Новини | без цензури!

1/3

У дитячому притулку «Добро» регіоналка влаштувала масові "зачистки"

Журналістське розслідування.

За три роки діяльності на посаді директора Вінницького притулку для дітей позбавлених батьківського піклування Ніна  Лашина звільнила 40 людей. Чи не забагато?


Вінницький притулок «Добро» підпорядкований Вінницькій обласній службі у справах дітей, якою керує Тетяна Дорош. Це невеликий заклад, розрахований на утримання 40 дітей із «неблагополучних» сімей. Їх мають обслуговувати 33,5 працівників за штатною чисельністю.  Три роки тому заклад очолила Ніна Лашина. І тут почалося…


Звільнення, і ще раз звільнення…


За три роки свого управління комунальним закладом директор звільнила 40 працівників. Погодьтеся – 40 з 33, 5 по штатній чисельності, напевно, забагато. І це мало б змусити Вінницьку обласну раду принаймні звернути на це увагу. Але, нічого подібного – на це в обласній раді не звертали уваги до останнього часу.Нарешті, у підлеглих Ніни Лашиної терпець урвався. І частина з них прийшла на прийом до голови Вінницької обласної ради Сергія Татусяка. Прийшли просити по допомогу. Одним із ініціаторів походу до обласної влади став вихователь по режиму притулку Віталій Розбіцький.


dobro_400

Віталій Розбіцький та інші працівники притулку після прийому в профспілці


- Коли ми після прийому у голови облради прийшли до притулку, то директор Ніна Лашина сказала, що мене звільнено. Я вважаю, що звільнено мене за абсолютно надуманою причиною. Це викликало обурення у частини колективу та  у дітей, - говорить Віталій Розбіцький.


Потім, зі слів Віталія, у притулку «Добро» почали творитися зовсім не добрі події. У притулок приїхав наряд міліції. Хто і  з якої причини його визвав – залишається загадкою. І разом з правоохоронцями туди ж приїхав депутат  обласної ради Юрій Яремчук.
Як стверджують наші джерела, він почав погрожувати людям, які були на прийомі у Сергія Татусяка.

 

Яремчук Юрій Яковлевич обраний депутатом Вінницької облради на виборах 31 жовтня 2010 року за одномандатним мажоритарним виборчим округом №29 в Оратівському районі. На окрузі не був рік. Виключений з фракції Партії регіонів в облраді. Голова облради Сергій Татусяк, який також є членом фракції Партії Регіонів, заявив, що „попередньо неодноразово була принципова розмова з цим депутатом, але він не дослухався до порад. Ті публікації в пресі, які були відкритими, не мали аргументів. Ми вважаємо, що депутат від Партії Регіонів має бути взірцем, а не навпаки”.


- Юрій Яремчук сказав нам, що усі 12 людей, що ходили на прийом до голови облради будуть звільнені. Що Лашина – провідна регіоналка, і що, мовляв, регіонали не будуть її ображати. Всю цю тираду випалив депутат Яремчук, міліція поїхала, а ми залишилися думати, що робити далі, - говорить джерело.

Також читайте "У Ляшка відхрестились від опального регіонала".


Наступного ж дня люди, які працюють у приюті, і які незадоволені стилем керівництва Ніни Лашиної пішли з заявами до прокуратури та обласної профспілки працівників освіти і науки. Там і там їх уважно вислухали. Порадили написати заяви і пояснення.


- Тим часом Ніна Лашина звільнила ще одну людину, сторожа, - розповів Віталій Розбіцький.


Чи дійсно «Добро» регіональне?


Тут треба сказати кілька слів про те, як пані Лашина стала керівницею комунального закладу для дітей.  Вона активно працювала під час виборчої кампанії 2006 року у штабі Партії регіонів.  А її син, Дмитро Лашин, навіть став депутатом Вінницької обласної ради від цієї партії.  Він та його колега депутат  Юрій Яремчук, у невеликій у 2006-2010 роках  фракції регіоналів у раді були найбільш одіозними фігурами. Їх висловлювання мали статус анекдота.

 

Хто така Ніна Лашина і чому її боїться чи покриває обласна влада?


 

Цікаво, що як стверджують джерела депутати Лашин і Яремчук тоді не мали якоїсь постійної роботи, а у статусі приватних підприємців перебивалися на заробітках. Не гребували і лобіюванням бізнес-інтересів деяких підприємців у обласній раді. А Дмитра Лашина вінницькі журналісти бачили навіть за кермом маршрутного таксі.

Тоді цим органом керував Григорій Заболотний, а губернатором був Олександр Домбровський. Не відомо, в результаті яких домовленостей з владою Ніна Лашина стала директором притулку, але факт залишається фактом: це сталося. І відтоді почалися невмотивовані звільнення людей і призначення на їх місця «своїх».


У жовтні 2010 року, коли в обласній раді регіонали отримали більшість, у притулку «Добро» взагалі розпочалися масові порушення трудової і фінансової дисципліни. Тільки за минулий рік заборгованість працівникам по зарплаті у комунальному закладі сягнула 68 тисяч гривень. Почалися масові крадіжки матеріальних цінностей.


- Керівництво притулку почало красти усе. Миючі засоби для дітей, матеріальні цінності. Лашина одного разу замовила ніби-то для харчування дітей лососину. А потім, під приводом того, що ця лососина не перетравлюється дитячими шлунками, не дала її дітям. Потім лососина зникла. Так було і з червоною ікрою. Одного разу в притулок привезли кілька десятків кілограмів ананасів. Їх теж не скоштували діти, а ананаси вивезли, - розповідає один з працівників притулку.


Не можна казати, що контролюючі органи не звертали уваги на стан справ у притулку. Є акти обласної прокуратури та інспекції праці про чисельні порушення в притулку. Але Ніна Лашина завжди уміла «спустити їх на гальмах».  І здавалося б так буде тривати завжди.

 

dobro2_400

Засідає обласна комісія створена для вивчення ситуації у притулку Добро


Реакція влади


І ось, після скарг працівників притулку, 26 березня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів робочу нараду. Її учасники розглянули та обговорили організаційні питання щодо плану діяльності робочої комісії з вивчення ситуації щодо порушень керівництвом обласного комунального притулку для дітей «Добро».
Про цілу низку зловживань у діяльності керівництва вищезгаданого закладу йшлося у колективній скарзі, з якою до голови обласної Ради на особистому прийомі громадян звернулися працівники притулку для дітей «Добро».


Враховуючи подання прокуратури та з метою об’єктивної, всебічної і повної перевірки фактів, викладених у колективному зверненні, розпорядженням голови обласної Ради створена робоча комісія, до складу якої увійшли депутати обласної Ради, працівники виконавчого апарату обласної Ради, спеціалісти управлінь охорони здоров’я і курортів ОДА, праці та соціального захисту населення ОДА, служби у справах дітей ОДА, Територіальної державної інспекції праці, а також представники профспілок та громадських організацій.


Члени комісії вирішили терміново вивчити всі матеріали і 28 березня провести виїзне засідання безпосередньо у притулку, де мають перевірити факти порушень.


- Наше завдання - забезпечити об’єктивність перевірки фактів, висвітлених у скарзі, - зазначив у підсумку наради Ігор Кревський.  Про це відзвітували на офіційному сайті обласної ради та цю ж інформацію розповсюдила низка видань і сайтів, наближених до влади.


Комісія по-цимбалам


І от, 28 березня на місце подій у притулок «Добро» виїхала комісія. Разом з комісією на місце перевірки виїхали представники комунальних ЗМІ.


Комісію очолив регіонал Микола Форманюк. Разом з членами комісії туди ж поїхав і депутат Юрій Яремчук, який є підлеглим Миколи Форманюка в постійній комісії обласної ради, з питань комунальної власності. ( див. сайт обласної ради )


І тут почалося найцікавіше. Ніна Лашина заборонила журналістам фотографувати, а до членів комісії звернулися із спічами директор притулку та депутат Яремчук. Вони стверджували, що у притулку все добре, діти задоволені, а на членів комісії, якщо вони будуть «копатися у справах притулку» чекає мало не гнів небесний.


Джерела у комісії говорять, що Ніна Лашина і Юрій Яремчук лякали членів комісії Генеральною прокуратурою, тим, які входять у Партію регіонів – партійними розбірками. Посперечавшись з Яремчуком і Лашиною годину-півтори, члени комісії роз’їхалися по робочим місцям.


І сталося, як мало статися. Комісія формально працює, Ніна Лашина працює на своїй посаді. Тут і вівці цілі і вовки ситі. А от люди, яких звільнили незаконно у розпачі. Ще під більшим тиском перебувають ті працівники притулку «Добро», яким оголосив депутат Яремчук про звільнення.


Виникає кілька запитань: хто ж така Ніна Ріхардівна Лашина, що тримає в кулаці обласну владу та керівництво Партії  регіонів? Яке відношення до притулку має депутат облради Юрій Яремчук? І чому притулком фактично керує син Лашиної, екс-депутат облради Дмитро Лашин?


Ці запитання залишаються без відповіді…

Вінницький обласний комунальний притулок для дітей “Добро”
вул. 1905-го року, 12
м. Вінниця, Вінницька 21003
Україна
Кількість вихованців, їх вік і стать:
20 дітей, віком 3 - 16 років
Електронна адреса:
PrutylokDobro@meta.ua
Директор
Лашина Ніна Ріхардівна, Чернишенко Леонід Миколайович
Телефон:
0(432) 35-55-74(факс), 35-80-86
Поділитись новиною:

30 Березня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Владислав Любомиров

Коментарі

ВИННИЧАНИН |

10:20 30 Березня, 2012

 

 

(-3)

изгой понял шо его никуда уже не возьмут и начал отрабатывать грехи перед регионалами

Ім´я не вказано |

10:21 30 Березня, 2012

 

 

(+3)

отэто я понимаю свобода слова - взяли и МОКНУЛИ Татусяка другие шо боятся?

Ім´я не вказано |

10:21 30 Березня, 2012

 

 

(+8)

як так можна поводитись це ж дитячий притулок негідники

ВИННИЧАНИН |

10:22 30 Березня, 2012

 

 

(+3)

людей жалко куда пойдут на улицу и так работі нету нормалной

столица |

10:26 30 Березня, 2012

 

 

(+5)

что винницкие регионалы совсем обнаглели безпредельничают их за ето по головкам не погладят

Ім´я не вказано |

10:27 30 Березня, 2012

 

 

(+3)

та ниче им небудет ани ж влада

Ім´я не вказано |

10:28 30 Березня, 2012

 

 

(+6)

вони влада для багатих а для людей ярмо на шиї!!!!!!!!!!!!!

Ім´я не вказано |

10:29 30 Березня, 2012

 

 

(-2)

ААА, фотки то фотки - регинал яремчук с медвєвєвим замом татусяка с ляшком от оно петляло

Ім´я не вказано |

10:53 30 Березня, 2012

 

 

(+8)

це не влада це свора хижаків

Ім´я не вказано |

10:59 30 Березня, 2012

 

 

(-6)

ой можна подумать предыдущяя влада была лучше

справедливый |

11:00 30 Березня, 2012

 

 

(-3)

они все одинаковые

Людмила |

11:00 30 Березня, 2012

 

 

(+10)

обїдати і обкрадати діток це злочин

Ім´я не вказано |

11:18 30 Березня, 2012

 

 

(+7)

+10000 автору респект

Ім´я не вказано |

11:22 30 Березня, 2012

 

 

(+4)

этож старая новость там уже давно увольняют работников директриса ниче не боится

тарантуй |

11:26 30 Березня, 2012

 

 

(+4)

а я нигде не видел еще эту тему замалчивают

Ім´я не вказано |

11:26 30 Березня, 2012

 

 

(+3)

потрібно воювати за своє робоче місце а люди якісь мляві

тарантуй |

11:28 30 Березня, 2012

 

 

(-2)

воюй не воюй их будут водить по кругу и все

Ім´я не вказано |

13:07 30 Березня, 2012

 

 

(+4)

рука руку миє

Ім´я не вказано |

13:23 30 Березня, 2012

 

 

(+4)

eto bezpredel

Ім´я не вказано |

13:28 30 Березня, 2012

 

 

(+2)

не піарьте цього яремчука тільки но всі про нього забули. а по татусяку трохи проїхались це круто як бальзам на серце а то зі всіх сайтів та газет всє харашо і тут харашо і там

Ім´я не вказано |

13:39 30 Березня, 2012

 

 

(+4)

что то тут не то видно хотят раздеребанить здание притулку или земельку вспомните мое слово

Ім´я не вказано |

13:55 30 Березня, 2012

 

 

(+2)

Обласну службу у справах дітей слід негайно перейменувати у Службу боротьби з дітьми.

well |

14:01 30 Березня, 2012

 

 

(+4)

+100000

бегемот |

14:09 10 Квітня, 2012

 

 

(+1)

+100500

Ім´я не вказано |

14:02 30 Березня, 2012

 

 

(+2)

хай Павленку пишуть він по справам дітей при Януковичу

Ім´я не вказано |

14:05 30 Березня, 2012

 

 

(+3)

ого кака дискусия рагорелась не любит народ ПиаРастов

базарвокзал |

14:08 30 Березня, 2012

 

 

(+2)

то получецца Татусяк ниче в области не решает што ли или интересы есть и в него

SNA |

14:09 30 Березня, 2012

 

 

(+2)

БАНДИДАТ сцуко ТЮРМИ!!! БАНДИТАМ - ТЮРМИ!

депутат |

15:54 30 Березня, 2012

 

 

(+2)

слабенька в нас обласна рада і татусяк до заболотного ой як не дотягує

Ім´я не вказано |

15:59 30 Березня, 2012

 

 

(-2)

(депутату) слабенькая в смысле крадут меньше?

Rokki |

18:50 30 Березня, 2012

 

 

(-1)

А почему об этом не спросить самих детей? Не факт, что эти увольнения были такими уж и необоснованными... Путин к примеру когда пришел к власти "почистил" кадров намного больше - но это ж на пользу. Во всяком случае исходя из этой статьи я невижу повода для негатива.

Ім´я не вказано |

18:58 30 Березня, 2012

 

 

(-1)

кто же это мог такое написать, и на основание каких документов, которые могут подтвердить действия директора как незаконные, слова людей это не факт и не основание для того что бы публиковать плахие веще о директора и людей которые пришли ей на помощь. А автору хочу пожелать найти дорогого адвоката и скоро защищать себя в суде....привет автору!!!!!!!!!!!!

Ім´я не вказано |

19:05 30 Березня, 2012

 

 

(-4)

соласен с последним коментарием....любое деяние должно подтверждаться....статья просто ужасная, журналист тупица и это факт который не подлежит доказыванию.... Также хочу обратиться к автору и сказать: что каждое слово и запятая оспориться и ты поподёшь на деньги которые тебе присудит суд!!!!!!!!!!!!

Ім´я не вказано |

19:14 30 Березня, 2012

 

 

(-1)

Какие тупые вопросы три последних, кто эту чушь написал, он, что идиот?!!!!!!!!!!!!!!! ой-ой-ой, куда идут журналисты и что же они пишут - "сплетни", а мне кажеться директор молодец - на то она и директор, что бы принимать кардинальные решения. Сделала зачистку, убрала линивых и тех которые не согласны с политикрй даной организации, да ладно пусть даже она ставит своих, но приют работает. Хочу тупому автору задать вопрос и получить на него отает: если вы пишите о том, что Лашина регионалка и её боиться власть и с ней никто ничего не сможет сделать, ПОЧЕМУ ЖЕ ТРИ ГОДА НАЗАД КОГДА ОНА СТАЛА ДИРЕКТОРОМ И СТАЛА ДЕЛАТЬ "ЗАЧИСТКИ" - ОРАНЖЕВАЯ ВЛАСТЬБ КОТОРАЯ БЫЛА НА ТОТ МОМЕНТ НИЧЕГО НЕ СДЕЛАЛА??????? ПОЭТОМУ ТУПОЙ АВТОР НЕ ЗНАЕШЬ НЕ ПИШИ!!!!!!!!!!!!!!

Ім´я не вказано |

19:20 30 Березня, 2012

 

 

(0)

Боже....кто обдирает бедных детей...вы глупое стадо баранов, верьте фактам я не придурку журналисту!!!!!!!!!!!

Ім´я не вказано |

19:27 30 Березня, 2012

 

 

(+4)

Жалко нету заболотного на татусяка.татусяка надо в клетку за такие его дела.

Валерий |

19:28 30 Березня, 2012

 

 

(-3)

Это все вранье! Я знаю лично директора, сам не раз приносил туда гуманитарку, ее очень любят дети и колектив кстати тоже! Вы б лучше написали госпадин автор, как можно прокормить на 3 грн. в сутки ребенка 5 раз в день? А она это делает и уверяю вас делает это хорошо. Respekt директору!

Ім′я не вказано |

23:34 28 Жовтня, 2012

 

 

(+3)

Если власть выделяет 3 грн на содержание ребенка в день - нахрен такую власть!!!!

Ім′я не вказано |

23:38 28 Жовтня, 2012

 

 

(+2)

И еще - если делает хорошо, то чего ж комиссию не пустила, фоткать довольных сытых и радостных детишек не разрешила? Ну и еще есть вагон вопросовю В общем - если все хорошо - то просто покажите, что все хорошо и никто больше не будет иметь оснований говорить обратное.

Ім´я не вказано |

19:32 30 Березня, 2012

 

 

(-1)

Меня зовут Эльдар....как тебя звали?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ім´я не вказано |

19:34 30 Березня, 2012

 

 

(+1)

Ладно народ ссориться сдесь не умесно, тут есть люди которые за и которые против, поэтому не надо себя обзывать и грубить - мы высказываем мнения, вот и всё, а обзывать друг-друга нет смысла...

Ім´я не вказано |

19:37 30 Березня, 2012

 

 

(-1)

сегодня это статья навела шорох на винницу в целом, но принимать решения будем к сожелению не мы....моё мнение, что директору ничего не будет.....это моё мнение, да статья плохая, непрофиссиональная, но автор достал эту информацию....но эта инофрмация очень хиленькая и не потянет на увлнение или уголовное дело....

Яремчук Юра |

19:42 30 Березня, 2012

 

 

(-4)

привет народ, я не такой плохой, что бы меня поносили. хочу сказать одно6 ПАЦАНЫ СВОИХ В БЕДЕ НЕ БРОСАЮТ=))))

ЯРЕМЧУК ЮРА |

19:45 30 Березня, 2012

 

 

(-1)

ПОСМОТРИТЕ НА ФОТО ЭТИХ ЛЮДЕЙ ОНИ СОЗДАНЫ ДЛЯ ТОГО, ЧТО БЫ ИХ УВОЛНЯЛИ.....)))))

Ім´я не вказано |

19:54 30 Березня, 2012

 

 

(0)

Д е б и л ы В с е

Руслан |

19:56 30 Березня, 2012

 

 

(-4)

Ребята ничего такого нет....прокуратура выдала постановление об отказе в возбуждении уголовного дела, а КРУ, налоговая дала заключения о том, что в приюте всё в порядке - вот это факт и доказательство о котором писал неизвестное лицо. Касательно 40-ка уволеных человек за 3 года, они могли обратиться в суд и восстановить себя на работе, но они этого не делали- поэтому вывод: значит было за что увольнять!!!!!!!!!!! Так, что зачинщики у вас к счастью или сожелению ничего не получиться....

Ім´я не вказано |

19:56 30 Березня, 2012

 

 

(0)

Все про кого написали

Ім´я не вказано |

20:00 30 Березня, 2012

 

 

(-3)

Все понятно пиар или денги.продажные журналисты.

админ |

20:00 30 Березня, 2012

 

 

(-2)

Сайт "Свобода слова в Україні" - сайт БЕЗ цензуры и ущемления прав свободы выражения, но всему есть предел. Все дальнейшие коментарии со "злоупотреблением ненормативной лексики, а также оскорблением других пользователей" - БУДУТ УДАЛЯТЬСЯ!

Ім´я не вказано |

20:04 30 Березня, 2012

 

 

(0)

Да кстати чтоб Вы все знали эти жалобщики сначала во все органы написали, а вот когда обломались пошли в пресу, и кстати ни одно себя уважающие себя издание это не написало!

Ім´я не вказано |

20:08 30 Березня, 2012

 

 

(+2)

Просим прощения у администрации сайта.

админ |

20:11 30 Березня, 2012

 

 

(0)

Уважемые читатели, большая просьба быть корректными к другим пользователям.

Ім´я не вказано |

20:18 30 Березня, 2012

 

 

(+1)

Мужик слева - мент Разбицкий, которого уволили с милиции, а он начал всех обсирать. Сын уволен с милиции за взятки и наркотики. Вся городская милиция знает о его "подвигах". Он - мент поганый!!! Да еще какой! Его выгнали с приюта? Его вообще не надо было брать, козла.

евгений |

20:20 30 Березня, 2012

 

 

(0)

Уважаемые посетители даных персонажов на фото знаю и знаю за, что их уволели. Итак с право на лево: Появление на работе в состаянии алкогольного опьянения ст. 40 КЗоТ, 2- Женщина работает на декретном мести и скоро пойдёт на взлёт ст. 40 КЗоТ, 3 - Два выговора, основания в КЗоТ, 4 -........... 5 - ............. 6- тут самое интересное - за аморальное поведение, а именно имел сексуальную связь с бухгалтером прям на рабочем месте и их застукали - это раз и два - за нарушение трудовой дисциплины!!!!!!!!!!!итак дамы и господа делайте выводы, не такая директор плохая.

Rokki |

20:20 30 Березня, 2012

 

 

(+1)

to (Ім´я не вказано) @Боже....кто обдирает бедных детей...вы глупое стадо баранов, верьте фактам я не придурку журналисту!!!@ Вообще статья написана грамотно и лично у меня притензий к ней нет и как не странно я никоем образом не отношусь к этому материалу. Но все же луди сами по себе никак не могут понять другую сторону медали, что увольнение людей не может быть негативным фактором.... если это действительно идет на пользу детей.

Ім´я не вказано |

20:25 30 Березня, 2012

 

 

(-2)

Я знаю директрису. Она - нормальная женщина. И к детям относится хорошо. Дети ее любят. Все, что мы привозили детям, тут же им раздавалось. Она знает всех поименно, многим помогла устроить свою жизнь, помогла устроить в училища, техникумы. Она заставила многих работать на этих несчастных детей. А спросите Татусяка, он знает, где находится этот приют? А сколько денег выделяет он этим детям? А когда он был в этом приюте? Придите и сами посмотрите, что сделано там за то время, когда директором стала Нина Лашина.

Ім´я не вказано |

20:28 30 Березня, 2012

 

 

(-1)

Статья - брехливая до мозга костей. Эй, редактор! А что будешь делать, когда на тебя в суд подаст директриса? Ты факты проверил?

Ім´я не вказано |

20:36 30 Березня, 2012

 

 

(0)

Директриса уволила одного сотрудника за то, что он многое себе позволял. И был хорошим дядечкой для больших детей. А по вечерам любил выпить со сторожем. Да еще и бугалтершу потрахивал. Это все стало известно директору, вот она и решила навести порядок. Правильно сделала.

Rokki |

20:37 30 Березня, 2012

 

 

(0)

А ведь действительно, почему данный портал не провел "НАСТОЯЩЕЕ" журналисткое расследование, название которорого так красуеться в начале публикации?

Ім´я не вказано |

20:40 30 Березня, 2012

 

 

(-2)

Юра Яремчук! Мочи гадов! А то им хорошо живется!

Ім´я не вказано |

20:43 30 Березня, 2012

 

 

(0)

А зачем этой газетенке проводить настоящее журналистское расследование? Им же надо не правду, а всякую чушь написать. А правда не всем понравится. На самом деле может быть далеко не так. вот и все! Редактор! Готовься! Копи деньги. Ты проигаешь.

Ім´я не вказано |

20:45 30 Березня, 2012

 

 

(-2)

Ребята, а как можна уволить 40 из 30?

Ім´я не вказано |

20:48 30 Березня, 2012

 

 

(-1)

хто и кого мочить? вы о чем какие деньги? читайте законы? максимум гривень 800 отсудят если еще докажут - интернет не регулируется законом

Ім´я не вказано |

20:49 30 Березня, 2012

 

 

(-1)

Самые обиженные на этом фото - это скрее всего нарушители трудовой дисциплины. их взяли за задницу, а они теперь и кричат, пищат, плачут!!!!!

Rokki |

20:50 30 Березня, 2012

 

 

(+1)

Интернет - регулируеться законом, но это долго, утомительно и по большому счету не из-за чего поднимать судебный процесс...

Ім´я не вказано |

20:52 30 Березня, 2012

 

 

(+1)

вы уже читали что нардеп лукьянова за это взялась тут же на сайте на главной странице только что нашла так что ниче журналюгам не будет они уже в киеве подписались... а хто прав хто виноват дыма без вогню не бувае

Ім´я не вказано |

20:54 30 Березня, 2012

 

 

(0)

http://www.svobodaslova.in.ua/news/read/768 я об этом че думаете?

менеджер среднего звена |

20:57 30 Березня, 2012

 

 

(0)

ребята! вас всех развели! этот сайт своего добился седня о нем узнали те кто не знал и не только в виннице а вы сами же своим вниманием подогреваете их фурор гляньте сколько коментов - это как раз то че им и надо было

Ім´я не вказано |

20:59 30 Березня, 2012

 

 

(0)

А судебный процес не за интернет, а за то, что написали вранье!

Ім´я не вказано |

21:05 30 Березня, 2012

 

 

(-2)

ну ну идите в суд только еще раз рекламу дадите сайту а процес будет называться регионалы против свободы слова и отсудите капейки дайте им опровержение да и все

винничанин |

21:13 30 Березня, 2012

 

 

(0)

это если еще отсудят - безперспективно а про рекламу сайту в точку

Ім´я не вказано |

21:37 30 Березня, 2012

 

 

(-1)

так это ж сайт мельника он же друг яремчука оба депутаты он сам себя пиарит в интернете!!!

тарантуй |

21:39 30 Березня, 2012

 

 

(-1)

Правильно говорят все что обо мне пишут кроме некролога - это реклама юра ты сколько мельнику башлянул?

Ден |

22:01 30 Березня, 2012

 

 

(0)

Админ, сделайте форум как на более продвинутых сайтах - чтобы можно было увидеть айпишники тех кто оставляет коменты. Уверен что больше половины коментов будут принадлежать максимум 2 людям. Думаю все догадываются о каких негодяях идет речь :) Я конечно ситуации не знаю, но больше склонен доверять людям чем директору. А учитывая что за нее вписывается интриган Маланец - это лишь доказывает кто есть кто. И еще, в свете последних событий мне кажется что у нынешней власти больше шансов уволить распоясовшегося директора чем предыдущая, которая брала ее на роботу!

Ім´я не вказано |

22:01 30 Березня, 2012

 

 

(0)

Это он такой?конченый самозванец которому везет.

админ |

22:06 30 Березня, 2012

 

 

(+1)

коментарии с оскорблениями будут удалены в повтрном случае - будут блокированы ай пи адреса

Ім´я не вказано |

22:10 30 Березня, 2012

 

 

(-1)

Спасибо всем .за комментарии пиар удался особенно мельнику(власныку сайта)

Ім´я не вказано |

22:12 30 Березня, 2012

 

 

(+1)

Ден, а если люди не хотят работать и бьют детей? Может, директор их за это уволила?

Ім´я не вказано |

22:12 30 Березня, 2012

 

 

(0)

Хватит всех пиарит

Ім´я не вказано |

22:16 30 Березня, 2012

 

 

(0)

Вся эта писанина - чистейшая чушь. работать надо! Работать! А не ходить по кабинетам. Эти ходят и жалуются, А нормальные - работают, смотрят за детьми.

полуночник |

22:18 30 Березня, 2012

 

 

(0)

а если не могут правду найти что ити бутылки собирать?

Ім´я не вказано |

22:21 30 Березня, 2012

 

 

(-1)

Леша твое мнение получилось?перезвони или напиши.

