Новини | без цензури!

1/3

РОЗПОЧАВСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВ НА ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС «НОВОРІЧНИЙ НАСТРІЙ»

Третій рік поспіль у Вінниці проходитиме традиційний конкурс на краще новорічне оформлення будинків, вікон, балконів та вітрин «Новорічний настрій». Про це повідомляє прес-служба Вінницької міської ради.

 

Цьогоріч конкурс має декілька нововведень – тепер конкурсна комісія у переважній більшості складатиметься із представників мас-медіа, а призовий фонд для переможців буде збільшено. 

 

Цьогоріч у конкурсі буде п’ять номінацій. Одна – для тих вінничан, які святково прикрашатимуть свої балкони, ще в одній номінації будуть змагатись ті, хто оформить вікно. Окрема номінація буде для тих мешканців обласного центру, які прикрашатимуть гірляндами та іншою святковою атрибутикою подвір’я приватних будинків. Свою винагороду зможуть також отримати і приватні підприємці, установи та організації, а також юридичні та фізичні особи, які створять новорічну атмосферу у вітринах своїх закладів.

 

У цьогорічному конкурсі з’явиться окрема номінація для мешканців багатоповерхових будинків – «Краща новорічна прибудинкова територія», яка дозволить активним мешканцям багатоповерхівок (особливо тим, в яких створено ОСББ) проявити творчий підхід у оформленні свого подвір’я, входів у під’їзди, місць відпочинку тощо.

 

Для того, щоб взяти участь у конкурсі «Новорічний настрій», слід заповнити заявку, розміщену у розділі «Актуально» на офіційному сайті Вінницької міської ради та надіслати її на електронну адресу novorichniy_nastriy@mail.ru. До повідомлення слід додати декілька якісних  фотографій прикрашеного вікна (садиби, балкону, вітрини, прибудинкової території багатоповерхівки), розмір кожного фото не повинен перевищувати 1 Mb. Слід також обов’язково  вказати у темі повідомлення номінацію, у якій є бажання взяти участь, та разом із заявкою надіслати на вказану адресу. Прийом заявок триватиме до 28 грудня. Після чого конкурсна комісія огляне об’єкти, які беруть участь в конкурсі, та визначить переможців до 24  січня 2013 року.

 

За краще новорічне вікно вінничани отримають за перше місце – 3000 грн., за друге – 2000 грн. та за третє – 1000 грн. За кращий балкон розмір премій 4000, 3000 та 2000 гривень. За кращу новорічну вітрину, садибу приватного сектору, та кращу прибудинкову територію переможці зможуть отримати по 5000, а за друге та третє місце відповідно по 4000 та 3000 гривень. 

 
 
 

Поділитись новиною:

04 Грудня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Юлія Данильченко

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020