Новини | без цензури!

1/3

ОПЕРАЦІЯ «ФАЛЬСИФІКАЦІЯ»: ЯК У ВІННИЦІ «ТУШКАНЧИКИ» І ПАРТІЙНІ ЗЛОДІЇ ВІД "БАТЬКІВЩИНИ" ПРОДАЛИ ВИБОРИ

Скандальна ситуація  із перерахунком  бюлетенів   на ОВК округу №11  вийшла за межі Вінниці і стала показовою в найгіршому сенсі цього слова. Але наразі вінничанам важливо дізнатись навіть не стільки прізвище депутата-переможця, як правду  про організаторів  каруселей і провокацій. Як інакше  жити  далі, не знаючи, так хто ж розвернув у Вінниці  під час виборів  безпрецедентну кампанію  брудного «піару», хто здійснював  провокаційні нічні дзвінки вінничанам, хто виправляв у протоколах  цифри на користь кандидата від «Батьківщини» Наталії Солейко, чому окружна  виборча комісія приймала уночі  бюлетені у пошкоджених упаковках і з фальшивими протоколами з виборчих дільниць, де голоси за кандидата-самовисуванця Олександра Домбровського були перенесені в графу інших кандидатів, хто влаштовував провокації в окружкомі із залученням  бандитів, чому дані фальшивих протоколів поспішно намагалися вночі, при відключеному світлі,  швидко ввести в базу ЦВК, і врешті-решт  сфальсифікувати результати волевиявлення вінничан.

 

thumbnail-20121103163230n

 

Позаяк  чорний піар поширювався лише проти безпартійного самовисуванця Олександра Домбровського, його  гіпотетичну причетність  до цього бардаку обговоримо в  другій частині нашого дослідження. А в третій частині -третю силу, яка, вірогідно, могла скористатися суперництвом двох інших кандидатів:  заради призначення перевиборів по округу чи ж дискредитації конкретних опонентів. В першу чергу, згадується вже екс-керівник руху «Чесно» у Вінниці Віктор Малиновський, який виступав організатором більшості передвиборчих мітингів, а після виборів чомусь пішов у тінь. За скандальними розборками навколо ОВК цілком можуть стояти саме його люди, питання - хто стоїть за самим Малиновським. Про це – пізніше.

 

2012-02-0808-chesnoki  

 

А, в першу чергу, розглянемо найвірогідніших   організаторів – команду  вінницької «Батьківщини», яка вела на виборах фактично лише двох кандидатів з усіх восьми вінницьких округів – Мельничука на 14-му і Солейко  по 11-му. І обоє вони опинилися в епіцентрі скандалів з бюлетенями. Після чого, нагадаю, Олександр Домбровський звернувся до лідерів об’єднаної опозиції  з проханням дати належну оцінку місцевим  представникам партії і провести чесний  і відкритий підрахунок  голосів на окрузі.

 

1  

 

Відразу зазначу, що особиста участь у підтасовках самої Наталії Солейко доволі  сумнівна. Вона рядовий і маловідомий партієць, тоді як на війну по  11-му округу проти Домбровського  покладено мільйони. Місцеве керівництво партії – інша річ.

 

banner50

 

Слід визнати,  що виборчі фальсифікації – це метод не лише  влади.  Різниця лише в тому, що партія влади переважає  на півдні та сході країни,  а на  Вінниччині  на політичному рівні  тотально домінує ВО "Батьківщина".  Відтак її  представники мають можливість формувати більшість на виборчих дільницях. Що це дає? Це дає можливість  спотворювати  результати на користь свого  кандидата.  

 

Наприклад,  при підрахунку голосів бюлетень піднімати і оголошувати «за» Солейко навіть якщо там інший кандидат або бюлетень зіпсований. Так в купках  за кандидата Солейко опиняться всі,  кого зможуть покласти. Ще варіант -  для своїх людей видавати зайві бюлетені і реєструвати їх, як видані для виправлення помилки.  При здачі бюлетенів та протоколів у ОВК не здавати печатку дільничної комісії.

 

1351768383_vuboru-buleteni3  

 

І остання фішка - зараховувати своєму кандидату   зіпсовані  бюлетені. Причому, зіпсовані зумисно і саме ті, де стояла галочка за головного опонента кандидата від «Батьківщини».

 

9517667_2c2dfb3  

 

Схема фальсифікацій елементарна. Представники ОВК, залишаючись тривалий час фактично "наодинці" із опломбованими  коробками з бюллетенями, їх розкривають, добираються до "пачок опонента" і починають ставити галочки за сусідніх кандидатів. 

 

Далі потрібно захистити підтасовані результати виборів.  Для цього має бути свій голова ОВК, який прийме розірвані коробки з бюллетенями, і група фізичної підтримки. Так, як це було у Вінниці на 11-й ОВК і в Жмеринці на 14-й ОВК.  Нагадаю, що затримані бритоголові  вже  зізналися, що їх найняла Людмила Щербаківська, пообіцявши  300 доларів кожному за «похулиганить».

 

027(11)  

 

Отже, знайомтесь, головні дійові особи виборчого лохотрону. 

 

ВОНА:   

 

Людмила Щербаківська, голова Вінницької обласної парторганізації  Батьківщини,  керівник виборчого штабу об’єднаної опозиції «Батьківщина».

 

IMG_50031-314x209  

 

Людмила Щербаківська  любить: Луї Віттон, виборчі кампанії, протоколи з мокрими печатками,  Шарм-ель-Шейх,  слова «Геть!», «Ганьба!» і  «Жах». 

 

Полюбляє також  переговори наодинці з багатими бізнесменами, яким потрібні депутатські мандати, про те, як покращити життя простих вінничан. 

 

Не любить: питання «куди гроші ділись», платити за роботу, розумних жінок, балотуватися самій.

 

Щербаківська – жмеринчанка. Закінчила Вінницький педінститут  за фахом вчитель російської мови та літератури.  Вчасно зорієнтувалась,  що шкільним вчителем на Віттон не заробиш, і подалась  в політичну обслугу.  Була помічником  нардепа Наталії Королевської, тієї, що  ганебно провалилась  на виборах  2012 року  зі своїм  ахметівським проектом  «Україна - Вперед». 

 

Для самої Щербаківської таким фіаско стала участь у виборах мера  Жмеринки, після чого вона зрозуміла, що краще заробляти посередником на бажанні інших  бути обраними. Ще при  головуванні у вінницькому БЮТі  спеца з продажу міць у списках - Медведєва  її вже називали «бухгалтером» за потяг до фінансових спецоперацій. 

 

Екс-голова обласного осередку БЮТ Олена Вітенко була категоричнішою і характеризувала Щербаківську, як «людину  з примітивним мисленням».  Але саме Щербаківська після  вигнання Медведєва з партії у 2009 році, очолила вінницьку „Батьківщину". 

 

Бзіки Щербаківської по небажанню балотуватись (чергові розборки з цього приводу мали місце на виборах мера Вінниці)стали викликати підозри у київського керівництва, тому влітку вона заявила про своє висування по одному округу з Петром Порошенком. В його перемозі мало хто сумнівався, тож можна було б не напружуватись і спокійно «взяти участь» без  оргвисновків Києва за програш. Тобто реально працювати лише брендом „Батьківщини” на підвищення явки виборців,- в народі це ще називають "підмахувати".

 

Але бажання контролювати партійну касу переважило, і Щербаківська  тихцем зістрибнула з теми свого висування. Зате вповні проявила свої бухгалтерські здібності, коли об»єднана опозиція не висунула своїх кандидатів відразу по трьох мажоритарних округах Вінницької області з восьми проти представників від Партії регіонів. Рахунок був на мільйони. І не в гривнях, як з Віктором Качуром,  який  на зимові довибори в обласну раду по Липовецькому району дав Щербаківській мільйон для проведення кампанії. Вибори були ганебно програні регіоналам, і коли Качур затребував звіту по витраченим коштам, його бац і – виключили з «Батьківщини».

 

144740

 

2

 

Не гребує Щербаківська і дрібнішими підзаробітками, як от звітувати Києву, що на виділені кошти поставили  сотню агітпалаток, хоча реально палаток було  вдесятеро менше, перепродувати конкурентам біг-борди, теж централізовано закуплені Києвом, недоплачувати людям за роботу. Навіть члени комісій та спостерігачі у Вінниці досі не отримали оплати за свою працю на виборах, - натомість їх примушують ходити на мітинги  протесту під ОВК і годують обіцянками видати оплату лише після результату.   

 

Коли торік бютівці мали їхати у Київ на акції у підтримку Юлії Тимошенко, Щербаківська вже звично зажала кошти, виділені на організацію масовки і відбрехалась, що їх не пустили в Київ гаїшники на посту в Комсомольському. Партійне керівництво відмаз прийняло до відома, а от гаїшники обурилися. На що Щербаківська принесла їм вибачення і – як з гуски вода…

 

4640406efd_204840  

 

Зараз їй потрібен результат у вигляді хоча б одного депутата, інакше доведеться пояснювати Києву провальні результати на вінницьких округах і віддати мільйони, «захом»ячені» на трьох округах, які вона продала конкурентам.

 

ВІН:

 

Сергій Сітарський, голова 11-ї ОВК і фракції  «Батьківщина» у Вінницькій районній раді.

 

28-sitarsky_10  

 

В 2010 році КРУ, після перевірки його діяльності на посаді голови Вінницької райради, передало в прокуратуру матеріали для порушення кримінальної справи. Йому вдалося відмолитися, матеріали справи знаходяться в архіві Партії регіонів. Як наслідок,  унікальний прецедент – коаліція БЮТу та ПР в райраді у 2010-2012 рр. Тоді, як Юлія Тимошенко вже сиділа, її «тушканчики» дружно голосували разом з регіоналами. За це «тушканчика»-Сітарського ідейні партійці не раз ганебно виганяли із  своїх зустрічей з лідерами партії. Даний союз дещо підпортив його кар»еру, позаяк  Сітарський сам збирався йти у Верховну Раду по 11-му округу від «Батьківщини».

 

Любить:  «Царське село» в Агрономічному, Єгипет, «інвентаризацію земель навколо Вінниці і загалом у Вінницькому районі», громадські туалети, рибалку на ставочках районних депутатів-бютівців. 

 

Не любить: «коли займаються популізмом». 

 

Має друзів-бандитів, яким в обмін на «кришування» допоміг стати депутатами і захопити землі в районі.

 

Двічі керуючи Вінницьким районом, Сітарський не виконав передвиборних обіцянок своєї партії про справедливе покращення життя вінничан. Що не завадило йому дуже й дуже покращити власне життя і життя своїх братків-спільників, які справді є вінничанами. 

 

Депутати згадують, що вперше Сітарський  появився  у районній раді в  стоптаних туфлях,  але вже протягом  каденції  побудував  собі будинок  в Агрономічному, купив німецьку іномарку і квартиру на «Поділлі».  Останнє придбання дивно співпало із земельним скандалом у Бохониках,  коли бютівці у районній раді чомусь не погоджували питання концерну "Поділля", а потім раз – і проголосували.

 

Як і Щербаківська, збив «перший капітал» на торгівлі місцями в партсписках. Відомий конфуз з Юрієм Щетиніним, який за включення до списку дав Сітарському  50 тисяч доларів, але місце отримав непрохідне. Коли став головою райдержадміністрації по квоті іншої партії, Щетинін  дуже пошкодував про бакси, що пішли псу під хвіст.  Депутати райради досі сміються з  цієї історії в дусі відомого анекдоту:

 

«Звонок из горкома в церковь:

 

- Батюшка, подсобите стульями: завтра партсобрание - некуда людей посадить.

 

- Фиг Вам скамейки! В прошлый раз дал, так вы их похабщиной разной исписали!

 

- Ах, фиг нам скамейки?! Тогда фиг вам пионеров в церковный хор!

 

- Ах, фиг нам пионеров?! Тогда фиг вам монахов на субботник!

 

- Ах, фиг нам монахов?! Тогда фиг вам комсомольцев на крестный ход!

 

- Ах, фиг нам комсомольцев?! Тогда фиг вам монашек в сауну!!!

 

- А вот за такие слова, батюшка, можно и партбилет на стол положить!!!»

 

Ага, хочеш баксів, образився тоді Сітарський і організував у відповідь рішення  "бютівської" більшості  райради про недовіру голові райдержадміністрації Юрію Щетиніну.

 

Проте незабаром хлопці помирилися, бо ж потрібно «працювати», і вже на пару дерибанили землю так, що зараз і метра квадратного вільного не лишилось в районі! Протягом 2010-2011 років своїм – бютівцям і регіоналам – розтягли навіть останнє: більше 200 га сільських пасовищ біля водойм. 

 

Не забував Сітарський і про себе: отримав через підставних осіб десяток ділянок в Агрономічному, коли одна сотка коштувала там  від трьох тисяч доларів. На одній ділянці побудувався сам, на другій – його швагро, а решту продав по комерційній вартості.

 

Коли в Стрижавці тільки відвели 5 га під майбутній районний ринок, як Сітарський пристарався по сусідству ще 8 га для свого сопартійця. Насправді, один з трьох паїв належить самому Сітарському, а третій – його партійній «криші», вгадайте з двох спроб, хто така.

 

Лафа закінчилася навесні 2012 року, коли депутати змістили Сітарського з посади заступника голови Вінницької райради. Ображений посадовець  просто по Фрейду,  обмовився з цього приводу, - „ Партія влади вкотре довела, що для неї немає нічого святого, і домовлятися з цією силою небезпечно.”  Тобто коли лідер опозиційної і найбільшої фракції в райраді забезпечував синхронне голосування   з регіоналами, це для нього було нормально. А от посада – виявляється, це святе. Ну не цирк?

 

Бесхозного Сітарського  пригріла Наталя Солейко, взявши його своєю довіреною особою на ці вибори, але всього за три дні до голосування його раптом по квоті БЮТу перепризначили головою ОВК 11-го округу. Сам Сітарський пояснив це нібито своїм виборчим досвідом. Мав він на увазі очевидно вибори 2010 року до обласної ради, коли в стінах очолюваної ним райради загадково пропали та змінилися протоколи з голосами, які мешканці Стрижавки віддали на користь кандидата Валерія Коровія. 

 

sdc11007_novyy_razmer

banner40  

 

Переможцем замість Коровія стала Олена Шеванюк із Партії регіонів, а перераховували бюлетні на задньому дворі райради, в гаражах. Якщо хто не знає, гаражі райради і туалет на задньому дворі теж мають нових власників. Звичайно, депутатів-бютівців. Остап Бендер нервово курить на балконі… 

 

22-10_koroviy_01

 

Проте у Вінниці втілити районний «досвід» виявилося складніше. Сергій Сітарський намагався тупо провести зіпсовані бюлетні,  затягнути роботу комісії і унеможливити перерахунок  голосів внаслідок цейтноту часу в ЦВК, але комісія не повелась і просто відсторонила його від виконання обов»язків голови ОВК.

 

Люди, скажіть, як таке може бути? Наприкад, в селі Сокиринці Вінницького району бютівський депутат і швагро Сітарського при його сприянні заволодів громадським пасовищем, ставками і лісом, залишивши людей ні з чим. А люди в селі, незважаючи на очевидне, дали половину голосів за БЮТ, клянучи далеких «донецьких». 

 

Видається, що коли народ запхав у владу цих  рагулів, вони чомусь вирішили, що якимось чином цю владу заслужили. Їм ніколи не спадало на думку, що їм просто лягла щаслива фішка, бо  інших альтернатив не було. Вони сказали щось на кшталт "Дякуємо, народ! Пішов нафіг, народ!" - та хутенько взялися за дерибан. «Спритники» щиро вирішили, що прийшли до влади назавжди.  Хоча,  розпродавши всі місця в списках та повикидавши копняками з партії справді ідейних членів, морально опинилися на одному рівні з бандюками, які задавали їм резонні питання - чому ви дєрибаните владу лише "між собою? Ви - дєрібанщіки, ми - дєрібанщіки, і позбавляти нас рівних можливостей в доїнні бидла - "нє па-пацанські"!

 

Про що, до речі, говорив незадовго до виборів і адвокат кандидатші Солейко, рухівець  Валерій Палій: «Опозиція, скинувши диктаторський режим,  сама почне грабувати». Але сьогодні схоже, місце сидіння змінило його думку. 

 

БЮТ («Батьківщина») – це, взагалі, феномен вітчизняного політикуму. Ніяка інша партія не притягувала стільки сміття. Після кожних виборів у них проявлялося стільки «зрадників» та «іуд», що вистачило б ще на одну окрему партію. І попри все, люди маніакально голосують   за ВО «Батьківщина» тому що: ми говоримо партія – розуміємо  Юля, говоримо Юля – розуміємо партія. 

 

В результаті  партійний  бренд в очах багатьох став  виглядати  бізнес-проектом, який продається і купується, здається в оренду, виставляється на аукціони. А все тому, що людські принципи і цінності поступилися місцем пошукові безпосередньої та негайної вигоди окремими «діячами». Їх небагато, але вірус «політиканства» тих, хто потрапив у політику не для праці на благо громадян і держави, а для особистого заробітку, спотворив  саму ідею.

 

Не дивно, що вінницька «Батьківщина»  вже давно хвора.  На останніх президентських виборах за Юлію Тимошенко проголосувало близько 75% мешканців області, що прийшли на дільниці. Фантастичний показник. А 28 жовтня за ОО «Батьківщина» вінничани віддали вже тільки 44%. Теж непогано, але тенденція очевидна.  

 

Довіра втрачалась  роками. Досить згадати, як у 2006 році БЮТ, отримавши  більшість в усіх радах, став звичайним постачальником  «тушок»  для партії влади.

 

У 2007 році під час  голосування за голову обласної ради  більшість "бютівців"  проголосувала не за свого кандидата Галаченка, а за ставленика соціалістів  Заболотного.  Та ж історія повторилася з розколом фракції  БЮТ в міській раді, ініціаторами якого стали брати Ткачуки. Депутати БЮТу тоді напряму звернулися до Юлії Тимошенко з вимогою «очистити партію від кримінальних елементів», і скандал продовжився в Києві на Хрещатику, де перед конференцією в УНІАН однопартійці закидали одне одного  тухлими яйцями і гімном. 

 

Затим  трапився «касетний скандал» із оприлюдненням  розмови   голови Вінницької обласної організації "Батьківщини"  Георгія  Філіпчука та голови  обласної ради Григорія  Заболотного, від якого  бютівець вимагав посад  і «для початку третину земельних ресурсів».

 

04-medvedev_3

 

У 2008 році  вінницький  БЮТ очолив присланий з Києва  Юрій Мєдвєдєв, який відразу показав, що  раніше були тільки «цветочки». На звітно-виборчі  конференції  тоді  не пускали навіть людей з партквитками, зате мобільні групи студентів і братків кочували з одного зібрання на інше для  забезпечення потрібних результатів. Питається, для чого, якщо   Медведєв потім здав  партію. Щоправда, перед цим  встиг  провести «аукціон невиданной щедрости» з продажу місць у списках. 

 

З цього приводу керівник Служби партійної безпеки БЮТ у Вінницькій області зробив заяву у RIA (від 17 березня 2010 р.) про виявлення кубла  крадіїв в партії, які тупо деребанили гроші, що виділялись з Києва на вибори. Однією з головних персон по відмиванню партійних коштів була названа нинішній провідник БЮТу Людмила Щербаківська. І хто кого вчив деребану- вона Медведєва чи Медвєдєв її – вже не суть важливо.

 

Тоді ж в газеті «Свобода слова» бютівка Наталка Слободянюк оприлюднила конкретні такси керівництва з  «торгівлі місцями в списках на місцеві вибори», – від 15 до 50 тисяч доларів за прохідний мандат.

 

Про те, що купівля-продаж місць у списках на майбутніх виборах  стали  не те, що нормою – безумовним законом всередині організації, заявив і екс-депутат  від БЮТу Іван Вітенко у статті в «Свободі слова» (N35 за 27 жовтня 2010 р.) «Медведєв — ділок, Щербаківська — його бухгалтер». З його слів, прохідне місце в списках «Батьківщини» коштувало 30-40 тисяч доларів: «Списки партії «Батьківщина» — це збірна «солянка» достойних людей, старого бютівського гартування та водночас збіговисько хабарників, які звикли мати все, але «за гроші», — обурювався Іван Вітенко.

 

1044843

 

Ще один партієць, Василь Жорноклей, стверджував тоді, що  місце у прохідній частині списку в облраду коштувало від 30 до 60 тисяч доларів, в міську раду — до 50 тисяч. 

 

Але Юрій Медведєв втримався на своєму хлібному місці.  А після виборів посприяв  «ширці» фракції «Батьківщини» в обласній раді із регіонами, за що отримав посаду заступника голови облради...

 

Тоді, нагадаю,  головою Вінницької обласної ради обрали регіонала Сергія Татусяка. Не голосувала за висуванця від партії Регіонів фракція Домбровського  „Єдність”, зате фракція «бютівців», віпи яких приїхали на сесію хамерами з іменними номерами, і яким  Тимошенко особисто зателефонувала з вказівкою взагалі не брати участі в голосуванні, не лише проігнорувала її, але  й дала потрібні голоси за Татусяка.

 

 5654564

 

Тоді завдяки  вінницьким «бютівцям», що  лягли під «регіоналів», у політикумі з»явилось  нове слово – „тушканчики”. Як казав один з нардепів,  коментуючи ситуацію у Вінницькій облраді: „Тушки – це в парламенті, а це „тушканчики” – вони на місцевому рівні...”. 

 

Після чого Медведєва таки поперли з партії, а замість нього призначили, тільки не смійтеся, - Людмилу Щербаківську, його «бухгалтера». І Щербаківська стала «достойним продовжувачем» справи Медвєдєва. Яке майбутнє її очікує, зрозуміло з доль її попередників.

 

Георгій Філіпчук сів за багатомільйонну оборудку, Олену Вітенко за «політичну зраду»  виключили  з «Батьківщини», і вона спливла вже в ахметівському партпроекті Наталі Королевської, вчасно перекинувся до УДАРу Ткачук, «тушканчик» Медвєдєв нині на побігеньках у регіоналів, з мінімальними втратами для свободи та свого  імені відбувся   Денисюк, тому що був лише «смотрящим» від ще однієї нинішньої «тушки» Степана Глуся для контролю за витрачанням його "спиртових" коштів на партію. Чи не єдиний, з ким ще можна поздороватися за руку, - це Сергій Гайструк, якого "розстріляли" буцімто за "довгий язик".

 

Не дивно, бо говорив про те, що до влади у партії приходять вчорашні "карусельники", які свого часу крутили фальсифікації за Януковича і тепер вже "вождять" під прапорами Тимошенко. Говорив про бандюків, «хуторянських»  у вінницьких партсписках і на рівні України… Не міг зрозуміти, сердешний, що   "бандюки" потрібні кожній партії, - для захисту результатів тих же виборів. 

 

А якщо законно, юристами -  не підходить? І чи не нагадує вам це події із нічними провокаціями в 11-й ОВК у Вінниці?  І в Жмеринці, де затримані бритоголові зізналися, що їх найняла особисто Людмила Щербаківська, заплативши кожному  учаснику "акції" по 300 доларів. 30 перемножуємо на 100 = 30 000 доларів. Копійчане питання, коли тільки по одному округу тітка взяла мільйон «відступних» за зняття кандидата від опозиції.

 

Коли все це спливло, ситуація у штабі вінницької опозиції стала нагадувати купе поїзда, де пасажири обговорюють, як у них все хреново, і коли  обізвався батько з двома дітьми:

 

„-Разве это "плохо"? Вот мой младший насрал в сумку, старший сожрал билеты и вообще, мы едем не в ту сторону...”

 

В яку сторону виїде  виборчий скандал у Вінниці ще невідомо. Зрозуміла зате подальша доля двох фігурантів скандалу від «Батьківщини».  

 

Щербаківська  з вторгованими торбами  доларів  втече з країни, щоб не мати розмов з братками, яким так і не заплатила за бійки та провокації  на окружвиборчкомах. 

 

Сітарський, якого чекала тюрма ще в  2010 році після перевірки КРУ його діяльності на посаді голови Вінницької районної ради, тоді відмолився, пообіцявши регіонам повну підтримку фракції БЮТу. Але тоді, самовільно намалювавши собі без погодження депутатського  корпусу  зарплату чистими в 9 тис грн. і придумавши посаду другого зама для своєї коханки,  він обкрадав бюджет і платників податків. Сьогодні, зробивши спробу сфальсифікувати результати виборів,  він намагався вкрасти уже і голоси та майбутнє вінничан. Буде просто дев»яте чудо світу,  якщо він не сяде і цього разу.

 

Люди, робіть висновки. 

 

 

 

Поділитись новиною:

09 Листопада, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Андрій Вінницький

Коментарі

Вінничанин-Квятека |

11:01 09 Листопада, 2012

 

 

(+2)

А олигархи Домбровский-Гройсман как бы и вовсе не при делах. Одна честность. И Вы в это верите ???

ржунимагу |

02:39 10 Листопада, 2012

 

 

(+6)

Все правда. Туалет в самом деле прихватизирован, Вернигор швагровский в шоколаде. Люда, верни бабки за три округа, Турчинов простит

Ім′я не вказано |

18:26 12 Листопада, 2012

 

 

(-1)

Це вони й фальсифікували вибори

Честность |

11:29 09 Листопада, 2012

 

 

(0)

Фуууу! Чисто заказная статья Оленем-Саней.... Пусть расскажет как обосрался после того как узнал что проиграл Солейке... Он ведь был уверен в своих 40%...И как Гройсман не спал трое суток и звонил всем головам комиссий чтоб решить вопросы....,оба обосрались,поняли что Порох даст подсрачников...Одно слово-ГАВНЮКИ!!!

Лия |

11:37 09 Листопада, 2012

 

 

(+4)

Всё равно люди знают правду,что бы уже не говорили.И когда вырастут дети Гройсмана и внуки Домбровского им обязательно об этом скажут правду! А вы,те кто всё это сделал-бойтесь,обида и негатив людей просто так не проходит- начнут болеть ваши дети,родные и близкие, и вы же прибежите лечить ваших детей к той же Солейке,которую вы обокрали !Поэтому лучше сейчас определите ваши приоритеты.......

***** |

11:39 09 Листопада, 2012

 

 

(0)

Домбровский ВОР !

Ім′я не вказано |

11:40 09 Листопада, 2012

 

 

(+3)

а Ситарский и Щербаковська ангелочки?

Олег |

12:54 09 Листопада, 2012

 

 

(+4)

Сітарський ще не встиг відійти від рупору Щербаківської, як став головою ОВК. І після цього можна вірити, що він не фальшував? Я НЕ вірю!!! На них вже клейма нема де ставити - на цих вінницьких "опозиціонерах". Продали все, що могли, і трошки більше. А бідолага Солейко їм вірила. Щоправда, який з неї нардеп? Вона й депутатом облради була ніяким... Нехай лікує...

Ім′я не вказано |

13:12 09 Листопада, 2012

 

 

(-1)

Она может пускай и лечит.но с твоим диагнозом бесполезно

Ім′я не вказано |

14:53 09 Листопада, 2012

 

 

(0)

Домбрик ты же целуешься с людочкой развели солейка и всех винниччан а тепер и начались разборки между собой. Твори . Будь проклед домбровский и его семья .

Нелох |

18:59 09 Листопада, 2012

 

 

(-1)

Що ви дурника включили, змішавши мертве з праведним?! Щербаківську треба прибрати, помінявши на зальотного "праведника"? Не знати що гірше чи "тушки" вами ж оброблені чи маскована стервозна отрута перекручень. Правдопобрехачі ту ж Батьківщину не сьогодні почали розвалювати. Свята олігархія?!! Нажертися не можете, то ж стрілки на "чернь" переводите, бо ті не посміють кучмо-ендепістсько-помиранчевих хамелеонів приструнити, вивівши на чисту воду!? А ви чим кращі? Вже забулися як ту "чернь"використовували задля накопичення свого капіталу? Тупо сунете по трупах "праведники". Від тіні своєї скакатимете, аналітики всрані. Не чіпайте Н. Солейко, не принижуйте тільки за те, що вона проста людина, а не швидконакопичувальник-олігарх. Вмійте програвати! Йдіть на перевибори! Арифмометри безсердечні! Нормальні люди, які зрозуміли хто є хто, оминають падлюк і провладних, і опозиційних, які зачасту при зміні влади міняються місцями.

Ім′я не вказано |

18:35 12 Листопада, 2012

 

 

(0)

Солейко лікар від бога домбровський пів Вінниці забрав аптеки Конекс, доля в Барлінекс магазин Шок це тільки 10 відсотків від того,що він вкрав

Вінничанка |

22:38 09 Листопада, 2012

 

 

(+2)

Домбровсьому все повернеться! Всі ми,хто був на ОВК 11 округу , бачили все що він там творив! Не боїться ні людей ні Бога! А навіщо це потрібно було Гройсману до сих пір не розумію? Я ж за нього голосувала ,а тепер багато Вінничан прозріли після його дій на цих виборах.

Ім′я не вказано |

20:32 12 Листопада, 2012

 

 

(+2)

Егеж, прозріли. І розгледіли: "опозиційного" Петю з уряду Азарова, і всіх його...

$$$ |

22:41 09 Листопада, 2012

 

 

(+1)

А ти думаешь как Гройсман набрал столько процентов на местных выборах.?! Так же как на этих победил Домбрик!

Ім′я не вказано |

23:21 09 Листопада, 2012

 

 

(-2)

ну да нада была за Солейко голосовать она будет строить в виннице социальные проекты привлекать инвесторов не смешите на ночь людей. Домбровский Гройсман Порошенко Заболотный показали свой уровень роботы. ЧТо показал Бют??? со своими босами? медведевым щербаковской??? что показали регионалы???

Ім′я не вказано |

23:25 09 Листопада, 2012

 

 

(+8)

щербаківська торгує всим чим тільки можна. але повинна ж бути якась совість?

Ім′я не вказано |

17:34 20 Лютого, 2013

 

 

(+1)

щербаківська хапуга продажна!!!

замовникам Батьківщини |

14:21 10 Листопада, 2012

 

 

(+1)

Якби ви не обгаджували батьківщинівців, і колишніх, і теперішніх, - всеодно йдете за підтримкою до їхнього електорату, тому що гарно брешете людям на свою користь. Ви людей не бачите після того, як використаєте. А люди це відчувають. Батьківщина не свята, тому що саме ви, "праведники", розвалювали справжню Батьківщину, "морозили" з БЮТівців отих тушок (з поважних людей) ще в 2006 р, завдяки яким і "досягли таких успіхів на Вінниччині "командою самодостатніх уже мільйонепів", зіпхнувши вину на достойних поваги людей, які у ваш бік дивитися не можуть, не те, щоби вам подавати руку. Не принижуйте людей тільки за те, що вони не вашого рівня достатку. Які, на відміну від вас мають совість. Окрім клану є ще використані вами, не гірші од вас, люди, які мають право представляти своїх виборців в Раді. А хто негідник чи достойник - бачить Бог і час покаже!

Віталій |

17:49 12 Листопада, 2012

 

 

(-1)

для того щоб повірили - пишуть брехню змішуючи її з деякими фактами правди. так що думайте, коли читаєте, ми ж не бидло. на жаль про порядність забули

оленка |

18:21 13 Листопада, 2012

 

 

(+4)

Продажна тварюка ця Щербаківська- дякуючі її брехні маємо депутата псвдоопозиціонера на 17 окрузі Заболотного! (в Ладижині розпиналася як його любить 24 жотня) З нього такий апазиціонер як з мене балерина- 20 років дід при владі-і все-одно Порох пропхав. Хай в пеклі горять такі продажні апазиціонерки/ От як вдячність і Домбровський з Порохом організував їй пекло в 11 окрузі. Жодного опозиціонера не провела в Раду, точніше провела провладних типу Заболотного!

Артур |

18:27 13 Листопада, 2012

 

 

(0)

http://www.ex.ua/view_storage/654775072365 полюбуйтесь продажна опозиціонерка на підтанцовці в міністра уряду Азарова Порошенка та в Заболотного який будучи при владі все життя виявився за 2 тижня до виборів в опозиції до влади :)))) Що страшно що народ схавав - проголосував за діда!

Артур |

18:31 13 Листопада, 2012

 

 

(+3)

17 округ дякуючи Щербаківській, брехусі продажні- тепер має Заболотного! Зробила його опозиціонером - кажуть Порох мішок грошей перед тим в штаб завозив

Ім′я не вказано |

17:30 20 Лютого, 2013

 

 

(0)

у бершадському районі 500 гривень на рило давали, куплиля голоси по схемі.

перекрутникам |

10:46 14 Листопада, 2012

 

 

(-1)

Не брешіть. Артури. Заболотного підтримувала Юля, коли була Прем'єром. А він підтримав її на Президентських виборах 2010 р. у Львові. Тільки "необізнаний" цього не знає.

пересичный гражданин |

13:32 14 Листопада, 2012

 

 

(+1)

Рулят паны. Порулить хотят самодостаточные еще не паны, не редко - аферисты в политике. Батькивщыну используют. то одни, то другие. Придуманные дилетантами тушки - повсюду (это для того, чтобы настроить людей друг против друга). И в святой Едности тушки тоже есть! Порошенко младший сам то сколько раз из фракцмм во фракцию метал.? Саморазвалившиеся партии и заброшенные для заколотов "индивидуумы" прилипли к Батькивщине, разваливая ее изнутри. Политикой и на местном уровне занимаются дилетанты. Мыслящих "по умному" убирают, делая тех "врагами народа". Политика по-винницки?!

Ім′я не вказано |

17:25 20 Лютого, 2013

 

 

(0)

точно!!!

Ім′я не вказано |

17:41 20 Лютого, 2013

 

 

(+2)

який усе це бруд! щербаківська має піти у відставку разом зі всім своїм штабом. бо люди втрачають віру у опозицію.

Хомка |

10:43 12 Березня, 2013

 

 

(0)

такий же позор з пявками які присосались до партіі батьківщини і в могилів-подільському.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020