Ім´я не вказано |

22:23 30 Березня, 2012

 

 

(0)

Леша включи телефон

Ім´я не вказано |

22:29 30 Березня, 2012

 

 

(-1)

Сегодня рекорд больше такого не будет.готов поспорит.т о ч к а.

Ім´я не вказано |

22:30 30 Березня, 2012

 

 

(-2)

Т о ч к А.

Ім´я не вказано |

22:32 30 Березня, 2012

 

 

(-1)

юра у леши все нормально и ниче не получилось

Ім´я не вказано |

22:33 30 Березня, 2012

 

 

(-2)

сайт закроют что ли?

Ім´я не вказано |

22:37 30 Березня, 2012

 

 

(-1)

леша вазьми телефон эта он, эта он званит --пам пам

Ім´я не вказано |

22:44 30 Березня, 2012

 

 

(0)

Великовозрастные балбесы!!!!

Ім´я не вказано |

22:45 30 Березня, 2012

 

 

(-1)

Постепенно переходим на тему любви...

Ім´я не вказано |

22:46 30 Березня, 2012

 

 

(0)

А че правдатот мужик трахал бабу в приюте при детях?

Ім´я не вказано |

22:47 30 Березня, 2012

 

 

(-1)

а давайте! например о любви бюта к регионалам и наоборот

Ім´я не вказано |

22:48 30 Березня, 2012

 

 

(+3)

ой не гоните уже прям при детях а судья в своих кабинетах че делают прозварыча слышали:? там целый порно фильм сбушники наснимали

Ім´я не вказано |

22:49 30 Березня, 2012

 

 

(-1)

леша - ты кончил?

Ім´я не вказано |

22:58 30 Березня, 2012

 

 

(0)

А леша может или хочет? И вообще, кто такой леша?

Ім´я не вказано |

22:59 30 Березня, 2012

 

 

(-1)

а я знаю? якись леша трубку не брав

Ім´я не вказано |

23:00 30 Березня, 2012

 

 

(+2)

говорю на 100 процентов - татусяк заказал эту статью сайт партии регионов тока шифрованый

Ім´я не вказано |

22:23 04 Квітня, 2012

 

 

(-3)

Я знаю эту дпректрису.Воровка ещё та.В школе обкрадывала учителей в приюте детей.Не один раз выносила домой коробки.Всё дозволенно.А сама только и мужиков ищет .Баба 52 года ,а всё туда же. Не зря ей подчинённая по "хари" вьехала. Решила восставших убрать да ещё и гразью облить.Потому что другим законным способом никак.Все заключения прокуратуры и работающей комиссии снять такого руководителя. Почему же замалчивают выше? Такой позор на всю Партию Регионов. А где она не работала,везде оставила "вонючий"след.А люди молодцы.И не бойтесь её грязной игры.

Ім´я не вказано |

22:32 04 Квітня, 2012

 

 

(0)

Из достоверных источников Директор действительно проворовалась конкретно.Должна людям больше 60 тысяч гривен.Кто будет возвращать эти деньгт.А сама хорошо устроилась.Получать больше,чем госслужащие при власти.Причём не законно.А люди сидят на минималках!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ім´я не вказано |

22:40 04 Квітня, 2012

 

 

(-2)

А Яремчука не один раз предупреждали.Из фракции за что вышвырнули?!!!!!!!!!!!!!! Так тебя же каждая псина в лицо знает.Пластика не поможет

Ім´я не вказано |

12:11 06 Квітня, 2012

 

 

(-1)

Все понимают , что маланец бюту помогает, дружит с заболотным и был депутатом два раза ,общается с новыми и старыми регионалами , народники помогали ему , с фронтом у него вроде-бы тоже неплохо, через интриги и договоры он, или его руками, кто-то раду перевернет ... зря они это сделали.татусяк недальновидный.а маланец еще свою скрипку сыграет против татусяка.незря зоболотный всегда находил с ним компромисс , потому что мудрый.это факт неоспоримый.

Ім´я не вказано |

12:51 06 Квітня, 2012

 

 

(-1)

Он татусяка уничтожит , готов спорить.они никогда уже руку друг другу не подадут.

Ім´я не вказано |

13:07 06 Квітня, 2012

 

 

(-1)

Шановні користувачі! Почитала я тут Ваші коментарі....Таке відчуття, що деякі люди взагалі і в школі не навчались, і що таке культура навідь уявлення не мають. Це ж жах якись... щоб ви подумали про тих діток які не доїдають, не досипають...Мало того що в своєму не довгому житті вони натерпілись від батьків: алкашів, наркоманів, так вони і в притулку нічого цього не бачать, бо ж дуже добра директриса ВСЕ!!!! що привозять діткам волоче додому, своїм родичам, близьким до неї людям. Особисто я знаю випадок коли у притулок привезли ананаси, то дітки їх бачили тільки через вікно, а потім розповідали, що вони бачили щось схоже на буряк з бадилям, але вони знають що воно солодке і можна їсти..... Але жодна дитинка не з'їла а ні шматочка того ананаса (це я знаю зі слів самих же дітей яких уже забрали з цього притулку) А яке же усі люди які там працюють? Не вже можливо таке, що 25 чоловік в яких лопнув терпець, і які почали відстоювати СВОЇ права говорять не правду....а 5 людей щебечуть, що в них все гаразд. Включіть свої мізки і подумайте, чому таке відбувається!!!! І жодна людина не має права ображати прилюдно інших!!!! А ви читали в 33 каналі брехливу статтю? Це ж вже зовсім стид і срам такому "директору"..... ну скажіть будь-ласка, чи хоч одна людина поважаюча себе та інших, буде говорити такі гидкі речі? А головне в яких і долі правди НЕ МАЄ!!!!!!

Ім´я не вказано |

13:43 06 Квітня, 2012

 

 

(0)

Вижу почерк помощника татусяка браво пресс луже.

Ім´я не вказано |

14:23 06 Квітня, 2012

 

 

(+4)

ОООО!!! Та як би я була помічником Татусяка, то чого б я в житті хотіла!!!! А що якщо я маю свою думку, та вмію її висловлювати, то це обов'язково повина бути людина з пресслужби?

Ім′я не вказано |

20:53 14 Липня, 2012

 

 

(+2)

в любій установі керівництво має можливість і завжди її використовує -- привласнює все що можна і нічим не гребує. а все від того, що існує безкарність. чим вища посада --тим більше бабла тим більше впевненості, що за проступки нічого не буде.

прохожий |

08:08 31 Січня, 2013

 

 

(-1)

неужели даже в таком учреждении как это можно хорошо наживаться, что регионалы так за него ухватились?

Владимир |

06:26 21 Травня, 2013

 

 

(0)

Знакомая ситуация, я тоже работаю в гос. учреждении. Когда партия регионов поставила нам нового начальника, за год его(её) управления были уволены более 80-ти человек из чуть более чем 200 человек персонала. Постоянные незаконные сокращения, каждый месяц собиралась дань начальнице, создали такие условия, что многие были вынуждены уйти. Меня сократили со ставки на четверть ставки. Просто так, без каких- либо оснований и объяснений. У них все схвачено, везде свои люди, которым на остальных откровенно наплевать, как будто мы не такие люди как они или вообще- другой, низший биологический вид! И нет на них управы, излечить эту заразу- партию регионов нельзя, только вырвать с корнем эту заразу и выбросить на помойку!

Владимир |

06:34 21 Травня, 2013

 

 

(0)

Кстати говоря, про нас был репортаж в новостях, два раза приезжали корреспонденты из газеты. И только партия Кличко откликнулась и оказала действенную помощь- предоставила нам юриста, который во всем помогал. Но, к сожалению, против такой варварской машины как партия регионов, тогда невозможно было бороться., представьте себе- приехал ОМОН в бронежилетах, с автоматами, собирались взламывать двери, цирк был ещё тот. В общем, из всего виденного, единственная политическая сила, которая не словом, а делом- это партия Кличко. И ещё, кто- нибудь слышал об этом? Нет, хотя это был бы хороший пиар для партии! Вот так, практика показала, что только партия Кличко помогает простым людям.

Владимир |

06:36 21 Травня, 2013

 

 

(0)

Кто не верит, что такое может происходить в детском приюте, поверьте- для партии регионов нет преград там, где можно хоть что-то заработать, доказано опытом.

philip |

11:44 30 Червня, 2013

 

 

(0)

Вам потрібно екстрений кредит вільний час тепер Зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого кредиту з низькою процентною ставкою philipyoung63@yahoo.com. Ми тут, щоб допомогти вам у фінансовому

Clairvoyant |

14:56 22 Квітня, 2014

 

 

(0)

vikna.stb.ua/episode/les-za-zaborom-2

Felicia Fernandez |

01:20 05 Вересня, 2016

 

 

(0)

Увага !!! Увага !!! Вам потрібен кредит? Або вам потрібна термінова готівку, щоб вирішити ваші фінансові проблеми? Немає необхідності шукати далі, бо ми пропонуємо 100% гарантували кредити за низькою відсотковою ставкою 2% .EMAIL нас за адресою: (feliciafernandezloanfirm@gmail.com)

Пол Морітц |

09:02 20 Вересня, 2016

 

 

(0)

Вам нужна помощь в финансовом отношении делать? Если да, свяжитесь с нами сегодня через paulhelpfund@yahoo.com для получения дополнительной информации ... Мы предлагаем все виды финансовых услуг, и мы уверены, что готовы помочь вам с вашими финансовыми потребностями.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022