Новини | без цензури!

1/3

У сім'ї Ляшка вкрали квартиру


Лідер Радикальної партії Олег Ляшко постраждав від афери інвестиційної будівельної компанії ТОВ «Консоль ЛТД».

 

  Обман здійснювався шляхом укладання договорів  про пайову участь у будівництві будинків у місті Києві та й загалом по всій країні.


«Повернулась  історія з «Еліта Центром», - переконаний Ляшко.

 

- Тисячі ошуканих інвесторів будівельної компанії «Консоль ЛТД» віддали свої останні збереження, аби отримати квартиру. Люди залишились без даху над головою, адже, щоб отримати нове житло, попродавали свої власні квадратні метри. У тому числі  багатодітні сім’ї тепер змушені жити в жахливих умовах  пошарпаних гуртожитків, бо не мають іншого вибору».


Постраждалі люди та їхні сім’ї  звинувачують в афері Голову Верховної Ради Автономної Республіки Крим, представника Партії регіонів Володимира Константинова, який тривалий час був офіційним керівником  фірми «Консоль», а сьогодні негласно керує цим комерційним проектом. Зібравши ще 7 років тому чималі гроші, фірма й досі не здала побудований на 90% будинок. Інвестори впевнені, що їхні гроші були витрачені на виборчу кампанію політика.

 

ros_400


«Може десь і є будинки, які готові на 90%, - розповідає дружина Олега Ляшка Росіта. -  Проте в нашому омріяному будинку на Богдана Хмельницького 58-б навіть фундаменту немає. Гроші на будівництво ми інвестували в 2005 році, коли Олег ще не був народним депутатом. Здати будинок в експлуатацію обіцяли в 2008. На той час ми жили на орендованій квартирі. Грошей, щоб одразу придбати житло не було, тому ми змушені були взяти кредит».

Обмануті вкладники, вимагаючи повернення грошей,  неодноразово зверталися до керівництва фірми, ті в свою чергу в усьому звинувачували економічну кризу. Далі розпочалися судові тяганини. За 4 роки ситуація так і не змінилася – ані житла, ані грошей.

Ошукані люди зверталися до Київської міськадміністрації, Генерального прокурора України та інших інстанцій. Проте будь-які спроби отримати житло чи повернути вкладені гроші виявились марними.
"При цьому «Консоль» продовжує «обробляти» нових жертв, задурюючи їм голови, своїм лозунгом «Нам довіряють будувати міста», - каже лідер Радикальної партії. - Тому ми готуємо акції протесту.

Зараз створюємо Асоціацію обдурених інвесторів ОПГ "Консоль", просимо всіх приєднуватися до нас через мою сторінку у Facebook та писати на електоронну пошту invest.console@gmail.com".

 

Поділитись новиною:

29 Березня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба Радикальної партії Олега Ляшка

Коментарі

Ім´я не вказано |

14:35 29 Березня, 2012

 

 

(0)

если уже депов разводят то че людям делать бастовать шо ли

Ім´я не вказано |

14:35 29 Березня, 2012

 

 

(0)

бастуй не бастуй серамно получишь..

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022