністров’ям.

Прем'єр-міністр Молдови Майя Санду звинуватила попереднє українське керівництво на чолі з екс-президентом Петром Порошенком в організації контрабанди і "корупційних схем" з Придністров’ям.

Прем'єр-міністр Молдови заявила, що екс-президент співпрацював з адміністрацією бізнесмена Влада Плахотнюка, передає Politico.

Санду підкреслила, що Молдова очікує на ліквідацію київською владою злочинних схем з Придністров’ям. Вона зазначила, що хоче працювати з Україною щодо Придністров'я, але вона ще не розмовляла з президентом України Володимиром Зеленським або прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом.

За її словами, Росія хоче зберегти вплив на країни регіону, включаючи Республіку Молдова.

"Росія повинна вивести свої війська і боєприпаси з території Республіки Молдова. Водночас ми відкриті для пошуку шляхів поліпшення комерційних і економічних відносин між нами", – додала Санду.

Водночас заяву Санду щодо Порошенка прокоментував юрист Андрій Портнов.

"Наша юридична команда офіційно пропонує Молдові свою допомогу в оформленні документів, представництві і розкритті цих злочинів", – заявив Портнов.

 портнов

Джерело: http://ua1.com.ua

Поділитись новиною:

28 Червня, 2019

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Сема |

15:48 05 Жовтня, 2021

 

 

(0)

https://temp-mail.org/

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
21 Лютого, 2022
(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020