Новини | без цензури!

1/3

"Інтер" і "Перший національний" поширили сумнівний рейтинг політичних партій

Декілька українських телеканалів та сайтів поширили сумнівний рейтинг політичних партій, за результатами якого лідирує Партія регіонів та "УДАР Віталія Кличка".

 

Про це заявила директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна в коментарі Тиждень.ua.

 

За її словами, на телеканалі "Інтер", "Першому національному" та декількох сайтах були оприлюднені результати опитування Інституту дослідження регіонального розвитку України.

 

"Цей інститут справді існує. Однак дуже сумнівно, що він проводив якесь опитування, тому що на його сайті про це немає жодної інформації. Остання інформація на цьому сайті датується осінню 2009 року", - зазначила Бекешкіна.

 

 

 

Джерело: Мaidanua.org

 

 

Поділитись новиною:

20 Вересня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Ім′я не вказано |

22:49 20 Вересня, 2012

 

 

(+3)

ці рейтинги типу: сам пю, сам гуляю сам си стелю, сам лягаю. самі партії організовують "опитування", за результатами яких вони лідирують в рейтингу.

вінничанин |

22:51 20 Вересня, 2012

 

 

(+4)

станіславенко захистить вінничан... а чого не захищала, коли сиділа купу років у міській раді? і від кого захистить? від себе? від ткачуків?

Ім′я не вказано |

23:51 20 Вересня, 2012

 

 

(+2)

ми вже мали приклад із нашою україною зразка 2004 року, коли всяка мразь примазувалася до рейтингової політичної сили. цю помилку ризикує повторити кличко, приймаючи людей до своєї політичної сили...

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте