Новини | без цензури!

1/3

Кримінальне минуле Віктора Павліка завадило йому виїхати до США

У народного артиста України Віктора Павліка виявляється є кримінальне минуле. У свої 17 років співак мав судимість і отримав один рік умовно. Про це довелося розповісти самому співаку, коли даний факт встановили спецслужби США, куди Віктор Павлік зібрався переїжджати заради кар'єри в музичній групі Wicked Monkey, пише ТСН.

 

За словами Павліка, в 17-річному віці він відправився з друзями в Одесу шукати роботу на кораблі. По дорозі, в поїзді між сидінням і вікном він нібито знайшов ніж, який взяв собі.

 

Як виявилося потім даремно. "В Одесі в пивній друзів заарештували, бо Віктор, піднявши над високим столиком руки, оголив ножа, який був засунутий за пояс. Хлопці одразу ж потрапили в міліцейський відділок, де з ними почали роботу слідчі.

 

До того ж у молодого Віктора, який вже грав на гітарі, в кишенях знайшли лезо, яким він вирізав медіатори з підручного матеріалу. Ніж і лезо стало доказом, що Віктор нібито в громадському транспорті промишляє кишеньковим злодієм", - йдеться в повідомленні яке розмістила прес-служба співака.

 

Віктора Павліка затримали на тиждень, потів відпустив під підписку про невиїзд. А через місяць відбувся суд, де йому дали рік умовно. "У ті часи просто не покарати не могли, суд обов'язково повинен був прийняти рішення, ось і отримав на все життя в паспорті "судимий", - заявив Павлик.

 

 

 

Поділитись новиною:

11 Жовтня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Віка Мамай

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020