Новини | без цензури!

1/3

У Вінниці відбудеться "Малахітовий носоріг-2012"

Головний поетичний конкурс Вінниці "Малахітовий носоріг-2012" пройде у новому форматі, пише Zotov-news.

 

Поетичний конкурс "Малахітовий носоріг - 2012" відбудеться 15 грудня 2012 року, в суботу, з 17.00 до 21.00, у вінницькому турклубі «Меркурій» (вул. Пушкіна, 40). У цьому році він пройде під патронатом відділу у справах сім'ї та молоді Вінницької міськради та за підтримки поетичної групи «Лірики Transcendent'a».

 

Як і колись "пополювати на носорога" може будь-який бажаючий, що представив до 12 грудня один свій вірш (до 40 рядків!) українською або російською мовою, і особисто присутній на конкурсі. Переможця визначить глядацьке голосування. Втім, будуть і нововведення.

 

- У конкурсі бере участь зазвичай більше ста чоловік, і практика показала, що таку кількість віршів глядачам важко оцінити за один вечір. Тому в 2012 році ми вводимо в конкурсний відбір суддівську комісію. У судді будуть запрошені люди, які є визнаними експертами в літературній діяльності. Це - письменники, поети, редактори, видавці з Вінниці та інших міст України, - говорить одна з організаторів Юлія Зотова.

 

Експерти зберуться напередодні в "Книгарні "Є" та в присутності преси відберуть 18 віршів для участі в основному конкурсі. Що це за вірші можна буде дізнатися лише під час самого конкурсу - 15 грудня. Разом із тим ніхто з авторів не буде ображений. Кожен бажаючий зможе виступити перед аудиторією зі сцени, поспілкуватися з колегами, і навіть поборотися за цінні призові трофеї, яких на "Малахітовому носорозі - 2012" буде три.

 

На перемогу можуть розраховувати не тільки поети, але й читці. Кращого читця, як і найкращий вірш, визначить глядач.

 

"Малахітовий носоріг" зазвичай відбувається у музичному супроводі. Цьогоріч багато драйву, позитиву і рокабіллі учасникам і гостям конкурсу подарують запальні "Banditoz Band".

 

До чудового та протягом багатьох років беззмінного ведучого - апологета фестивального руху в Вінниці і Україні Леоніда Борозенцева в цьому році приєднається харизматичний і талановитий вінницький поет Василь Пастушина.

 

Традиційно програма вечора буде включати в себе "відкритий мікрофон". Але тепер це не просто розігрів перед поетичним сафарі. За результатами виступів журі визначить переможця в номінації "Найяскравіший авторський виступ". До виступу допускається будь-який бажаючий, зареєстрований в основному конкурсі, за попереднім записом перед початком вечора. Для "відкритого мікрофона" автор може самостійно вибрати і протягом хвилини прочитати свій текст. Єдина умова - це не повинен бути вірш, надісланий на конкурс "Малахітовий носоріг".

 

У цьому році переможців конкурсу оголосять відразу в трьох номінаціях - "Найяскравіший авторський виступ", "Кращий читець", "Володар малахітового носорога 2012". Всі троє отримають цінні призи, але лише останній і понесе з конкурсу традиційний символ поетичного визнання - статуетку носорога з конголезького малахіту.

 

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: (093) 755 83 05, Юлія Зотова.

 

Вірші майбутні учасники можуть висилати на адресу

 

Ми на Facebook

 

Ми ВКонтакті

 

 

 

Поділитись новиною:

06 Листопада, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020