Новини | без цензури!

1/3

Вінницький туристичний центр - один із кращих в Україні

Вінницький туристичний центр зайняв друге місце на Всеукраїнському конкурсі.

 

 

У Всеукраїнському конкурсі на кращий туристичний інформаційний центр кращим визнано Львівське комунальне некомерційне підприємство «Центр розвитку туризму Львова», друге місце зайняв Подільський туристичний інформаційний центр Вінниці, третє - міська інформаційна мережа Євпаторії.

 

Держтуризмкурортів України нагородило державними та відомчими нагородами кращих українських фахівців, працівників і представників операторів цієї сфери.

 

Серед нагороджених Почесною грамотою Кабміну - Міністр культури і туризму Криму Олександр Лієв. Подяку Прем'єр-міністра України отримали, зокрема, директор Національного природного парку «Бузький град» Владислав Артамонов та декан факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу Харківського національного університету ім.Каразіна Вадим Сидоров.

 

В рамках святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні відбулося спільне засідання Ради представників регіонів сфери туризму і курортів та Ради туристичних міст України на тему: «Розвиток туризму і курортів в Україні: стан та перспективи». У засіданні взяли участь члени Ради представників регіонів сфери туризму і курортів та Ради туристичних міст України, члени Громадської ради при Державному агентстві України з туризму і курортів.

 
 
Джерело: Zotov-news
 
 

Поділитись новиною:

01 Жовтня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020