Новини | без цензури!

1/3

Історія одного кар’єру або кому на Україні «жить харошо»

Шановний читачу, в цій на перший погляд звичайній статті розкривається система одного досить відомого підприємства , а саме ПАТ «Івано-Долинський спецкар′єр». Для початку деякі відомості про кар′єр:

 

-        Рік заснування – 1908;

 

-        Місцезнаходження – Рівненська обл. Костопільський район , с. Базальтове.

 

-         Вид діяльності – видобування базальту;

 

-        Голова правління – довжаниця галина василівна ;

 

-            Провівши невелике журналістське розслідування та поспілкувавшись з працівниками підприємства в мене склалося вкрай негативне враження як  про голову правління – довжаницю г.в.(тому і пишу ініціали з малої літери) так і про роботу кар’єру в цілому.

 

Перш за все хотілося б розібратись в заробітній платі яка в простого робітника кар’єру варіюється від 650 до 1200 гривень, натомість зарплата в голови правління 20000 грн., та в її брата – начальника гірничого цеху 15000 грн. проте це навіть на квіточки не тягне в порівнянні з «лівими» прибутками керівництва:

 

-        По перше – син та дочка голови правління, які рахуються працівниками ПАТ «Івано-Долинський спецкар′єр» на керівних посадах отримують по 5000 грн не зважаючи на те що на роботі вони не з′являються, та й навіщо , якщо в обох є власний бізнес.

 

-         По друге – важко навіть уявити який прибуток сімї довжаниці приносять підприємства по виготовленню пам′ятників, адже базальтову сировину яка для інших підприємців коштує від 3500 за м.куб. , вони «купують» по 60 грн. за тонну.

 

-        Не зважаючи на кризи ( за словами галини василівни) вона за 12 років свого царювання побудувала для себе і сім′ї  п′ять двоповерхових будинків, чотири підприємства по виготовленню пам′ятників ,один величезний розважальний комплекс, придбала два вантажні Белази , Камаз та новенький екскаватор , які  ПАТ «Івано-Долинський спецкар′єр» орендує  в три дорого.

 

-        Дорогими іномарками працівників кар′єру теж не здивувати адже  голова правління кожного дня катається з Рівного в Базальтове (близько 150 км на день) на мазді за 250000 грн.,(про купівлю іномарки не знають генеральні директори кар′єру хоча з моменту купівлі минуло два роки);  не важко порахувати витрати на бензин 150 грн в день помноживши на 250 робочих дні в році отримаємо 37500 грн. в рік. Якщо додати річну зарплату водія 15000 грн.та витрати на технічне обслуговування-20000  отримаємо 72500 грн. І вистачає в галини василівної совісті казати працівникам що в кар′єрі немає коштів для подолання важкої ситуації на підприємстві та латати діри в своєму недолугому керівництві зарплатами прибиральниць та слюсарів.

 

-        Окремим видом заробітку керівництва є дизпаливо, мастила та запчастини які закупаються за завищеними цінами , а різниця осідає в кишені.

 

-        Дуже гостро на кар′єрі стоїть питання охорони праці на виробництві, а саме приховування нещасних випадків (Середа Петро Григорович – гірник - 20 липня 2012 р. о 13:15 в кар′єрі №4 впавши з базальтового стовпа та зламав ногу-випадок був оформлений, як такий що стався вдома; Видюк Андрій Петрович – токар 22 лютого 2008 р. отримав на робочому місці травму правого ока - випадок був оформлений, як такий що стався вдома) та формальність перевірок ,як працівниками держгірпромнагляду, санепідемстанції , екології , держпожежнагляду та інших. Навіть не досвідчений чоловік помітить відсутність захисних засобів  у працівників не говорячи вже про порушення правил видобування корисних копалин , проте дивним чином перевірки цього не бачать, навіщо бачити порушення, значно краще отримати «премію» та посидіти в місцевому кафе-барі «орфей» за рахунок кар′єру звичайно ж.

 

-        Не можу не зачепити проблему використання праці водіїв , кранівників та стропальників , які зайняті на навантаженні залізничних вагонів. Практично щоденно (включаючи суботи та неділі) зі станції Костопіль відправляється по 10-15 вагонів щебеневої продукції, щоб завантажити їх необхідно 11-16 годин-рівно стільки триває робочий день працівників зайнятих на навантаженні вагонів. Зі слів самих робітників в них не має вибору : не подобається звільняйся – улюблена відмовка голови правління.

