Новини | без цензури!

1/3

Вінниччина: Неетична політична агітація на ВО№13

На виборчому окрузі №13 виборцям роздають агітаційні матеріали неетичного змісту, пише ОПОРА

 

Так, у місті Козятин розповсюджуються неетичні агітаційні матеріали від ВО «Батьківщина», на яких з одного боку зображено кандидата у депутати Миколу Катеринчука (ВО «Батьківщина») на білому фоні із словом «ДОБРО», а з іншого боку на чорному фоні зі словом «ЗЛО» його опонентів – Петра Юрчишина (самовисування), Юрія Гайдаєва (Комуністична партія України) та Ігоря Зубка (самовисування).

 

4

 

Крім того, на цьому є округу розповсюджується газета «Червоний перець», в якій теж некоректно розповідається про кандидатів у депутати, зокрема замінюються літери в їхніх прізвищах.

 

4g

 

 

Розповсюдження таких матеріалів можна віднести до чорного піару.

 

 

Поділитись новиною:

17 Жовтня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Галина Сегеда

Коментарі

Ім′я не вказано |

09:51 17 Жовтня, 2012

 

 

(+11)

до такого бруду додуматися може тільки брудний кандидат від так званої опозиції КАТЕРИНЧУК.Що він ще може?таку брехню пускає в рекламі, що ніби то він добився, щоб м.Хмільник став курортом Всеукраїнським-БРЕХНЯ!!!!! Я не за владу, но це добився як раз нині діючий губернатор області Джига.Призадумайтесь, люди.!!!! А коли цей брехун на всю країну пообіцяв Оксані Макар допомогти-тихесенько спостерігав, як всі боролися за її життя!!!!БРЕХУН ТА НАВОЛОЧ!!!!! ЛЮДИ ПЕРШ НІЖ ЗА ТАКОГО ГОЛОСУВАТИ-ДОБРЕ ПОДУМАЙТЕ! ТАКИМ НЕ МІСЦЕ У ПАРЛАМЕНТІ!!!!!!!

Читач |

10:37 17 Жовтня, 2012

 

 

(+9)

я незнаю звідки ви тільки хочу сказати, що цілком та повністю згоден з думкою вашою на рахунок цих опозиціонерів!!!!!!!!!!! Да, я за провладну партію і цього не приховую! А чому ж це ми, виборці не задаємося питанням, що ж зробив за 3 каденції Микола Катеринчук?????? Я маю на увазі для Вінниччини!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! та й для всієї України також - я відповім - Нічого хорошого!!! В нас виборців дійсно ще є час для роздумів, але головне що б ми не спохватилися коли буде вже пізно!!!!А таким, як він вєже пора зробити "ПОСЛЕДННЯ ОСЕНЬ....."

Настінька |

10:49 17 Жовтня, 2012

 

 

(+10)

Добре шо всі зло, а він єдиний - ангел. Бляха муха дістали вже всі!!! Якщо вже ведуть цю передвиборну агітацію, то хоч по-людськи. Ти, Катеренчук, про себе говори, розкажи людям, що конкретного зроблено. Аж смішно.

Ім′я не вказано |

10:51 17 Жовтня, 2012

 

 

(+5)

Юрчишин ещё тот кадр...

МАРИНА |

11:01 17 Жовтня, 2012

 

 

(+10)

може в юрчишина щось там і не то але господарник він дійсно! люди, які в нього працюють задоволені.до нього звертаєшся то хоть допомагає, а не як інші- від виборів до виборів!Побрехеньки! Згодна з попередніми коментарями-цей ангелочок такий брудний, а хочу показатися білим і пухнастим. Люди, а ви від нього гроші беріть та голосуйте по совісті! нам жити! Він вже собі награбастав , будьте спокійні! я в цьому впевнена, зараза така, скільки обіцяв, що зробив? Все що говоре він собі , що нібито він зробив-це не так! Вся його рекламуха-це Чорнуха чистої води! Він сам цей катеринчук весь чорний, нема де проби ставити. Нічого, день настане і він побаче, що про нього думають люди, ще не довго! Я думаю, нам Хмільничанам вистачить розуму голосувати не за його брудне бабло, а по здоровому глузду. Хай буде з нами завжди добро, а таке зло, як Микола Катеринчук піде в історію.........

Доброжелатель |

11:08 17 Жовтня, 2012

 

 

(+10)

А що Катеринчук зробив в цій Верховній Зраді? Став СЕКС-СИМВОЛОМ?! ТА ВІН ЖЕ БЕУШНИЙ, ПОТАСКАНИЙ ПОЛІТИК!!!! НАМ ТАКІ НЕ ПОТРІБНІ!!!!!!!!

СЕРГІЙ |

12:12 17 Жовтня, 2012

 

 

(+10)

Як що він такий правильний і білий пухнастий, як його розмалювали на цьому плакатіку, то чому ж це цей Миколка Катеринчук ходе у супроводі охорони? А? Ніхто не задумувався над відповіддю на це питання? А чому? Є що приховувати і є випадки коли йому прямо в пику виборці говорять те що думають і знають! так йому і потрібно! Ангелочек1 Да він сущий чорний ангел!₴ і взагалі ця опозиція здуру взяла обєдналася, а тепер незнає що з цим роботи бо поступатися не хоче.Зря взагалі партія регіонів за цим спокійно спостерігає. Потрібно було б все найбільш серйозніше роботи- я маю на увазі так само болото лити, як лиє цей "опозиційний кандидат".Я б тоже призадумався на місці виборців з цього округу, за кого голосувати!Шановні вам дійсно потрібно в цьому окрузі жити, а з таким кандидатом це не життя, а виживання.МСподіваюсь на те, що він в цьому році так і залишиться кандидатом у народні депутати.

Ім′я не вказано |

12:16 18 Жовтня, 2012

 

 

(+7)

Коли приймався закон по місту Хмільнику!! по перше цей законопроект подав до ВР Кабмін ні якого відношення Катеринчук не має взагалі!! а по друге саме цікаве, що він навіть не голосував за нього, його просто не було на сесії ВРУ!!! № законопроекту 8271, він просто ВІДСУТНІЙ)!! дякую Вам велике пане Катеринчук але мабудь вже досить, займатесь краще своїми справами, ми вже якось без вас! ярим шанувальникам Катеринчука пропоную зайти на сайт ВР і переконатись! і дуже прошу зробіть якісь висновки про цю людину

Ім′я не вказано |

10:44 22 Жовтня, 2012

 

 

(+2)

Катер урод и все кто его поддерживают безмозглые тупицы. Наш народ заслуживает каких как он и ему подобных .

Кузя |

14:06 24 Жовтня, 2012

 

 

(-3)

Юрчишин - то таке бидло. А Катеринчук нормальний хлопець і нічого його обливати брудом.

Ім′я не вказано |

19:22 24 Жовтня, 2012

 

 

(+2)

а ти хочеш сказати-що не бидло цей КАТЕР твій? Він такий нормальний ГАД-цн не має ніякого спору!Взгалі я Вам чесно кажу, що голосуватиме за партію, а за кандидата ще дума, но скажу одне-НІКОЛИ ЗА КАТЕРА!!!!!!!!

Ім′я не вказано |

21:56 26 Жовтня, 2012

 

 

(-1)

этому долбню еще и крылышки подрисовали. Ангелок к едрени матери

Ім′я не вказано |

22:00 26 Жовтня, 2012

 

 

(+1)

Что я могу сказать за катером стоят олигархи и активно его продвигают, и будут использовать для собственных нужд, а нам такая подстилка не нужна!

Ім′я не вказано |

22:02 26 Жовтня, 2012

 

 

(+1)

Так нема такому міста в Раді!!!!!!

Ім′я не вказано |

22:04 26 Жовтня, 2012

 

 

(+1)

политический отброс, оранжевый гад и предатель.

Ім′я не вказано |

22:10 26 Жовтня, 2012

 

 

(+2)

да просто смешно это читать, просто бред. Какое добро он несет? Где его действия и помощь? Близость к народу? Что он сделал протирал штаны в думе? вот и все его способности.

Ім′я не вказано |

22:31 26 Жовтня, 2012

 

 

(+2)

Все плохие, а Катеринчук "светоч в ночи, надежда нации" , ой убери его подальше.

Ім′я не вказано |

22:32 26 Жовтня, 2012

 

 

(+2)

Катеринчук 10 років у парламентському кріслі. А тепер задайте собі запитання, що він зробив для простих людей 13 вибочого округу??????????????? ????

Ім′я не вказано |

22:34 26 Жовтня, 2012

 

 

(+1)

Катеринчук втратив відчуття гідності якщо вже так схопився за депутатський мандат, звісно за останні 10 років він так засидівся, що вставати не хочеться, але доведеться.

Ім′я не вказано |

22:35 26 Жовтня, 2012

 

 

(+1)

Борется из последних сил, чтоб от кормушки не оторвали.

Ім′я не вказано |

22:39 26 Жовтня, 2012

 

 

(+1)

Пане Катеринчук. Ви ніяк не хочете визнати, що ви теж невдаха в політиці.

Ім′я не вказано |

22:40 26 Жовтня, 2012

 

 

(+1)

Освободите Украину от Катеринчука. Прекратите произвол и издевательство. Впереди у власти смерть

Ім′я не вказано |

22:42 26 Жовтня, 2012

 

 

(+1)

БРЕХНЯ МИ ВАМ НЕ ВІРИМО!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ім′я не вказано |

22:44 26 Жовтня, 2012

 

 

(+1)

Тратят огромные деньги на всякие грязные газетенки лучше потратили их на благие цели.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022