Новини | без цензури!

1/3

Вісті з електоральних полів (Ч. 20. 1 – 7 жовтня)

Ну, майже, все. Місяць залишився. За великим рахунком, картина зрозуміла, але вибори не були б виборами, якби в останню мить не змінювався вітер успіху, і результат не приголомшував би своєю несподіванкою найкращих аналітиків і політичних прогнозистів.

 

Прогнозами ми теж займемося. Але дещо пізніше. Поки ж – констатація перебігу виборчого процесу на Вінниччині у перших числах жовтня.

 

Віхою тижня став приїзд Віталія Кличка 4 жовтня. Хмільник, Жмеринка, Могилів-Подільський і Вінниці. І у кожному з цих міст на зустріч з лідером «УДАРу» прийшло людей більше, ніж на мітинг з Яценюком у Вінниці. Що уже побічно підтверджує факт поступового наближення (а дехто каже і про обгін) рейтингу партії Кличка до рейтингу ОО.

 

51  

 

У Хмільнику «Катеринчук намагався «попаритися» за рахунок Кличка» (Громадський Форум Хмільниччини).

 

52  

 Катеринчук, судячи з усього, пішов «ва-банк», «окупувавши» Інтернет-простір повідомленнями з перебігу власної виборчої кампанії. Агітаторів затримують (Громадський Форум Хмільниччини), конкуренти гроші роздають (Громадський Форум Хмільниччини), а самого Катеринчука звинуватили у написанні заяви до Партії регіонів (Громадський Форум Хмільниччини).

 

53  

 

І аж 5 (!) повідомлень від Миколи Катеринчука у «RIA-Козятин».

 

Окрім Кличка до Вінниці 3 жовтня приїздила ще одна кандидатка від «УДАРу» – Оксана Продан (Zotov-news, Свобода Слова в Україні). І оприлюднене матеріал про прес-конференцію Ірини Геращенко та Людмили Станіславенко («Місто»).

 

54  

 

Конкурент Станіславенко в 11 окрузі Олександр Домбровський «привіз у Стрижавку «кубок добра» («Місто»).

 

На тижні з офіційним візитом був у Вінниці Сергій Тігіпко, який, наслідуючи Олегу Ляшку, пішов на ринок «Урожай» (Персональний сайт Сергія Тігіпко). І наобіцяв, що «Соціальні стандарти будуть підвищуватися» («Місто»).

 

 55

 

«На Вінниччині від імені кандидата в депутати по округу №16 Оксани Калетник роздавали продпайки», – бешкетують у Могилеві Михайло Саволюк з «Нашої України» та «Опора»: «За його словами, в Могилеві-Подільському від імені Калетник роздавали целофанові пакети з "продпайками" та агітаційною літературою кандидата. До продуктових наборів нібито входили борошно, макарони та цукор (по кілограму), баночка консерви "Кілька", згущене молоко та пляшка олії».

 

56  

 

«Гуде» 17 виборчий округ. Пошкодили біл-борди Заболотному (Бершадь.ua). Борис Патон звернувся на підтримку Анатолія Матвієнка (Бершадь.ua). Микола Кучер заявляє про категоричне неприйняття продажу землі (Бершадь.ua). 

 

57  

 

Петро Порошенко: «Тростянець достойний вибирати Заболотного» («33-й канал»). Руслана, Микола Янченко, «Вінницькі перці». Все як завжди. Крім одного – на заході декілька осіб вигукували – «Кучера!».

 

І навіть Антон Бойдаченко сподівається на симпатії виборців у 17 окрузі (Персональний сайт Антона Бойдаченко).

 

 

«У Жмеринці на Вінниччині Партія регіонів роздає шкільні набори із власною символікою. (прес-служба ВО «Свобода»).

 

«Прокинувся» 14 виборчий округ. «Вінниччина продовжує заявляти про себе передвиборчими скандалами»: «Безпартійний мешканець Києва Олексій Погодін - машиніст енергоблоку ПАТ «Центренерго» Трипільської теплоелектростанції став ініціатором скандальної прес-конференції в «Інтерфакс-Україна» 2 жовтня.

 

Він повідомив, що довірена особа кандидата в депутати у виборчому окрузі №14, екс-глави Верховного суду Василя Онопенка Валерій Погребняк погрожував йому тюремним ув'язненням, в разі якщо він не відмовиться від участі у виборах.

 

58

 

За його словами, 29 вересня у селі Кожухів Літинського району Вінницької області на нього було скоєно тиск з боку довіреної особи Василя Онопенка, депутата Барського райради Валерія Погребняка, який також є головою місцевої фракції «Фронту змін». 

 

Зі слів О. Погодіна, останній  висловився  досить відверто: «Ти повинен розуміти, що 28 жовтня вибори закінчаться, 29 за тебе візьмуться, як слід. Він також пообіцяв, що мажоритарника посадять у в'язницю за нібито групове зґвалтування, якщо Олексій Погодін не зніме до четверга – 4 жовтня свою кандидатуру з виборчих перегонів. (Вибори в Україні).

 

І далі – Як повідомив довготерміновий спостерігач Громадянської мережі ОПОРА, у виборчому окрузі №14 зафіксовано факти порушення розміщення зовнішньої агітації кандидата у депутати Віктора Жеребнюка (самовисування).

 

59
  

Крім того, кандидату у депутати від КПУ Лідії Закусиловій пошкодили банери (ОПОРА).

 

60

 

А то ми вважали, що про 14 округ уже можна забути… А він взяв і скандалами розродився.


Ну, не скандалами, припустимо, а так, скандальчиками. Але ж життя вирує!

 

Використовуються і інші методи агітаційної роботи, окрім набридлих «бордів» та нудних агітаторів у наметах . «УДАРний» автопробіг по Вінниці, наприклад.

 

 

Інше – доволі мляво. Здається, від виборів втомилися уже не лише виборці, а й кандидати з партіями. Однак для того, щоб зійти з дистанції залишився лише тиждень.

 

Виходимо на фінішну пряму.

 

 

Поділитись новиною:

10 Жовтня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Олександр Логінов

Коментарі

Ім′я не вказано |

14:13 10 Жовтня, 2012

 

 

(0)

Хотят ребятки и девчёнки в депутаты. Маслом там что ли намазано...

Ім′я не вказано |

17:05 10 Жовтня, 2012

 

 

(+1)

А дехто мітить у прем’єри і своїх прихвостнів веде у депутати...

Ім′я не вказано |

19:03 10 Жовтня, 2012

 

 

(+1)

Голосуй за мудака - віктора жеребнюка!

Ім′я не вказано |

02:01 11 Жовтня, 2012

 

 

(+3)

Автор априори необьективен, пока получает зарплату в штабе Ткачуков

Ім′я не вказано |

14:51 15 Жовтня, 2012

 

 

(+1)

Стабільна агітація за станіславенко

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020