 

-        Слід розглянути і питання яке пов’язане з місцем завантаження вагонів, яке знаходиться в 10 метрах від житлових будинків . При навантаженні вагонів виникає дуже сильний шум та виділяється велика кількість пилу що приводить до умов не придатних для проживання людей  поряд. Під час розмови жителі , які проживають біля місця завантаження розповіли про те що погрузка вагонів дуже часто триває й до чотирьох годин ранку. Шановні читачі кому б з вас сподобалося не спати через шум під вікном до чотирьох ранку, мабуть нікому. Проте численні перевірки з подачі галини василівної не чують і не бачать ні шуму, ні пилу. Можна тільки поспівчувати цим людям.

 

-        Що стосується працівників кар′єру є серед них і дуже приємні та щирі люди такі як головний інженер Книжник Василь Прокопович та зав склад Ковальчук Віктор Олексійович, поспілкувавшись з іншими представниками керівного складу я довідалась що більшість з них родичі , куми ,свати галини василівної, які не те що вищої , навіть середньої освіти не мають, а основною їхньою роботою є донесення та усунення з роботи не покірних та інакомислячих.

 

-        Підсумувавши вищевказане можна зробити висновок , що незабаром ПАТ «Івано-Долинський спецкар′єр» змінить власника або голову правління.

 

 

 

Поділитись новиною:

15 Грудня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Незалежний кореспондент Богатирьова Н.І.

Коментарі

Олександр Алексіюк |

15:16 25 Грудня, 2012

 

 

(+14)

власникам пат "івано-долинський спецкар'єр" в києві ,напевно, дуже цікава ця інформація,якщо вони часом не "подєльнікі" цього "дєрівана".і куди дивляться контролюючі органи?-вірно:"в кишеню"!

Ім′я не вказано |

11:49 03 Лютого, 2013

 

 

(+6)

власники? так вони "подєльнікі" своi вiдкати поза бугалтерiею мають

Ім′я не вказано |

12:07 15 Січня, 2013

 

 

(-27)

все що в цій статті повний брєд. автор статті напевно хотів зкомпрометувати галину василівну, але люди ,які її знають не звертають на цю статтю уваги, оскільки вона добропорядна і чуйна жінка. працівники кар’єру навіть жартують щоб вона їх догледіла ло пенсії. соціально працівники захищені зарплата виплачується не в конвертах. а згідно чинного законодавства. це просто комусь завидно, що жінка впевнено керує кар’єром в такий скрутний час тоді як інші підприємства не так успішно розвиваються і працюють.

Ім′я не вказано |

13:23 16 Січня, 2013

 

 

(+12)

нах.... її треба з того карєру,бо скоро лопне (і все то правда що вищесказано)

Ім′я не вказано |

16:23 17 Січня, 2013

 

 

(+23)

привіт катамаям

Ім′я не вказано |

23:17 24 Січня, 2013

 

 

(+2)

лопне? розсмiшив...

Піховшик |

20:18 27 Січня, 2013

 

 

(+7)

криша у г. василівної "хороша" - їй всеодно, що тут пишуть всі районні і обласні, а сбу, прокуратуру бачила вона десь далеко, не говорячи вже про міліцію, з такими грошима і "кришою" бачила вона вас всіх..........

денис |

19:36 16 Січня, 2013

 

 

(+25)

це все суцільна правда...

Берестовець |

21:14 17 Січня, 2013

 

 

(+11)

галка, ходи до нас в берестовець тут всі мріють про такий порядок, який наведено тобою в базальтовому і повір, у нас катамаїв немає!!!

""""""?""""""" |

21:28 17 Січня, 2013

 

 

(+9)

галина василівна, зверніть увагу на прізвище катамай, кажу це, бо точно знаю на 100%, а якщо треба то прийду і скажу це при них...с...

Ім′я не вказано |

21:38 17 Січня, 2013

 

 

(-5)

такого директора як є галина василівна не було і не буде, а тих сук які пишуть таку х.... треба гнать в три шиї

Не любітель сволочей |

21:40 17 Січня, 2013

 

 

(+16)

незалежне агенство кореспондентів богатирьова н.і.-катамай!

Ігор |

08:46 18 Січня, 2013

 

 

(+6)

кажеш треба вигнать з кар’єра, а тобі що хочеться на її місце????? переб’єшся:):):):) доречі, з привітом згідний

Іван Дніпропетровськ |

10:21 18 Січня, 2013

 

 

(+6)

галина василівна пропозиція в силі. і якщо ви з мидського родовища зробите таку цукерочку як з івано-долинського, то не на "мазді" будете їздити, а літати на вертольоті.

Ім′я не вказано |

17:28 21 Січня, 2013

 

 

(-3)

так ето на столько прыбыльно?

Ім′я не вказано |

10:03 29 Січня, 2013

 

 

(+4)

нащо їй ваш мидський кар’єр, якщо там немає блоків. там спочатку треба вложить вертоліт, щоб потім поїхати на волзі.

