Новини | без цензури!

1/3

Вінницькі політики проігнорували "5 вимог бізнесу до влади"

На вимоги бізнесу розробити механізми відкликання депутатів, зменшити ставки єдиного соцвнеску, кількість перевірок і спростити умови ведення бізнесу вінницькі політики - кандидати в нардепи не відгукнулись.

 

23 жовтня, закінчився перший етап громадського проекту "5 вимог бізнесу до влади". Теоретично, вінницькі кандидати-мажоритарники та представники політичних сил мали підписати меморандум, за яким зобов'язувались представляти інтереси малого і середнього бізнесу у випадку свого проходження в парламент. Практично, на підписання угоди - ніхто з місцевих політиків не з'явився. Організатори проекту сподіваються, що до суботи, політики все ж передумають, та натякаюсь, від цього залежатиме те як вони голосуватимуть в неділю.

 

- Загалом ідея зробити такий проект виникла, коли ми проаналізували програми партій та мажоритарників і виявили, що в них немає жодної конкретики, є тільки загальні фрази. Наприклад, знизити податки. Ніхто не уточняв які саме і на скільки, - каже координатор проекту у Вінницькій області, голова спілки підприємців "Стіна" Олександр Печалін. - Тому ми вирішили допомогти політикам скласти передвиборчу програму з єдиною умовою, щоб вона потім виконувалась, а ми мали змогу контролювати цей процес, через це було необхідно і підписання. На жаль, сьогодні ніхто з політичних сил не з'явився. Але ми сподіваємось, що за той час, який залишається до виборів, - вони все-таки підпишуть документ.

 

- Особисто, я сьогодні планувала визначитися з тим за кого віддам голос в неділю, - каже підприємець, один із розробників "5 вимог" Тетяна Брижчук, - але не вийшло...

 

- Схоже, підприємці не цікаві політикам, бо не представляють основну електоральну силу, - припускає підприємець Сергій Малачков.

 

Проект "5 вимог бізнесу до влади" являється всеукраїнським і включає п'ять основних і ще двадцять додаткових вимог, напрацьованих самими підприємцями. Серед основних - розроблення механізму відкликання депутатів, зменшення ставок єдиного соцвнеску до 15-18%, мінімізація кількості перевірок, прийняття програми протидії корупції, спрощення умов ведення бізнесу і зниження ставок кредитування для бізнесу до 8-10% річних.

 

На рівні України, станом, на 23 жовтня, всі політичні партії знаходилися у стані підписання меморандуму, символічно, але першими поставити свої підписи під захистом прав бізнесу зголосилися комуністи...

 
 
 
Джерело: 20 хвилин
 
 
 

Поділитись новиною:

25 Жовтня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте