Новини | без цензури!

1/3

62% українців на референдумі виступили б проти ринку землі, - опитування КМІС. ІНФОГРАФІКА

Якби референдум про продаж землі сільськогосподарського призначення відбувався найближчої неділі, 15% українців проголосували б "за" ринок землі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на дані опитування КМІС, проведеного 21-25 лютого.

 

"Якби референдум про продаж землі сільськогосподарського призначення відбувався найближчої неділі, 15% українців проголосували б на референдумі "за" ринок землі, 62% - "проти", ще 18% не брали б участі в голосуванні", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що протягом періоду листопад 2019 року – лютий 2020 року частка прихильників продажу землі знижувалася: 22% в листопаді, 19% - у грудні, 15% - у лютому.

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування з 21 по 25 лютого методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) по всій Україні, за винятком окупованих Росією територій. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. У ході опитування проведено 1500 інтерв'ю, похибка вибірки з вірогідністю 0,95 не перевищує 3%.

Читайте на "Цензор.НЕТ": За Зеленського на виборах президента готові проголосувати 44,2% українців, - опитування КМІС. ІНФОГРАФІКАДжерело: https://censor.net.ua/ua/n3178278

analit

Джерело: https://censor.net.ua/

 

 

Поділитись новиною:

27 Лютого, 2020

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022