Новини | без цензури!

1/3

Вінницькі споруди очолили рейтинг найкрасивіших в Україні за 2011 рік

Вінницький фонтан, набережну та Православний Хресто-Воздвиженський храм визнано найкращими спорудами зведеними та введеними в експлуатацію в 2011 році.

 

 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України підбило підсумки Конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію у 2011 році.

 

Перше місце зайняли набережна та світло-музичний фонтан Roshen. Всього учасниками конкурсу було 58 споруд із 21 області України, Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя. Переможцями стали представники 14 регіонів.

 

При визначенні переможців до уваги брались вартісні показники, актуальність, якість виконання, архітектурна виразність, технологічні новинки, актуальність та соціальне значення для регіону.

 

7a

 

Спорудження фонтану і набережної Південного Бугу було за рахунок "Благодійного фонду Петра Порошенка". Впродовж двох років тривали роботи по укріпленню дамби та розширенню пішохідної зони, проведено благоустрій. Паралельно тривало будівництво унікального в Європі світломузичного фонтану, що має довжину понад 100 метрів і висоту струї понад 60 метрів. Нині "Вінницьке диво" визнане одним з найефектніших фонтанів світу. Фонтан працює щоденно, включаючи денні та вечірні світломузичні шоу.

 

Відкриті 4 вересня 2011 року набережна і фонтан стали за рік не тільки візитівками Вінниці, а й України, про що свідчать численні екскурсійні тури до міста над Бугом в тому числі й туристів з-за кордону. Будівництво цих двох об`єектів коштувало Благодійному фонду близько 70 мільйонів гривень.

 

7б

 

Окрім набережної та фонтану ще одна вінницька споруда стала перемодцем конкурсу. Православний Хресто-Воздвиженський храм, що по вулиці Келецькій, посів перше місце у категорії "Культові споруди".

 

7в

 

Джерело: Вінниччина

 

 

Поділитись новиною:

27 Вересня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Ім′я не вказано |

14:50 27 Вересня, 2012

 

 

(+1)

рад за отца николая... молодец!!!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте