Новини | без цензури!

1/3

У Мукачеві нагородили переможців конкурсу «Пишемо про Закарпаття разом»

Урочиста церемонія відбулася в п’ятницю, 4 січня за присутності членів журі, організаторів та ініціаторів конкурсу.

 

Він був оголошений 23 листопада і тривав рівно місяць – до 23 грудня. В його рамках українська Вікіпедія поповнилася понад 300 якісними статтями про Закарпаття.

 

Як зазначив присутній на заході член Правління «Вікімедіа Україна» Андрій Бондаренко, відбір матеріалів був дуже жорстким.

 

Відтак, найбільшу кількість якісних статей про Мукачево в українській Вікіпедії в рамках конкурсу написала Людмила Бандурчак, а тому отримала планшет Asus Transformer Pad Infinity.

 

За найбільшу кількість якісних фотографій про Закарпаття, яку за відведений місяць Юрій Крилівець завантажив аж 97, він здобув Canon EOS 1100D.

 

Також були відзначені учасники, які зайняли другі місця за кількістю якісних статей про Закарпаття та Мукачево. Так, Олег Олашин отримав іменне запрошення із компакт-диском від туристичного рафтингу «По Тисі разом», грамоту від Мукачівської міськради та набір книг.

 

Аналогічні подарунки отримає також учасник під ніком «Звірі», який повинен ідентифікувати себе в оргкомітеті. Таку ж процедуру, аби отримати заслужений приз, повинен пройти учасник «Muchachevo», який написав найбільш якісних статей про Закарпаття.

 

Усі призи вручали член Правління «Вікімедіа Україна» Андрій Бондаренко, заступник мера Мукачева Ернест Нусер та підприємець Андрій Балога, який і виступив ініціатором проведення конкурсу.

 

6.1

6.2

6.3  

6.4

6.5

 

Джерело: Мukachevo.net

 

 

 

 

Поділитись новиною:

05 Січня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Cвобода слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте