Новини | без цензури!

1/3

Останні штрихи підготовки до виборів та презентація вебінарів

5 жовтня 2012 року Вінницький обласний осередок Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України" презентував "ВЕБІНАРИ ДЛЯ ВИБОРЦІВ".

 

На презентації були представлені вебінари (он-лайн семінар, доступний після проведення в режимі відео он-лайн перегляду), з яких виборці мають можливість почерпнути інформацію про свої права та їх захист, про уточнення списків виборців, про виборчі бюлетені та відсутність графи "проти всіх", про голосування "на дому", про наслідки підкупу виборців та методи запобігання та багато супутньої корисної інформації.

 

Інформацію про повний перелік висвітлених питань та скористатися можливістю перегляду вебінарів можна отримати на сайті "Вибори в Україні".

 

Довідково: ВГО "Комітет виборців України" за підтримки Координатора ОБСЄ в Україні у рамках проекту "Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців" поширює інформацію через вебінари для виборців, з метою надання їм необхідних знань та навичок.

 

Підготовка до виборів уже на фінішній прямій. Про це повідомив сьогодні Владислав Телень, голова Вінницької обласної громадської організації "Комітет виборців України" експерт з виборчих процесів, на конференції КВУ.

 

Також він відмітив, що наразі у Вінницькій області найбільша боротьба йде на 13, 14 та 17 округах.

 

Найбільш болючі для всіх питання та відповіді на них пролунали сьогодні з уст представників КВУ. Головне, що турбує електорат: списки виборців, запрошення, камери спостереження та порядок їх дій у випадку порушень.

 

Списки виборців уже є надруковані, і будуть передані на виборчі дільниці в неділю, максимум – в понеділок! Разом із списками члени виборчих комісій також отримають запрошення на вибори, які повинні будуть розіслати (або рознести) електорату. Списки надсилаються з метою перевірки та виявлення допущених помилок, і їх своєчасного редагування.

 

Всього, за останній місяць було внесено більше 3 тисяч змін та поправок.

 

Виявляють порушення, помилки, або звертаються за роз’ясненням, в більшості випадків, люди старшого та пенсійного віку.

 

Часто постає питання про зміну голосування виборця. В цьому році виборець має право голосувати лише в межах свого виборчого округу, тобто змінюючи дільницю. На сьогодні прийнято та розглянемо уже 64 заяви з проханням зміни місця голосування.

 

Чітко планується і система відео-спостереження, яка є надзвичайно кропіткою та детально продуманою. Загалом в Україні є 33 тисячі виборчих комісій. На  кожній з них повинно бути встановлено хоча б по кілька камер (частіше всього 2). В нашому місті буде встановлено 134 камери, з яких 117 встановлює Укртелеком, а решту – Дата груп та Вінтелепорт. Наразі, існує ще кілька місць, в яких камери встановлено не було. Обов’язково відео-нагляд буде вестися з місця де стоять урни, видаються бюлетені, та, безпосередньо, при підрахункові голосів.

 

В разі, якщо камеру не встановлено, на виборчій дільниці послуговуватимуться веб-камерами, підключеними до ноут-буків.

 
 

Поділитись новиною:

05 Жовтня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Юлія Данильченко

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020