Новини | без цензури!

1/3

Мейдич не додав виборцям курятину видану Косюком

Працівники Ладижинської птахофабрики Косюка повідомляють, що за наказом керівництва служби експорту частина бракованої продукції, у якій виявлені небезпечні для життя речовини, була передана Олегу Мейдичу для розповсюдження серед виборців 18 округу.

Працівники Ладижинської птахофабрики Косюка повідомляють, що за наказом керівництва служби експорту частина бракованої продукції, у якій виявлені небезпечні для життя речовини (утилізація якої занадто дорого коштує): вміст антибіотиків у 100 разів вищий норми, м'ясо заражене хвороботворними бактеріями, перевищення вмісту трансгенних жирів, аміаку, солей амонію, які викликають рак та інші смертельно небезпечні хвороби, було передано для роздачі безкоштовно для жителів округу кандидату у народні депутати по 18 виборчому округу Олегу Мейдичу, а це 5 рефрижераторів курячих окороків. За це Олег Мейдич підписав угоду із Косюком – власником «Наша ряба» про входження у Верховній Раді України в його групу, яку має очолювати Кучер М.І.

На даний час, зі слів працівників, самим Косюком дано розпорядження перевірити цільове використання наданої Мейдичу допомоги, так як за інформацією, що надходить із сіл від людей Олег Леонідович видає одному виборцю лише 2 кг курятини, а виділено йому на кожного – 7 кг. Тобто, виходить, що 3 рефрижератори окороків, які мали б роздати жителям Погребищенського, Немирівського та Оратівського районів Мейдич просто продав у власних  інтересах, не додавши кожній людині по 5 кг курятини.

Джерело:https://vn.20minut.ua/Vid-Chytachiv/meydich-ne-dodav-vibortsyam-kuryatinu-vidanu-kosyukom-10896269.html?fbclid=IwAR1ShLy6zsPVPcn01rgWeZ6m2Ujz1-Evmhju8d067Ot90rB0GvjJ9-gfpQA

Поділитись новиною:

30 Червня, 2019

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
12 Лютого, 2020