Новини | без цензури!

1/3

Науковці доводять, що ми живемо у матриці

Науковці не полишають спроб з'ясувати, чи є наш Всесвіт всього лише подобою комп'ютерної симуляції, як у фільмі "Матриця". Існує метод дослідження, який, на їхню думку, допоможе це встановити пише NEWSru.com

Він заснований на створенні складної моделі, яка фактично представляла б собою таку програму-симуляцію. І шляхом порівняння деяких характеристик цієї штучної програми з аналогічними в реальному Всесвіту можна було б визначити, чи є ми продуктом багаторівневих числових комбінацій.
     
      Проблема в масштабах. Поки науковці здатні побудувати таку модель лише розміром з ядро атома - чи варто порівнювати його з розміром Всесвіту. Однак фізики в Вашингтонському університеті вважають, що, грунтуючись на тих же принципах, можна спробувати створити програми-симуляції та більшого масштабу, говориться в статті блогу The Sideshow на сайті Yahoo News.
     
      Цього поки що не зроблено, і до точних висновків ще далеко, але деякі фізики, особливо молоді, вже думають про те, як людству вступити в разі, якщо раптом підтвердиться, що відомий нам світ - це, грубо кажучи, комп'ютерна гра якоїсь незбагненної стародавньої цивілізації .
      Наприклад, студенти професорів, серйозно зайнятих пошуком доказів існування "матриці", вже зараз задаються питанням, чи варто людству шукати способи зв'язку зі своїми "творцями". Або ж краще націлитися на пошук інших таких же "симуляцій", як наш Всесвіт, адже навряд чи вища цивілізація створила лише один світ.
     
      Німецькі, фізики зробили подарунок шанувальникам кінотрилогії "Матриця" - фактично винайшли ту саму червону пілюлю, яка допомогла її героєві позбутися ілюзії звичного світу і зануритися в непривабливу реальність, створену машинами. Щоправда, на відміну від фільму, "пігулкою" є теоретичний тест. Проте він, як і в кіно, дозволить зрозуміти, чи справді наш Всесвіт є лише віртуальною симуляцією, переконані науковці.

Поділитись новиною:

15 Грудня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Orion |

15:22 24 Грудня, 2012

 

 

(0)

що за нісенітниця?

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020