Глас народу |

12:50 18 Січня, 2013

 

 

(-4)

галина василівна нікого не слухайте залишайтеся у нас!!!!!!

Водітєлі |

20:53 18 Січня, 2013

 

 

(0)

галина василівна нащо вам та мазда, давайте воскресимо нашу волгу так економічніше буде 15 років-15 літрів, бо наші економісти хреново рахують, а мазду віддайте в незалежне агенство кориспондетів нехай жирують якщо вона така не економна.

Підприємці |

21:15 18 Січня, 2013

 

 

(-33)

хуйовий ти кориспондент богатирьова-к якщо не знаєш то ми тобі скажем, що базальтова сировина коштує 60 грн за тону, а базальтові блоки 3500 грн за куб. і хто вас блядєй ще там держить таких тупих.

Ім′я не вказано |

11:45 20 Січня, 2013

 

 

(+17)

не всім блоки відпускають по ціні сировини........

Піховшик |

20:19 27 Січня, 2013

 

 

(+9)

кому блоки по ціні сировини, а кому сировину по ціні блоків!!!

Піховшик |

20:22 27 Січня, 2013

 

 

(+10)

давайте на телебачення відпишем, позвоним. ... там "ахуєнні" кориспонденти... програма гроші і взагалі 1+1 любить журналістські розслідування...

Ім′я не вказано |

10:00 29 Січня, 2013

 

 

(+9)

щоб блоки в нас були треба за мішою на колінах повзати, зате для житомирщини без проблем, а з п’ятого кар’єру взагалі для «ізбранних», там міша окрему норму видобутку для гірників встановлює і нехай тільки спробують добути більше. все одно що два житті править кар’єром збираються!!!

Не любітель сволочей |

21:34 18 Січня, 2013

 

 

(-25)

"провівши невелике журналістське розслідування та поспілкувавшись з працівниками підприємства в мене склалося вкрай негативне враження як про голову правління так і про роботу кар’єру в цілому" ти проведи росслідування по роботі в в.мидську, берестовці і в ксмі то ти охуїєш. я не проводив ні яких розслідувань і більше за вас знаю ви кориспондєнти хуєви!

Ім′я не вказано |

17:41 21 Січня, 2013

 

 

(+9)

знаеш? так напиши.

Ім′я не вказано |

16:43 29 Січня, 2013

 

 

(+5)

кстати так матами крыть может только одна семья....)))

Ім′я не вказано |

23:01 18 Січня, 2013

 

 

(+19)

диму без полум"я небува

Ім′я не вказано |

15:29 22 Січня, 2013

 

 

(-13)

Дим без полум’я якраз і буває, а от полум’я без диму немає

Ім′я не вказано |

23:39 18 Січня, 2013

 

 

(+13)

цiкаво новий ескаватор теж в оренду?..

Смерш |

17:56 20 Січня, 2013

 

 

(-7)

Г.В. так держать. А довбаних меліораторів економістів гоніть в три шиї. Їх жаба давить, що ви не слухали їх "мудрих порад", бо з їхніми економічними розрахунками вже давно вилетіли б в трубу.

Мешканець |

21:49 15 Березня, 2013

 

 

(0)

це точно. заробила жінка - хай має. вам там всім економістам, бухгалтерам і решті правління теж нормально працюється і фінансово і морально ви захищені, треба гроші на щось - завжди галина василівна допоможе. лише про водіїв правда. всі чоловіки в окрузі сміються з бідолах, що возять камінь у вагони ночами, майже кожен день, особливо влітку до першої ночі за зарплату у 2 тисячі гривень ( а не 650), хоча іноді й 1200))) буває. дуже сподіваюся, що про водіїв, точніше про їх зарплату, г.в.довжаниці просто "не отчитуються" бухгалтера, а самі нараховують за рядянськими мірками. галино василівно, вникніть в суть питання, бо із-за тих же водіїв соромно!!! а все решта так тримати!

Ім′я не вказано |

07:19 21 Березня, 2013

 

 

(0)

точно: хоча іноді й 1200

Народна власність |

13:28 18 Травня, 2015

 

 

(-1)

Заробила???Де ??? Може вона робила дробильником,слюсарем,зварним,водієм?????Накрала!!!От це правда.

Ім′я не вказано |

21:11 21 Січня, 2013

 

 

(-2)

Жаба давить не тільки меліораторів економістів, а й тих служак-стукачів, які не мають ні ума, ні розуму, ні освіти, на язиці перед Г.В. одне, а на серці інше.

Ігор |

13:56 22 Січня, 2013

 

 

(0)

Шо бляді Катамаї самі себе спалилми меліоратори - економісти тупі...

Ім′я не вказано |

19:25 24 Січня, 2013

 

 

(+4)

так розузумiю це написав служак-стукач,якій мае ум, розум, освіту, на язиці перед колегами одне, а перед г.в інше.

Ім′я не вказано |

17:42 22 Січня, 2013

 

 

(+5)

катамаїв ви за руку не тримали, як писався цей лист, так що немає чого так обзивати

Піховшик |

20:14 27 Січня, 2013

 

 

(+10)

а що галині з михайлом ще зарплату платять??? вони самі платили б ще в кар*єр аби бути біля цього "корита"... навіть при їхній зарплаті стільки построїти і купити техніки неможливо немаючи "відкатів" ....

Піховшик |

20:24 27 Січня, 2013

 

 

(+4)

катамаї, богатирьови ви не одні, багато підтримують вас!!! молодці... але просто на цьому зупинятись не потрібно..

Ім′я не вказано |

20:44 01 Лютого, 2013

 

 

(0)

галина василівна молодець !!!!!!!

Ім′я не вказано |

21:44 02 Лютого, 2013

 

 

(+3)

ще й який ...

Ім′я не вказано |

22:55 01 Лютого, 2013

 

 

(-2)

ти долбойоб за який ти писюн побудував 2х поверховий будиночок напишино , що очко жметься!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Ім′я не вказано |

23:04 01 Лютого, 2013

 

 

(+7)

порахуй скики в тебе самого фирм?

Ім′я не вказано |

11:14 02 Лютого, 2013

 

 

(+5)

там не так галина василывна(вона до всього дійшла самостійно, навчилась кирувати, красти і приховувати свої статки від керівництва), як її брат, не розбираючи в камені нічого, кілька років тому, та й зараз, рахував себе богом, якому все дозволено! треба ставитись до тих хто везе вам гроші за блоки і на відкат з повагою, а не так як до...

Ім′я не вказано |

16:02 20 Лютого, 2013

 

 

(0)

нормальна людина галина василівна!!!!!!!!!!

місцеве населення |

18:51 21 Лютого, 2013

 

 

(-1)

галина василівна і михайло васильович дуже хороші люди. скільки вони зробили хорошого для сіл базальтове, головин, злазне ... ін... а скільком людям вони допомогли.... я знаю особисто тих людей.. все що тут пишуть неправда.,а того хто це написав ми знайдем.. галина василівна і михайло васильович неслухайте нікого ви кращі. ми вас любим.!!

Мешканець |

21:56 15 Березня, 2013

 

 

(+1)

а про водіїв? зверныіь на них увагу, а то їздять, бідолашні, до пів ночі за 1200-2000грн.-рідко коли? підвищіть їм зарплати, а решта все ок!!!

Довжаниця |

11:42 28 Лютого, 2013

 

 

(-2)

напевно галина василівна не знає, про це брехливе письмо, зараз її проінформую, нехай, подасть в суд на богатирьову, все шо пише зі слів нібито працівників -це домисли, не підтверджені фактами. хоча, на фіга до суду, таке "популярне ізданіє" читає дві каліки, це все дурня.

Ім′я не вказано |

06:49 21 Березня, 2013

 

 

(+3)

знае, знае...

Спостерігач із області |

22:05 15 Березня, 2013

 

 

(+1)

це точно. заробила жінка - хай має. вам там всім економістам, бухгалтерам і решті правління теж нормально працюється і фінансово, і морально ви захищені, треба гроші на щось - завжди галина василівна допоможе. лише про водіїв правда. всі чоловіки в окрузі сміються з бідолах, що возять камінь у вагони ночами, майже кожен день, особливо влітку до першої ночі за зарплату у 2 тисячі гривень ( а не 650), хоча іноді й 1200))) буває. дуже сподіваюся, що про водіїв, точніше про їх зарплату, г.в.довжаниці просто "не отчитуються" бухгалтера, а самі нараховують за рядянськими мірками. галино василівно, вникніть в суть питання, бо із-за тих же водіїв соромно!!! а все решта так тримати! богатирьова - вчися писати і "не позорь" журналістів, приписавшися до їх когорти. а тому, хто замовив цю статейку наступного разу потрібно обирати журналістів більш досвідчених, а не шахраїв. не скупіться, а!?

Ім′я не вказано |

06:54 21 Березня, 2013

 

 

(+6)

ось правильно, крiм водiiв в кар"ерi iнших працiвникiв нема. "не скупіться, а!?"

Ім′я не вказано |

07:51 24 Травня, 2013

 

 

(0)

це точно що крім водіїв інших працівників немає бо всі інші алкаші понапиваються з самого ранку а потім крутять собі руки і ноги тому їм і пишуть що покалічилися вдома мені цікаво хто їх допускає до робрти у такому стані

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020