Новини | без цензури!

1/3

"Темна конячка" Батьківщини

meidych

Окремі медійні видання Вінниччини вирішили проаналізувати помічників нардепів від Вінницької області та їх роботу у сесійній залі і на окрузі. Але… як завжди, кожне видання працює під конкретних осіб, тому розкривали лише обраних, тобто замовлених. На моє запитання, наприклад, Політичній арені Вінниччини, чому немає даних по депутатах Мейдичу, Вацаку  чи Кучеру відповіді не надійшло. Але ми не опустили руки та дослідили діяльність цих депутатів самостійно. Отож, по черзі.

Окремі медійні видання Вінниччини вирішили проаналізувати помічників нардепів від Вінницької області та їх роботу у сесійній залі і на окрузі. Але… як завжди, кожне видання працює під конкретних осіб, тому розкривали лише обраних, тобто замовлених. На моє запитання, наприклад, Політичній арені Вінниччини, чому немає даних по депутатах Мейдичу, Вацаку  чи Кучеру відповіді не надійшло. Але ми не опустили руки та дослідили діяльність цих депутатів самостійно. Отож, по черзі.

По-особливому, просто оптом за окорочки і гривні, придбавши виборців 18 округу, увійшов до когорти народних депутатів сумнозвісний Олег Мейдич. На диво, його раптом призначають ще й заступником голови комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики. Що стало передумовою, незрозуміло: не аграрій, немає профільної освіти чи будь-якого досвіду. Щодо освіти, тут взагалі цікаво: Олег Мейдич при подачі документів до ЦВК зазначив, що має вищу освіту, проте, який саме навчальний заклад закінчив  сором’язливо промовчав, а може й не було тої вищої освіти взагалі, хто ж там пам’ятає. 

Обіцянки, в статусі тоді ще кандидата, були доволі промовистими, але про їх виконання обранець забувся. 

Після вступу у повноваження про Олега Мейдича на окрузі нагадують лише  вітальні замітки у районних ЗМІ, проте просто рясніють  виступами, коментарями і висновками на різноманітні нагальні теми шпальта скандального видання Власно.інфо, яке чи не щодня вкладає у вуста Мейдичу красномовні фрази. Факт утримання нардепом видання просто падає в очі читачу. Занадто різко і непрофесійно, але ж вкладені гроші треба відробляти. Цікаво одне, що ж такий багатомовний Мейдич на сторінках видання, і такий мовчазний, ніби в рот води набрав, на засіданнях комітету чи парламентських слуханнях. Ми проаналізували 5 місяців роботи нардепа. Виступів у сесійній залі – 1-е з місця, і те, щодо відзначення пам’ятних дат.  На засіданнях комітету – тиша, ніби й нема, навіть доручень ніхто не дає. Дивний заступник голови комітету. Нас тут переконують, що він рубашку рве проти продажу землі, а він і слова проти не мовив, та ще й частенько не з’являвся на засідання комітету взагалі. До речі, він один із тих, хто не підтримав звільнення колишнього Генпрокурора Луценка, але підтримав 50% знижки на оренду житла та комунальні послуги для працівників поліції, далися вони ж йому. Взагалі, якщо проаналізувати результати голосування депутата у сесійній залі, які є у відкритому доступі, то виникає питання, що він там робить: не голосував, утримався, відсутній…

Помічники нардепа теж окреме питання. Двоє, які на утриманні держави - це колишні помічники нардепа від БПП Бакуменка, відомого кнопкодавством та небажанням декларувати свої доходи.  

Дергільов С О, який працює на громадських засадах, колишній помічник найбільш скандального нардепа, генерал-лейтенанта міліції Цимбалюка М М – високопосадовця часів Кучми і Януковича, який відомий приховуванням доходів та розкішним способом життя власного сина. 

Змієвець Л М – єдиний помічник із округу, приватний підприємець із Іллінців, голова районного партосередку «Батьківщини». Як організатор ніякий, за що неодноразово отримував зауваження від обласного керівництва, досягнень особливих немає, тому й не дивно, що робота в окрузі така ж, як і помічник…

Останній помічник Мудрий Я І, інформації про якого майже немає, окрім того, що очолює Тернопільську міську організацію комітету боротьби з корупцією, і все… Більше нічого: ні про нього, ні про комітет, окрім того, що дивним чином знову випливає Тернопіль, саме там був керівником ОДА попередній шеф Дергільова Цимбалюк – випадкових співпадінь не буває.

З таким складом помічників не дивно, що Олег Мейдич мовчить. Сказати, то нічого. І не тільки мовчить, а й фактично відсижує як на засіданнях, так і на окрузі. Приймалень у районах немає.  Та й навіщо – виборець повинен розуміти, що всю допомогу отримав від депутата у 200-гривневих «виборчих облігаціях» у липні, то ж які можуть бути претензії?

Наостанок коротенько аналізуємо декларацію:

І так маємо, 3 об’єкти нерухомості і 3 земельних ділянки, окрім того у сім’ї Мейдич є  3 автомобілі: 

• Volkswagen Touareg 2013 року;

• Toyota Land Cruiser 150 2014 року;

• Land Rover Range Rover Evoque 2015 року.

Також Мейдичі володіють ювелірними дорогоцінностями, швейцарськими годинниками та антикварними виробами. Станом на 2019 рік Олег Мейдич має права у ТОВ «Вінницька сотня ім. Івана Сірка», ПП «Продхолод», дружина Тетяна має долю у 6 компаніях.

За 2018 рік прибуток складав близько 5 млн. грн. Сім’я має понад 12 000 000 грн. збережень, також готівкою 120 000 доларів  та 80 000 євро.

Поділитись новиною:

10 Грудня, 2019

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
12 Лютого, 2020