Новини | без цензури!

1/3

На днях моди в Харкові покажуть колекцію для інвалідів

Другий тур соціального проекту Fashion Chance відбудеться 14 листопада в Харкові в рамках тижня моди Kharkov Fashion Days, який пройде 13-14 жовтня в готелі "Харків-Палас". Молоді дизайнери представлять весняно-літню колекцію одягу для людей з особливими потребами, пише ЛIГАБiзнесIнформ.

 

Одяг розробляли в тісному співробітництві з моделями-інвалідами, які візьмуть участь у дефіле. Власну колекцію продемонструють також учні школи-інтернату для дітей з проблемами слуху. 

 

За словами президента Fashion Chance Ірини Наріжної, команда проекту у співпраці з Національною асамблеєю інвалідів України розробила техзавдання для дизайнерів, зазначивши характеристики, які повинен мати одяг та взуття для людей з фізичними проблемами. "Люди на інвалідних візках завжди просять подумати над конструкцією рукава: він повинен красиво підвертатися, або відстібатися, щоб не заважати керувати коляскою. Якщо це піджак, потрібно приділити особливу увагу його довжині. Довгі поли будуть тільки заважати. Особливим попитом користуються речі-трансформери, у яких можна легко відстебнути ті чи інші деталі", - зазначила вона. 

 

"Коли ви, наприклад, прикуті до інвалідного візка, вам особливо важливо виглядати добре. Крім того, вам повинно бути максимально зручно", - вважає Наріжна. 

 

Серед дизайнерів одягу для інвалідів проведуть конкурс на п'ять найкращих моделей. Переможці візьмуть участь у фінальному показі Fashion Chance 26 січня в Києві і отримають можливість пройти стажування в українських та європейських модних будинках. 

 

Участь у проекті візьмуть молоді харківські модельєри Данило Ковачев, Анастасія Мальцева, Ольга Огнівець, Олександр Бевзюк, Наталя Чехова, Емма Коростильова, Фаріда Магамедова і Ганна Яковенко. 

 

"Хочеться вірити, що настане той день, коли будь-яка людина з якимись фізичними особливостями зможе просто зайти в магазин і купити те, в чому вона буде відчувати себе абсолютно комфортно", - зазначив президент Національної асамблеї інвалідів України Валерій Сушкевич.

 
 

Поділитись новиною:

06 Листопада, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Вікторія Мамай

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте