Новини | без цензури!

1/3

У Бершаді начальство любить Косово

На такі думки наводить простий факт на сайті, що належить міській раді міста Бершадь на Вінниччині розміщено прапор самопроголошеної республіки Косово.

 

На фоні прапора з гербом, звучить патріотична пісня косовських албанців. Усе це добре, але не зрозуміло, чому саме ця веб-композиція прикрашає офіційний сайт українського міста?Як не зрозуміло й те, що за веб-дизайнер розробляв цей сайт, скільки він отримав за це грошей, хто перевіряв його роботу, тестував сайт тощо.

 

Також не ясно, як часто на власний веб-ресурс заходить Бершадський міський голова Михайло Кольченко, його заступники і працівники мерії.Але найбільш не зрозуміло, яку таку корисну інформацію можуть отримати мешканці Бершаді, відвідавши сайт рідної мерії. Можливо вона там і є. Але … сайт українського міста повністю на албанській мові! Можливо, у Бершаді, відповідно до закону про засади мовної політики, албанську зробили регіональною мовою?

 

Поки що відповіді на ці запитання немає. Будемо шукати фахівців албаністів. Чи албанознавців?


 

 Поділитись новиною:

05 Грудня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Олексій Зазгарний

Коментарі

Ім′я не вказано |

11:07 05 Грудня, 2012

 

 

(+1)

чи сайта такого не існує, чи ви щось переплутали. хотіли глянути - не вийшло

Ім′я не вказано |

11:14 05 Грудня, 2012

 

 

(-1)

звичайно. а першим зреагува на новину місцевий активіст дмитро процепов. ось, що він пише на сайті зоровеб: сайт бершадської міської ради --мабуть гобліни робили,а можливо адамси. скористався офіційною інеформацію з вікіпедія http://uk.wikipedia.org/wiki/%c1%e5%f0%f8%e0%e4%fc та по ссилці (внизу справа )зайшов на веб сторінку бершадської міської ради.адрес 24400, вінницька обл. бершадський район, м. бершадь, вул. радянська, 15, 2-19-64 бершадська міськрада міський голова кольченко михайло іванович. мета: отримання інформації про діяльність цього органу місцевого самоврядування.вимушений константувати що нічого не вийшло. чи то гобліни там працюють чи то адамси. інших слів дивлячись на це неподобство, підбрати важко. це ж треба так не поважати свою громаду щоб зробити таку хрень собачу та ще й під музику.прошу жителів міста переконатись.

Вася |

19:10 05 Грудня, 2012

 

 

(+3)

> офіційною інеформацію з вікіпедія відколи це вікіпедія є офіційна інформація? і де вказаний сайт позиціоніється як офіційний? крім вікіпедії, яку кожен може редагувати на власний розсуд. лопухи.

Ім′я не вказано |

11:48 05 Грудня, 2012

 

 

(-1)

бершадь - найвіддаленіший район від обласного центру. відомий тим, що дав україні "провідних політиків"... і тим, що місцеве наше начальство і до сьогодні думає, що живе у заповіднику комунізму...

Ім′я не вказано |

11:59 05 Грудня, 2012

 

 

(-1)

виграв там заболотний, а хто ше мав виграти? кучер? капітан чи що? єдиний правильний вибір

Ім′я не вказано |

17:14 05 Грудня, 2012

 

 

(+1)

албанці там виграли! косовари. уля-улю!

Ім′я не вказано |

17:24 05 Грудня, 2012

 

 

(-1)

заболотний і кольченко - албаунці!

ГайСИН |

17:33 05 Грудня, 2012

 

 

(-1)

а мы таки ждем от этих "албунцев" объездной дороги и водопровода. обесчали с высокой трибуны. так что счет на дни пошел, голуби вы наши

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020