Новини | без цензури!

1/3

Бельгійська ферма стала 4-зірковим готелем

Любителі контрастів з Бельгії поставили ультрасучасний готель, що відповідає останнім вимогам технічного оснащення, прямо посеред фермерського двору, пише Еuromag.

 

Величезні прозорі двері і бетонні стіни сусідять з млином, якому понад 170 років і який за задумом дизайнера не стали прибирати. Так званий D-готель являє собою суміш історичного шарму і сучасної новизни, старовинних споруд і нових конструкцій.

 

4-зірковий готель знаходиться в селі Марке в трьох кілометрах від центру Курте.

 

Перетворити ферму у фешенебельний готель належало Архітекторському бюро Govaert & Vanhoutte, яке отримало за свою роботу третє місце на національному конкурсі.

 

45 номерів розташовані в новому крилі готелю. З них 36 стандартних номерів, а 9 номерів були облаштовані різними майстрами дизайнерського мистецтва. Серед них є номер у турецькому стилі і кімната, оброблена чорним каменем. Від стійки адміністрації до номерів веде підземний тунель.

 

Навіть ключі в такому готелі не такі, як у всіх. Відкрити двері в номер можна за допомогою iPod, в чий чохол вставлена магнітна карта. iPod тут видають кожному клієнтові.

 

Стандартний номер в готелі обійдеться в 119 євро за добу, повідомляє Le Soir.

 

 

Поділитись новиною:

05 Вересня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте