Новини | без цензури!

1/3

Aрeшт Пoрoшeнкa: Генпрокурор– експрезидентy: «Я влаштую вам такий реванш і капітуляцію, що мало не покажеться»

Екс-президент України Петро Порошенко зумів налаштувати проти себе всю країну.

Екс-президент України Петро Порошенко зумів налаштувати проти себе всю країну.

Його безмежна брехня, цинічність, постійні провокації і маніпуляції призвели до того, що кожен нормальний громадянин України бажає влаштувати Порошенку «реванш і капітуляцію».

Сьогодні був призначений новий Генеральний прокурор України. Вперше в історії України це жінка.

Навіть у страшному сні Порошенко не міг уявити, що Генпрокурором стане жінка, яку він особисто 5 років тероризував. Бродячі активісти «гетьмана» тероризували Ірину Венедіктову і її сім’ю.

Закладали муляж бомби під її автомобіль, погрожували вбивством членам її сім’ї та влаштовували «акції» з сечею і фекаліями під ГБР. Сьогодні Венедиктова Генеральний прокурор, а «гетьман» Порошенко підозрюваний, якому загрожує довічне ув’язнення.

94% громадян України хочуть відплати за криваві злочини проти людяності У слідства є всі докази того, що Петро Порошенко здійснював найстрашніші злочини. Як ви думаєте, буде реванш і капітуляція проти Порошенка?

Безумовно буде і Генеральний прокурор Венедиктова цього і не приховує. Нардеп Дубинський поставив цікаве питання майбутнього генеральному прокурору: «Підпишете ви підозру Порошенко?» «Це станеться швидко і законно» – відповіла Венедиктова. Відзначимо, що олігарх Порошенко виявився в пастці.

Він не може втекти з України через коронавірус Його бродячі активісти не можуть розхитувати країну через кримінальної відповідальності за порушення карантину.

Правоохоронці мають повне право відкривати вогонь на ураження по бродячим активістам, які під час карантину посміють захоплювати держбудівлі, або провокувати насильство в інтересах військового злочинця Петра Порошенка.

Арешт підозрюваного відбудеться швидко і без примусу.

Джерело: https://7yamy.com

Поділитись новиною:

19 Березня, 2020

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022